boş makarona esrar doldurma

esoherif

Yeni üye
merhaba ben esrar sarmak için greengo çarşaf almıştım ama sarmayı beceremedim çarşaf yerine boş makaronlara makaron sarma makinesiyle esrar doldursam çarşafla sarılan esrar arasında nasıl farklılıklar olur ya da farklılık olur mu

Bunu eskiden dışarıda daha rahat takılmak için yapardım. Makaronun tadı esrarı etkiliyor bide normal sigara kadar girmiyor kafaya.

420x

Kıdemli Üye
merhaba ben esrar sarmak için greengo çarşaf almıştım ama sarmayı beceremedim çarşaf yerine boş makaronlara makaron sarma makinesiyle esrar doldursam çarşafla sarılan esrar arasında nasıl farklılıklar olur ya da farklılık olur mu
Makinayla sar normal sonra filtreyi sök at zıvana tak devamke:)

Çıkıyor o sünger söylemeyi unutmuşum süngeri cikarmayip içersen kafana hiç girmez süngeri cikarman lazım. İki parmağımla iyice ezerek yuvarla, sonra cımbızla tutup çek çıkıyor. Yerine de güzel bı zıvana tak al sana tütün görünümlü cigara.

esoherif

Yeni üye
Çıkıyor o sünger söylemeyi unutmuşum süngeri cikarmayip içersen kafana hiç girmez süngeri cikarman lazım. İki parmağımla iyice ezerek yuvarla, sonra cımbızla tutup çek çıkıyor. Yerine de güzel bı zıvana tak al sana tütün görünümlü cigara.
peki normal bir jointten daha hızlı mı yanar yandıkca esrar bosa gider mi

Sinarit

Müptezel
peki normal bir jointten daha hızlı mı yanar yandıkca esrar bosa gider mi
Daha hızlı yanar,ziyan olur. Bir paket kağıtla otur ve boş tütünde elini alıştır. Tütün kuru olmasın sarması zor olur.Madem bu keyfi yapacaksın ozaman sarmayıda öğreneceksin. Elin alışana kadar ,sonra çok kolay gelecek.Gozunde büyütme

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ******** ******** ******** **** ****** hahahaha********* **** ****** *** **********
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha* **** ***** **
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ***** ******* *** ***** ********* ***** **** **** ******* * *** ********** ** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******* **** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahaha* **** ***** **
    +1
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ** hahahaha ***** ******** *********
  • 420x 420x:
    ******** ***** **
  • lavrens lavrens:
    ***** * ***** ******* **** ** ****** ***** hahahaha* ***** ******** ********** *** ******** ******
  • 420x 420x:
    ** **** ***** **** hahahaha **** ****** ****** ******** **** * ** ********** ********* ****** ****** ******* ********
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ********* ***** *** ***** ******** hahahaha ***** hahahahahahahaha
  • 420x 420x:
  • lavrens lavrens:
    ****** ** hahahaha*** ***** *** ***** ******** hahahaha *****
    *** hahahaha ***** ******* ******** ** **
  • 420x 420x:
    **** **
  • 420x 420x:
    ***** ****** **** ** *** ****** ******** **
    +1
    ***** ****** ********** ********* ** ***** hahahaha ****** ** *****
    hahahaha* ****** **** ** *** ****** ******** **
  • lavrens lavrens:
    ******* ***** ******* ***** ********** ****** ********** ********* ** ***** hahahaha
  • 420x 420x:
    ***** ** ***** hahahaha ******** ***** ***** ******* ****
    +1
    **** ******** ***** ***** ** ******* ***** *** *** ********* ********** ********* ******* **** hahahaha* *** ********* ***** ******* ***** *****
    NewGardener NewGardener: **** ******** ***** ***** ** ******* ***** *** *** ********* ********** ********* ******* ****...