Blue Dream Auto 72.gün

ayenaxrg

Üye
50. günlerde hadi 60. günlerde diyelim çiçeklenme belirtileri yok ise net photodurrrrr.

Bro bu bitki efsane olmuş çok güzel hasatlanıcaksın haberin olsun maşallah.
Eyvallah kanka teşekkür ederim daha iyileri senin olsun, ama ben çözemedim pistilde var photoda pistil olmaz diye biliyorum 1 hafta 12 12 gidicem bakicam

ayenaxrg

Üye
50. günlerde hadi 60. günlerde diyelim çiçeklenme belirtileri yok ise net photodurrrrr.

Bro bu bitki efsane olmuş çok güzel hasatlanıcaksın haberin olsun maşallah.
Eyvallah kanka teşekkür ederim daha iyileri senin olsun, ama ben çözemedim pistilde var photoda pistil olmaz diye biliyorum 1 hafta 12 12 gidicem bakicam

imptyrn

Yeni üye
photo gibi duruyor. 12 12 ye aldıysan baska yapacak bir şey yok gibi.
bir kaç gün daha gözlemle, sonra güncellersin konuyu tekrar bakılır

s1rtlan

Kıdemli Üye
usta benım de en cok korktugum olay suan bu. benım 2.5 ayım var eğer tohumlar photo cıkarsa bebekleri kesip çöpe atacağım. Sponsora 50 kere yazdım eğer auto değilse başka bakıyım diye yalvardım resmen ama bana auto yollayacaklarını söylediler. Seninkiler photo usta geçmiş olsun. Umarım benim bebekler auto çıkar yoksa bütün masraflarım çöpe gidecek ve zamanım da çöpe gidecek. Umarım sponsor 50 kere sorduğum gibi bana auto yollamışlardır :/

ayenaxrg

Üye
usta benım de en cok korktugum olay suan bu. benım 2.5 ayım var eğer tohumlar photo cıkarsa bebekleri kesip çöpe atacağım. Sponsora 50 kere yazdım eğer auto değilse başka bakıyım diye yalvardım resmen ama bana auto yollayacaklarını söylediler. Seninkiler photo usta geçmiş olsun. Umarım benim bebekler auto çıkar yoksa bütün masraflarım çöpe gidecek ve zamanım da çöpe gidecek. Umarım sponsor 50 kere sorduğum gibi bana auto yollamışlardır :/
Kanka inşallah auto gelir bende bunu bu kadar veg te tutmazdim normalde ama pistil yaparsa autodur denildi bekledim photo olduğuna kanaat getirdim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** **
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha********
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** *** ** hahahaha ***
  • Mordecai Mordecai:
  • ax-b ax-b:
    ********** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
    ***** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ** ****** * hahahaha** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
    VendettaX VendettaX: *** ******** ** ****** * hahahaha** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **