Bludream Az Biraz Yardım

Bluedream Autoflower Bloom 3.hafta / Arkadaşlar alt yapraklar sararmaya kurumaya ve görüldüğü üzere üst yapraklara da yansimaya başladı; yarasa gubresine ek doğal potasyum fosfor gubresi ile de destekledim. Çok sorun yaratır mi? 3.haftaya göre somekler küçük değil mi? Genel sağlığını nasıl görüyorsunuz? IMG-20220705-WA0004.jpgIMG-20220705-WA0003.jpg

Ekli dosyalar

• IMG-20220705-WA0005.jpg
    IMG-20220705-WA0005.jpg
    163.8 KB · Görüntüleme: 15

zehir0t

Üye
Kanka arkadaşlar daha doğru yorum yapacaktır fakat yine de kendi.fikrimi belirteyim sigaran az güneş ışığından ve büyüdüğü ortamdan kaynaklı küçük kalmış , somege girmiş veg dönem bitmiş kısacası veg dönem sonlarına doğru alt yapraklarda ki sararma normaldir bundan sonra potasyum ağırlıklı gübre ver ve bitkiyi bol bol guneslendir dumanın bol olsun

Kanka arkadaşlar daha doğru yorum yapacaktır fakat yine de kendi.fikrimi belirteyim sigaran az güneş ışığından ve büyüdüğü ortamdan kaynaklı küçük kalmış , somege girmiş veg dönem bitmiş kısacası veg dönem sonlarına doğru alt yapraklarda ki sararma normaldir bundan sonra potasyum ağırlıklı gübre ver ve bitkiyi bol bol guneslendir dumanın bol olsun
kardeşim ısı ışık ph gubre vs. daha birçok stres ve sorun yaşadı ilk deneyim olmasından kaynaklanıyor kusursuz bir şey beklemiyordum zaten, balkonda güneşle akşam 6 saat torch ledle destekliyorum hala ve hala stres yaşattığımin farkindayim ve bir takım kendimce ışık problemim var idi, bu hafta tamamen kabine almayı düşünüyorum bakalım umarım mevcut somekler verimli bir hale gelir daha 5 hafta sürecek gibi duruyor

GlockGen5

Müptezel
Gördüğüm en küçük bluedream olduğuna yemin edebilirim,ama ispat edemem :( saksı boyutu çok küçük ve ışık gübre konusunda eksik kaldığı için küçük kalmış %90 ihtimal
Bu dakika itibari ile buna yapacagın hicbirşey yok,üste olan bitki için yazıyorum,sizin için bir deneyimden öteye gitmez bu kız.azda olsa kendi içimliğin çıkar eminol o sigarayı da iç zehirdir,diğer growunda boş hasat dilerim saygılarımla.

Gördüğüm en küçük bluedream olduğuna yemin edebilirim,ama ispat edemem :( saksı boyutu çok küçük ve ışık gübre konusunda eksik kaldığı için küçük kalmış %90 ihtimal
Bu dakika itibari ile buna yapacagın hicbirşey yok,üste olan bitki için yazıyorum,sizin için bir deneyimden öteye gitmez bu kız.azda olsa kendi içimliğin çıkar eminol o sigarayı da iç zehirdir,diğer growunda boş hasat dilerim saygılarımla.
çok teşekkür ederim arkadaş ;) ayrıca gördüğün en küçük olma şerefi de ekstra heyecanlandırdı beni zehir olma olasiligi da tabi ;) 1 aylık icim saglar gibi ve cidden şaka gibi boyu var 60 cm var yok gövde desen zarif ancak kenevirde zariflik pek iç açıcı olmasa gerek...

tavsiyelerin icin
Fan yapraklarının yarısını buda birkaç güne bölerek yap. sömeğin biraz daha şişmesini sağlar, fosforu yüksek tut sömeği fosfor büyütür potasyum ise doluluğu yoğunluğu arttırır. şuan örnek, 3 fosfor 2 potasyum gidiyorsan son haftalar da 3 potasyum 2 fosfor git son iki hafta potasyumu 4 orana çıkarabilirsin organik yarasa gübresinde potasyum yoktur aklında bulunsun muzla destekle son haftalarda fasulye çimlendirip blenderda çekerek suyunu süzebilir bitkiye verebilirsin fasulyeyi 5/1 oranla ver son iki hafta bunu ekleyeceksin
tavsiyelerin için eyvallah kardeşim saolasin. Fan yaprakları az ve çelimsiz olduğu için bitkiye pek dokunmadim suana dek. 3.Haftasında öyle veya böyle ne çıkarsa artık 4 5 hafta daha var gibi; doğal gubre tavsiyesi hemen deniyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    T Turco: **** **