BOL HASAT ICIN 1000W YETERLIMIDIR

Serkan

Yeni üye
Kankalar 6 tane 1000w hıd işıgım var 20 adet Kalaşnikova alsam veya blubery alsam kac gram ortalama hasat alirim?

prof33

Yeni üye
kanka selam dikkatimi çekmeyi başardın konunla.uzun zamandır konulara yazmama kararı almıştım ::D öncelikle 6tane 1000w ışığın mekanik balast tahminimce hepsi çalıştırmak için entegren yani kalın kablolardan bi üçlün ve panoların olması lazım ki tesisatı eski olan bi yerde yangın çıkaracağını bilmen gerek.ben 8tane 600w lamba ile ne çileler çektim bir bilsen hikaye olur bi üçlü priz patlıyordu bi kablo yanıyordu ::D inan ne çilelerle atlattım günde 50defa odaya giriyordum.ilk planın dikkat olsun.2. olarak iyi bi hasat alman için bilgin ve yeteneğinin olması lazım kanka iyice bi araştır ne nasıl yetiştirilir hangi ürün içerde daha iyi hasat verir ya ben hangisini içebilirim veya satabilirim.piyasa hangisini kaldırır.benim kafam hangisine uygundur.içerde scrog topping yapsam hangi türü zapdeterim bana hakkını fazlasıyla verir mutlu olurum.3. olarak kanka gübre kullanımını ve co2 kullanımını iyi ayarlaman lazım e sonuçta ortada 6bin watt var okadar emek var bi co2 olmadan olmaz.gübre seçimini iyi yapman lazım kullanabileceğin elinin aklının döneceği kullanımını hemen kapacağın sana yarayacak ilerde dumanı püff çektiğinde boğazından yağ gibi geçecek bi gübre olması lazım.Bence bu tarif General Organic'i tarif ediyor.4.olarak kabin ve havalandırma setini en iyi şekilde alman lazım kanka.buraya lambanın reflektörünün ebatını tam olarak yazarsan balastın elektronikmi mekanikmi yazarsan imkanların dahası ney söylersen sana en açıklayıcı bilgiyi sunmaktan keyif alıcam kanka :D

trip1likedo

Yeni üye
Cvp: BOL HASAT ICIN 1000W YETERLIMIDIR

prof33' Alıntı:
kanka selam dikkatimi çekmeyi başardın konunla.uzun zamandır konulara yazmama kararı almıştım ::D öncelikle 6tane 1000w ışığın mekanik balast tahminimce hepsi çalıştırmak için entegren yani kalın kablolardan bi üçlün ve panoların olması lazım ki tesisatı eski olan bi yerde yangın çıkaracağını bilmen gerek.ben 8tane 600w lamba ile ne çileler çektim bir bilsen hikaye olur bi üçlü priz patlıyordu bi kablo yanıyordu ::D inan ne çilelerle atlattım günde 50defa odaya giriyordum.ilk planın dikkat olsun.2. olarak iyi bi hasat alman için bilgin ve yeteneğinin olması lazım kanka iyice bi araştır ne nasıl yetiştirilir hangi ürün içerde daha iyi hasat verir ya ben hangisini içebilirim veya satabilirim.piyasa hangisini kaldırır.benim kafam hangisine uygundur.içerde scrog topping yapsam hangi türü zapdeterim bana hakkını fazlasıyla verir mutlu olurum.3. olarak kanka gübre kullanımını ve co2 kullanımını iyi ayarlaman lazım e sonuçta ortada 6bin watt var okadar emek var bi co2 olmadan olmaz.gübre seçimini iyi yapman lazım kullanabileceğin elinin aklının döneceği kullanımını hemen kapacağın sana yarayacak ilerde dumanı püff çektiğinde boğazından yağ gibi geçecek bi gübre olması lazım.Bence bu tarif General Organic'i tarif ediyor.4.olarak kabin ve havalandırma setini en iyi şekilde alman lazım kanka.buraya lambanın reflektörünün ebatını tam olarak yazarsan balastın elektronikmi mekanikmi yazarsan imkanların dahası ney söylersen sana en açıklayıcı bilgiyi sunmaktan keyif alıcam kanka :D

Gerçekten growun temel kurallarını ve zorluklarını çok güzel özetlemissin..

piskolojikdeli

Yeni üye
Cvp: BOL HASAT ICIN 1000W YETERLIMIDIR

prof33' Alıntı:

Kardeşim sana sorum var;
3 adet 1000'lik led kullanılırsa pano gerekir mi? Bide evin her odasından 1 piz çeksen 3 tane olsa böyle de sorun olar mı?

prof33

Yeni üye
kanka ledlerle ilgili hiçbir tecrübem yok ama ginede aklımda kaldığı şekilde söyleyeyim sana.1000w Ledlere bi entegren çektinmi 3ünüde aynı kabloya taktınmı eğer evin ve tesisatın eski değilse kaldırması lazım muhtemelen ledler okadar güç bindirmiyor diye biliyorum prize.ayrı ayrı kablolar çekmen senin zararına.sonuçta o elektrik eve tek bi kablodan giriş yapıyor ve dağılım yapıyor odalara.yük bindirme boşuna ayrı ayrı bi entegren kalın kablo ile üçlü yaptır elektrikçiye sağlam bi prize bağla gitsin kan.a4-5 li priz yaptırma 3lü yaptır kanka daha sağlam oluyo :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
  • ax-b ax-b:
    ********** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
    ***** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ** ****** * hahahaha** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ******** ****** ** **
  • 420x 420x:
  • Y yasopro2001:
    +1
  • A atılgan:
    ***** **** ******** **** ******** ****** ***** ***** ******** ******* ***** **** **** **** ******* ******** hahahaha***** ** **** ******* ********* ******* hahahaha ******* ********* *** ******** ******** ****** **** ******* ******* ******** *** ********** ** ******* ******* ******** ****** ******** ********** ***** ******** ***** hahahaha** ********* ******** hahahaha* **** hahahaha* ****** hahahaha hahahaha* **** ******* ****** ********* ******
    +1
  • A atılgan:
  • B badtrip420:
    ***** hahahaha ***** ***** ********* ***** hahahaha *********
  • A atılgan:
    hahahaha**** ******* **** *****
  • A atılgan:
    ****** ******* ****** hahahaha**
    +1
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ***** ********** ******** ***** ******** ********** ** ***** ***** hahahaha **
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ******* ******** *** **** **** ********** *** ********** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha **** ********** ******
    lusufer1472 lusufer1472: **