Boş sulama

2 tane bitkime de azot fazlalığı dolayısıyla boş sulama yaptım ve altın sapsarı su çıktı ama yapraklar iyice içeri doğru katlandı sulamadan sonra
@Uranyum Kamil yaptım başkanım

2 tane bitkime de azot fazlalığı dolayısıyla boş sulama yaptım ve altın sapsarı su çıktı ama yapraklar iyice içeri doğru katlandı sulamadan sonra
@Uranyum Kamil yaptım başkanım
O yeni filizlerin acik canli yesil rengi bitki geneline yayilana kadar bos sulama yapmaya devam kanka. Gubre ne kullaniosun?

bio biz grow var japon pazarından dan aldığım markası gübre çiçek için de big bud alıcam
bio biz grow var japon pazarından dan aldığım markası gübre çiçek için de big bud alıcam ama tam canlı yeşil rengi anlamadım
O yeni filizlerin acik canli yesil rengi bitki geneline yayilana kadar bos sulama yapmaya devam kanka. Gubre ne kullaniosun?
böylemi olması gerekiyor

Evet kanka. Senin yapraklarin suanda koyu yesil 1 bos daha yaparsan baya baya acilir rengi yavas yavs. Gubren hakkinda bilgim yok kullanim dozunu ogrenmeye bak biyerlerden.
aynen abim öyle bu foto gibi olması gerekiyosa hemen hemen hepsi böyle bitkiler sanki rahatladı gibi rengi çok güzel oldu bir kere daha boş sulama yapar bio biz 1 ml başlarım yardımın için çok sağol

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ** ***** hahahaha ***** hahahaha** ** ***** ** *** *** *** hahahaha* *** **
  • 420x 420x:
    * ***** ***** ***** ********* * hahahaha** **** ****** ******* *****
    +1
  • muadip muadip:
    *** ** ******** ***** * *** **** **** ********* ***** * ** hahahaha*** **** ***** hahahaha*** ***** ****** ******** ********** ***** **** ******* ***** ******** ****
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha* **** ****** ******* *****
    +1
  • 420x 420x:
    *** ** ******** ***** * *** **** **** ********* ***** * ** hahahaha* ** ********* ******** **
    +1
  • muadip muadip:
    ****** ******* ***** ****** **** ***** ***** ** ******** ***** * *** **** **** ********* ***** * ** *********
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ********* **
    +1
  • muadip muadip:
    ****** ****** hahahaha*** ***** **
    +2
  • 420x 420x:
    **** ****** * ******* hahahaha* *** ********
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • muadip muadip:
    *** ***** **** hahahaha ***** ****
    +2
  • 420x 420x:
  • muadip muadip:
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********** *** **** ********* ******* ****** ********** **** **** **** **********
  • 420x 420x:
    ****** ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • muadip muadip:
    ********* hahahaha******** ***** hahahaha
  • muadip muadip:
  • 420x 420x:
    ***** ** hahahaha**** ******* *** ***** ********** ******** ****** ******** *** ***** **** ******* ****** ****
  • 420x 420x:
    **
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    ***** ** ******* **
  • 420x 420x:
    **** **** ******* ** ****** ***** **** ******** ****** **
    420x 420x: **** **** ******* ** ****** ***** **** ******** ****** **