Bong Sorunsalı

Hyperone

Müptezel
Bütün eminönünü , nargilecileri gezip bir tane bong bulamadım , el yapımı bonglarınızı atın da esinlenelim arkadaşlar.

kanka cam al toppuff polay gizleniyor iş görüyo kötü degil cebbong gibi, saklama sıkıntın olmayacaksa bol duman alıcam diyosan cam olanları tercih etmeni öneririm.

volkan0658

Yeni üye
Knkalar Antalyabongdan sipariş verdim sorunsuz bı şekilde elime ulaştı şu anda içiyorum ama ictikte içindeki su koydugumuz yer ve sigarayı koyup yaktigimiz yer sarariyor buna nasıl çözüm bulabilirim

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Bilmeyenler için;

Bulaşık yıkama süngerini ortadan ikiye kesin. Her iki parçanında geniş yüzeyine parmak ucu kalınlığında genişlemesine yarık açın. Her iki parçanında içlerine bir parça mıknatıs yerleştirin. Bong içine güzelce sıvı sabun ve su doldurup köpürtmek için çalkalayın. İçinde mıknatıs parçası olan iki parça bulaşık süngerinizden bir parçasını bong içine atın. Yarık olmayan yüzeyin aşağıya doğru bakmasına özen gösterin. Elinizde kalan içinde mıknatıs parçası olan süngeri, bongun içindeki süngerdeki mıknatıs temas edecek şekilde birleştirin. Mıknatısların birbirini çekmesini sağlayarak, bong içerisinde süngerle güzelce temizleyin.

Not: Bong içine atacağınız sünger parçası büyüklüğünü, bong deliğine göre ayarlayın.
Knkalar Antalyabongdan sipariş verdim sorunsuz bı şekilde elime ulaştı şu anda içiyorum ama ictikte içindeki su koydugumuz yer ve sigarayı koyup yaktigimiz yer sarariyor buna nasıl çözüm bulabilirim

Çoğu zaman içine dümdüz bulaşık detarjanı ve su atıp karıştırarak da temizleme işlemi yapabilirsiniz. Fakat benim gibi tertemiz bir ruh hastasıysanız böyle de yapabilirsiniz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • dyco dyco:
  • Growerdigi Growerdigi:
  • dyco dyco:
    ***** hahahaha* ********
  • 420x 420x:
    +1
  • dyco dyco:
  • 420x 420x:
  • dyco dyco:
  • 420x 420x:
    hahahaha ****** *** ******* **** ******
  • dyco dyco:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha* *** hahahaha hahahaha***** *** * ********* ********** **** * ** **** **** ****** **** *****
  • 420x 420x:
    +1
  • dyco dyco:
  • 420x 420x:
    hahahaha* *** hahahaha hahahaha ***** *********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ********** hahahaha** ******* ***** ***** ****
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********* * ******** * ******* **** ***** ***** hahahaha* hahahaha**** ****** *** ******* **** ******
    +1
  • 420x 420x:
    ***** ********** hahahaha** ******* ***** ***** hahahaha** ****
    +1
  • Growerdigi Growerdigi:
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********* * ******** * ******* **** ***** ***** hahahaha* ********* ********* ****** ***** ******** ******* **
    ***** hahahaha ******* ** ******** *****
  • Growerdigi Growerdigi:
    ***** **** ***** hahahaha** hahahaha****
  • 420x 420x:
    ***** ********* ******* ** **** ******* ** **** *** ********* ****** ****** ****** * ******* ***** ******** **** hahahaha****
    ***** ****** hahahaha ******** ********* ****** **
  • H Heisenberg01:
    hahahaha ** * *** ******* *** ***
    H Heisenberg01: hahahaha ** * *** ******* *** ***