Blue chesee auto 42. Gün

Bevelk2

Yeni üye
Sen Arkadaşlar auto tohumlarım 42. Günü hala tepeden yaprak veriyor uzamaya devam ediyor ? çok şaşırtıcı ve dehşet kokuyor ama hala çiçeklenmeye geçemedik bi bakarsanız pet şişe sistemini ben geliştirdim hem gizlilik konusunda iyi hemde daha fazla nem elde ediyorum

whitewidow1973

Yeni üye
Üstadlar daha iyi bilir ama benim yorumum sanki şişeleri koymakla, yanlara değil de bitkinin dimdik uzamasını zorlamışsın gibi. Ve 42. güne göre biraz cılız kalmış bitki. Muhtemelen bir noktada strese girdi ve uzadı çiçeklenme. Büyük bir sıkıntı yok gibi bitkide ama şişeleri pek tavsiye etmem bu saatten sonra. Işığın ne kadar sadece güneşte mi bakıyorsun vs o bilgileri de verirsen daha iyi yardımcı olur herkes.

GenemiAmcaLar

Yeni üye
Cvp: Blue chesee auto 42. Gün

O şişeleri koymana gerek yok. Kaldir onlari kardesim bir sal gitsin bitkiyi kendine gelsin aşırı nemden bu seferde küf ve mantar oluşacak..  zaten 12 saat güneş tepede diyorsun...

arastirmaci

Yeni üye
nemi artirmak icin baslangicta guzel olmus siseler fakat yavas yavas onlari cikarip bir fan ile bitkiyi sallandiracak sekilde hareketlendirmen gerekli oyle olunca da buhar makinasina ve nem olcere ihtiyacin olacak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********