Blue Chesse 75.Gün Yardımcı Olun

Nizo

Yeni üye
18 Saat Işık 6 Saat Karanlık
Işık : Led Projektör Beyaz 300 Wat
Gübre : Biobiz
Grıw
Blom
Topmax
75.Gün Ama Sömeklenmiyo Kaldı Böyle Gübreyide 1 Dolu Bi Boş Veriyom Gününde Neden Anlamadım Yardımcı Olabilirmisiniz

kushspirit

Moderator
dostum öncelikle selam, 75. gunde cicege girmeyen bitkin photoperiod ( uzun donem ) , isik periyodundan dolayı 75 gündür vegetatif donemde tutmuşsun çiçeklenmeye girmesi icin 24 saat karanlıkta tutup ardindan 12-12 isik periyoduna sokman gerekiyor. ayrica bizi fotograf ile daha iyi anlamamızı saglarsan daha iyi olur.

Kıyam

Yeni üye
Tohumun cinsi nedir ?(fem , Auto) bazen gelişim dönemleri soğuklardan veya herhangi bir nedenden dolayı duruyor ve çiçeklenme dönemine geç girebiliyor eğer Auto ise yani verilen sürede girmeye biliyor .Birebir tecrübe etmişliğim var. yukarıdaki arkadaşın dediği gibi foto atmalısın.

Nizo

Yeni üye
2A855098-AEE8-4178-8B0D-7622F173FB4E.jpeg
Autoflower Bitki 76.Gün Böyle Kaldı Anlamadım 300 Wat Led Beyaz Işık Var Neden Kaynaklanıyor Olabilir

Berzan

Kıdemli Üye
18 Saat Işık 6 Saat Karanlık
Işık : Led Projektör Beyaz 300 Wat
Gübre : Biobiz
Grıw
Blom
Topmax
75.Gün Ama Sömeklenmiyo Kaldı Böyle Gübreyide 1 Dolu Bi Boş Veriyom Gününde Neden Anlamadım Yardımcı Olabilirmisiniz
1 hafta 12 12 yap ozman anlarsın nasıl kendine geldiğini kanka ondan sora 12 12 devam edersin

husyn

Doktor
Fosfor potasyum gubresi ismi pk 13/14
dostum kanka aga içeriği daha zengin daha fazla kullanım sayısında yerli ürünlerimiz var birde daha uçuz parasında değilim belki benimde bilmediğim bir özelliği vardır ama bu ürününde içeiğini bulamadım sen biliyormusun içeriğine bakmak görmek isterdim saygılar.

husyn

Doktor
bende çiçeklendirmeği güçlendirmek ve fazlalaştırmak için asit uyguluyorum, asiti verdim mi amcı*k gibi oluyor 3 güne kendine geliyor gelişimi daha ızlanıyor

Ü

Üye silindi 30565

Guest
bende çiçeklendirmeği güçlendirmek ve fazlalaştırmak için asit uyguluyorum, asiti verdim mi amcı*k gibi oluyor 3 güne kendine geliyor gelişimi daha ızlanıyor
Npzn fosforik asit bende bayiliyorum cicek tetikleme doldurma muthis seyler yapiyor canlandirip buyutuyor bitkiyi

husyn

Doktor
Npzn fosforik asit bende bayiliyorum cicek tetikleme doldurma muthis seyler yapiyor canlandirip buyutuyor bitkiyi
bu fosforik asit kullanmadım kullandıktan sonra gözle görülür bir tepki veriyormu kanka, ben sodium naphthalene acetate içerikli asit kullanıyorum uyguladığımda yapraklar çiçeklerin üzerini örtüyor 15dk sonra filan 1-2gün sonra normalleşmeye başlıyor ama bu asite bitki hemen bağışıklık kazanıyor sonraki uygulamada dozu iki katına çıkarsamda aynı tepkiyi vermiyor. bu konuyu derinleştirirsek bence güzel olur

Ü

Üye silindi 30565

Guest
bu fosforik asit kullanmadım kullandıktan sonra gözle görülür bir tepki veriyormu kanka, ben sodium naphthalene acetate içerikli asit kullanıyorum uyguladığımda yapraklar çiçeklerin üzerini örtüyor 15dk sonra filan 1-2gün sonra normalleşmeye başlıyor ama bu asite bitki hemen bağışıklık kazanıyor sonraki uygulamada dozu iki katına çıkarsamda aynı tepkiyi vermiyor. bu konuyu derinleştirirsek bence güzel olur
Kanka sen tanidigim fantastige agir muptezel bi adamsin :)) bitkiye sabit verilen basit ciftci gubreleri daha iyi sonuc veriyor sonucta ciftci verim elde etmek icin kullaniyor :)

Ü

Üye silindi 30565

Guest
Verdigimde bariz bir canlanma cicekte artis gordum bitki hafifte boya gitti hos oldu benim icin

prooo

Yeni üye
Arkadaşlar çiçeklenmedeyim sömeğe geçeceğim hangi gübreyi vermem gerekir yani fosfor mu potasyummu ne benim kızları uçurur ne önerirsiniz

Ü

Üye silindi 899

Guest
Gübreden dolayı bu kadar cılız kalmazdı, biobizz bloomda çok etkin bir marka olmasada bu kadar az ve zayıf sömeklerin sebebi gübresizlik olamaz, keza bitki yapraklarından gübre açlığını belirtirdi..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Taha2580:
  • T Taha2580:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha ******* ****** ********** ****
  • ax-b ax-b:
    ****** *** ****** ****** ******* ***** ****** hahahaha******* *****
  • ax-b ax-b:
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** ***** **
  • ax-b ax-b:
    ********* ***** * ********** **** hahahaha*** ** ***** ********
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha* ****** **
  • New Rookie New Rookie:
    **** ******* **
  • ax-b ax-b:
  • L lityum:
  • L lityum:
    ** *** ** ***** ***** **** ******* ****** hahahaha* ******** ********** ******* ********* **** ** ******** *********
  • T Tropikal.MR:
  • L lityum:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ****** ********* hahahaha****** **********
  • kokokoco kokokoco:
    hahahaha ******* ********* ****** ** ***** ****** hahahaha** ******* *** ***
  • H happyworld:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • kokokoco kokokoco:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    hahahahahahahaha ******** ******** ********** ******* ***** ******
    Kafirimam Kafirimam: hahahahahahahaha ******** ******** ********** ******* ***** ******