Blue dream 3x bomba son devrelere hediye

Gıddo

Üye
Selamun aleyküm beni az çok bileniniz var..ben gıddo.o çoğu bilen arkadaşın la gardas o ölmedimi ? Yaşıyomu ? Ondan çok alışverşik yaptık diyen kesimin makara kısmıyım 06..
Ben Üni ler açılmadığı halde dayanamadım dedim Gidyim..geldim ev buldum güzel bi yer tuttum..telefonumu sattım bu işe girdim herşey burada başlıyor ilk 16-17. Gündür bitkileri tanımak istediğim için forum tutmadım ama başlıyorum artık..

1- 16.günlük geçmişinde çok yavaş büyüdü bi ara 3-4 gün büyümeyi kesti şuan çok iyi durumda çok güzel yaprakları var karşınızda

TİLBE

2-16 günlük geçmişinde en yavaş filizlenen fakat en çabuk büyüyen canavar enli boylu..

AŞİL

3-16 günlük geçmişinde yola kendi kafasında gitmeye çalışsada ona üstünlüğümü sağladım bana dargın herhalde bi yaprağının kenarını yukarı katlamış ama canavar gibi şuan verdiğim herşeyi alıyor bu gün lst ye başladık biraz katı kurallarla büyüyecek aslan kızım.

LİŞA

Bugün 16 -17 günlük süreçte bugün bitki başı 280-290 ml su verdim A.N 1ml A 1ml B 900 ml su felan vardı..
Eğitimlere başladım bi 5-6 gün böyle durmalarını istiyorum sonra gidişata göre bakacağım.

Eksikleri dinlemeyi soruları cevaplamayı tartışmayı severim buyrun..

SELAMUN ALEYKÜM 20.10.2020
bitkiler 20 -21 günlükler 2 gündür aşilin 1-2 yaprağında sorun gördüm bakır ekiskliği ve ph sorunundan dolayı.çözüm olarak sade su ile flush yapıcam fakat 300 ml yakın kaynatılmış yağmur suyum var dinlenmede şuan bu gece hepsine 100 ml sulama yapacağım.
tilbe gayet sağlıklı lst eğitiminde yavaş büyüyor ama sorun yok
lişa nın 1 yapağının kenarında kıvrılma oldu yanmış gibi ısı sorunu olarak hallettim birde yaprağı biraz yırtılda ama sorun yok çok ateşli tilbe :)
havalar muhteşem yaşadağım yerde 2-3 gündür yağmur yağıyor hava nemli sorusu olan var ise yardımcı olurum

Son düzenleme:
as. kankacım eğer fotodan hemen önce sulama yaptıysan sorun yok ama öncelikle aşırı sulamaya dikkat et bu evrede.

ışığın 400w cob sanıyorum aynısını bende kullandım ancak helikopter gibi mübarek sattım dayanamayıp.

havalar sogudu sıcaklık sorunun cok olmaz ama dısarıya ısık sızmasın geceleri dikkat et.

ışık periyodun 20/4 olsun o cob ile 24 saat verme bitkiler nefessiz kalır

toprağın güzel kızların güzel

hasatın bol olsun diyeceklerim bunlar

Gıddo

Üye
as. kankacım eğer fotodan hemen önce sulama yaptıysan sorun yok ama öncelikle aşırı sulamaya dikkat et bu evrede.

ışığın 400w cob sanıyorum aynısını bende kullandım ancak helikopter gibi mübarek sattım dayanamayıp.

havalar sogudu sıcaklık sorunun cok olmaz ama dısarıya ısık sızmasın geceleri dikkat et.

