Blue Dream? Silver haze?

Respect99

Yeni üye
Kankalar 2.growum için hazırlıklara başladım 1 kaç eksik ve tohum eksiği dışında eksik kalmadı.Bir önceki growda amnesia haze yaptım ışık eksikliği yüzünden çok hasat alamadım ama kafası mükemmeldi,şimdi bütün eksikleri tamamlayıp daha iyi hasat almak istiyorum, yalnız kafama takılan bir şey var oda tohum seçimi.Bildigim kadarıyla b.dream hasat olarak silver haze den daha iyi, merak ettiğim bu hasat miktarı arada dağlar kadar fark mi oluyor?.silver haze yetiştirmek istiyorum çünkü güldüren cigarayi seviyorum.Bilgi sahibi olan arkadaşlar fikilerini yazarsa sevinirim.(Sırf hasatı yuksek diye kafasını sevmeyeceğim bir Sigara yetsitrmek istemiyorum)

Ü

Üye silindi 15628

Guest
Biri gevşetici (blue dream ), diğerinin öförik özelliği var sen seç kardeşim. Relax mı olmak istiyorsun, gülmek mi istiyorsun.

Respect99

Yeni üye
Cvp: Blue Dream? Silver haze?

Respect99' Alıntı:
Kankalar 2.growum için hazırlıklara başladım 1 kaç eksik ve tohum eksiği dışında eksik kalmadı.Bir önceki growda amnesia haze yaptım ışık eksikliği yüzünden çok hasat alamadım ama kafası mükemmeldi,şimdi bütün eksikleri tamamlayıp daha iyi hasat almak istiyorum, yalnız kafama takıla bir şey var oda tohum seçimi.Bildigim kadarıyla b.dream hasat olarak silver haze den daha iyi, merak ettiğim bu hasat miktarı arada dağlar kadar fark mi oluyor?.silver haze yetiştirmek istiyorum çünkü güldüren cigarayi seviyorum.Bilgi sahibi olan arkadaşlar fikilerini yazarsa sevinirim.(Sırf hasatı yuksek diye kafasını sevmeyeceğim bir Sigara yetsitrmek istemiyorum)

NyxSteel' Alıntı:
Biri gevşetici (blue dream ), diğerinin öförik özelliği var sen seç kardeşim. Relax mı olmak istiyorsun, gülmek mi istiyorsun.

O zaman silver haze diyorum

Respect99

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Kardeşim sen saka mısın?

Ne alakası var kardeşim şakayla burda gayet normal soru soruyoruz fikir istiyoruz.Silverin kafasını biliyoruz daha önce içtik diğerinin de satıva ağırlıklı olduğunu da biliyoruz,ama benim burda derdim şaka yapmak değil fikir sahibi olan birisinin yorum yapması.Ayrica herkes herşeyi bilecek diye birşey de yok,bilsem zaten sormazdım!!

R

Ripley'sOG

Guest
Yazdiklarinla alakası yok tepkimin okumadim bile Sadece onca uyari puanına uyarmama ve eksi rep puani yemene rağmen neden inatla her konunu esrar genele açıyorsun inatla uyarmama rağmen  sorunu soru cevaba sorununu hastalil ve problemere açsan  da bizde senin konularını surekli temizlemekten kurtulsak esrar genel 20 sayfaydi 2 sayfaya düştü yani anlamıyorum amacin ne hicmi umrumda değil çözemedim.

Respect99

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Yazdiklarinla alakası yok tepkimin okumadim bile Sadece onca uyari puanına uyarmama ve eksi rep puani yemene rağmen neden inatla her konunu esrar genele açıyorsun inatla uyarmama rağmen  sorunu soru cevaba sorununu hastalil ve problemere açsan  da bizde senin konularını surekli temizlemekten kurtulsak esrar genel 20 sayfaydi 2 sayfaya düştü yani anlamıyorum amacin ne hicmi umrumda değil çözemedim.

Dostum ben uyarı puanı falan görmedim dikkat etmedim öyle birşey olduğunu bilsem tabiki konuyu buraya acmazdim böyle bir şey olduğundan bile haberim yok, keşke daha önceden bunu açtığım konuların altına yazsaydın bende dikkat ederdim.

M

mariJu

Guest

Ea64' Alıntı:
mariJu' Alıntı:
Knka bilmiyorum ilk growum blue dream sectim bugun 11. Gün https://ibb.co/2Ftb7qr

Knka bitkiler 11. Günde sulamayı ve gübreyi nasıl yapıyorsun ?

kanka 300 ml suya 1ml root juice enjekte edip öyle suluyorum, sulamayı toprağı kontrol ederek kurudukça yapıyorum belli bir gün periyodum yok. gübreyi her sulamada yapıyorum bitki herhangi bir olumsuz tepki vermedi. ama bitkinin tepkisini ölçmek için son sulamada gübre vermedim sade suyla suladım

Grow Muhabbetleri
Help Users
    NewGardener NewGardener: ***** ********* *** hahahaha hahahahahahahaha***** hahahaha