ışık periyodun 20/4 olsun o cob ile 24 saat verme bitkiler nefessiz kalır

toprağın güzel kızların güzel

hasatın bol olsun diyeceklerim bunlar
Teşekkür ederim cürüm ışık periyodum 18/6 dişarı ışık kaçırıyordu alttan ama hallettim ısı sorunum hiç olmadı ortamım gayet güzel artık nem sorunu yaşamıyorum ayarlıyorum hemen Sistemi çözdüm.evet fotoğraf çekmeden önce suladım su sorunum yok gibi 3 günde bir suluyorum artık daha kısa olacak bakalım

Selamun aleyküm beni az çok bileniniz var..ben gıddo.o çoğu bilen arkadaşın la gardas o ölmedimi ? Yaşıyomu ? Ondan çok alışverşik yaptık diyen kesimin makara kısmıyım 06..
Ben Üni ler açılmadığı halde dayanamadım dedim Gidyim..geldim ev buldum güzel bi yer tuttum..telefonumu sattım bu işe girdim herşey burada başlıyor ilk 16-17. Gündür bitkileri tanımak istediğim için forum tutmadım ama başlıyorum artık..

1- 16.günlük geçmişinde çok yavaş büyüdü bi ara 3-4 gün büyümeyi kesti şuan çok iyi durumda çok güzel yaprakları var karşınızda

TİLBE

2-16 günlük geçmişinde en yavaş filizlenen fakat en çabuk büyüyen canavar enli boylu..

AŞİL

3-16 günlük geçmişinde yola kendi kafasında gitmeye çalışsada ona üstünlüğümü sağladım bana dargın herhalde bi yaprağının kenarını yukarı katlamış ama canavar gibi şuan verdiğim herşeyi alıyor bu gün lst ye başladık biraz katı kurallarla büyüyecek aslan kızım.

LİŞA

Bugün 16 -17 günlük süreçte bugün bitki başı 280-290 ml su verdim A.N 1ml A 1ml B 900 ml su felan vardı..
Eğitimlere başladım bi 5-6 gün böyle durmalarını istiyorum sonra gidişata göre bakacağım.

Eksikleri dinlemeyi soruları cevaplamayı tartışmayı severim buyrun..
hasadın ve dumanın bol olsun kanka . yeni doğandan bi gıtto tanıyorum ama o musun bilemedim yinede , bitkiler sağlıklı görünüyor takipteyim.

S

silas

Guest
Her şey çok güzel gidiyor kanka hayırlı olsun lsd ilk denemen sanırım olacak ama bitki bu saatten sonra çoşar. Gübreyi sakın abartma fazla gübre hızlı gelişim değildir, bitki yeterli gübre ile daha hızlı gelişir. Dikkat etmen gereken en önemli konu sulama, aşırı sık sulama yapma kabini iyi havalandır. İyi growlar

Gıddo

Üye
Her şey çok güzel gidiyor kanka hayırlı olsun lsd ilk denemen sanırım olacak ama bitki bu saatten sonra çoşar. Gübreyi sakın abartma fazla gübre hızlı gelişim değildir, bitki yeterli gübre ile daha hızlı gelişir. Dikkat etmen gereken en önemli konu sulama, aşırı sık sulama yapma kabini iyi havalandır. İyi growlar
tamamdır söylediklerinin yapmam gerekenlerin hepsi aklımda teşekkürler reis doğru yoldayızz :))

Gıddo

Üye
Selamun aleyküm kafasını kendinden çok seven kadim dostlarım..

22.gün 22.10.2020 tarihinde ki 6 günlük sürece bi bakalım neler olmuş.

TİLBE
Gayet sağlıklı gidiyor 8 tane felan kellesi çar şimdilik yavaş geliyor ama çanımızda hiç sıkmıyor.tam lst hak ediyor

AŞİL
Aşilin son dönemlerde 3 yaprağında renk değişimi yaşadık sarılaşma ve açık yeşillik olduğuna pH sorunu ve fazla gübre problemi olduğuna teşhis koydum rotayı ona göre çizdim.sorun stres felan dinlemiyor lst ye göre hareket edip 3 yarışmacıdan daha çok büyüme sarfediyor.

LİŞA
Yaprağı yırtıldı,ısı sorunu yaşayıp 2 yaprağının kenarını büktü vs vs değişik bi Stili var 2 gün büyümeyip 3 günlük büyüyor gene 7-8 kellesi var.

22 günlük Sistemi çalıştırdığım süre zarfında toplam elektrik (nem cihazı-12 amper fan-120 ilk akdiyle fan-vantilatör-400 Watt cob led) evin elektriğidir dahil 172 tl geldi ve mutluyum..

300 ml yağmur suyunu 5 dakika kaynatıp 2 gün beklettim 3 bitkiye böldüm sade su olarak.
Ardından 750ml suya AN 1 ml A 1 ml B ekleyerek 22.gün sulaması yaptım ve 3 bitkiye böldüm bakalım bundan sonraki günlüklerde neler olacak..

KingKong

Üye
Umarım Number one:) lst baya uzun tutmayı düşünüyürum süprizlerim var ‘ilkleri yapmayı düşünüyorum bakalım..yorumun moral verdi eyvallah kirve
ben lst yi2.5 hafta boyunca düzenli olarak yaptım 33. gün

Gıddo

Üye
Başarılı gerçekten :) geçerli yani ama bakalım benimkiler seninkinde bi tık küçük olacak 33.günde ama toparlayacağız

KingKong

Üye
bol hasatlar kanka evet aynı düşüncedeyiz fakat lst yi dikkatli yap kök hasarı riskine girmemeye çalış ben de toprağa zımbaladım lst de ama riskli

Gıddo

Üye
26.günden herkese selam..

TİLBE

lst nin içinden geçecek olacak kızım toprakla sıfır gidiyor gelişimi diğerlerine göre hala yavaş ama gayet güzel 2 gün önce 500 ml yağmur suyuna 0.5 a 0.5 b gübre verdim bakalım gayet sağlıklı 8-10 kelle var. Biraz cesaretim olsa gerçekten görülmedik şeyleri yaparak büyütücem bitkimi kafamda değişik projeler var bu bitki hakkında :)

AŞİL
https://imgyukle.com/i/IL3d1p

üst dallarla baş etmekten zorlanıyorum biyrti tuttursam yarın sabah bir yeri atıyor hızlı büyüyür gerçekten gözümle görüyorum.aralarında en büyük bu vicdansız..alt yaprakların 3 tanesinde sarılaşma ve açık yeşil sıkıntıısı yaşamıştım hemen sorunun önüne geçtim bi tık gübre azaltarak ve ph ayarlı su ile sulama yaptım.(daha öncesinde sade yağmur suyu ile sulama yaptım kısmen flush işlemi) daha sorun kalktı görünüyor.

LİŞA

bebeğim herzamanki gibi kafasına göre canı nasıl isterse öyle takılıyor son 2-3 günde çok güzel gelişmeler gösterdi ters lst uyguluyorum bakalım şuanlık sağlıklı görünüyor.

EVET dostlar genel olarak bitkileri biraz ışığa yakınlaştırdım hala 18/6 periyodunda ilerliyorum.tek sorum olacak bitkimin en altında köke yakın olan kısımda bulunan UFAK yapraklar sarı ve solgun sorun ne olabilir ? bitikiler gayet sağlıklı ilerliyor büyüyor ama onlar aklımı kurcalıyor.Sizce gelişim nasıl ? gidişat nasıl ? eksikler fazlalar neler ?

https://imgyukle.com/i/ILlpm1

@KingKong @Half-Life @Khalifajoint @Ripley'sOG @silas34 @Yrgsy@HHH

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    hahahaha* ****** ***** hahahaha** ********** ******** hahahahahahahaha* ******* ****** hahahaha*** ******
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha* ******** *** ******** ********* hahahaha
  • istr istr:
    hahahaha* ***** ******** ******* hahahaha* ******
  • istr istr:
  • istr istr:
    ****** ****** *** hahahaha **** *******
  • istr istr:
  • istr istr:
    **
  • istr istr:
    hahahaha****** ******
  • G ganjasevdalısı:
  • B biqisoo:
    *** *** ******* **** **** hahahaha******** **** hahahaha** **** **** hahahaha* ***
  • B biqisoo:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    *** ** ******** *
  • A ax-b:
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ********** hahahaha *** ****** ****
  • A ax-b:
  • G ganjasevdalısı:
  • A ax-b: