Bong tavsiyesi

bynarkoz

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar
Cam bir bong almak istiyorum. Daha önce bir kaç tecrübeme göre bence büyük olmaması daha iyi çünkü büyük cam daha yorucu oluyor ve taşına bilirliği daha zor. Sizin bu konuda fikiirlerinizi merak ediyorum.
Ayrıca güvenli alışveriş yapabileceğim bir yer tavsiye eder misiniz?

istr

Ordinaryüs
ne büyük ne küçük, masa boy alcan kanka. Çok küçüğü çok yakar. Ben genelde kadiköydeki tütüncülerden alıyordum, en son bong antalya dan aldım bi sene kadar oldu alalı, sorunsuz geldi.

bynarkoz

Yeni üye
ne büyük ne küçük, masa boy alcan kanka. Çok küçüğü çok yakar. Ben genelde kadiköydeki tütüncülerden alıyordum, en son bong antalya dan aldım bi sene kadar oldu alalı, sorunsuz geldi.

Masa boy derken tam kafamda pturmadı :)
Bir de Antalya'da satışını yaptığını söyleyen bir sayfa var ama en son paylaşımını geçen sene yapmış.

istr

Ordinaryüs
Masa boy derken tam kafamda pturmadı :)
Bir de Antalya'da satışını yaptığını söyleyen bir sayfa var ama en son paylaşımını geçen sene yapmış.
Masaya koyup ayağa kalkmadan veya eğilmeden rahatlıkla içebileceğin bir boy yani kankam. Ortalama 25 30 cm, bunların bide ağız kısmı eğimli olmasına dikkat et kankam konforlu içim için, tam üstüne yapışmıycan yani bongun içme ucu sana uzanacak. kucakta kullanacaksan da 45 50 cm ve üstü düz uçlular rahat olur

Antalya bong sitesinden bahsediyosun sanırım, ben oradan almıştım geçen sene, en son gravity bong alacaktım stoktan kaldırmış demekki hala aktif whatsapp dan yaz sor kanka.

Son düzenleme:

istr

Ordinaryüs
Ama ben evde değil dışarıda kullanıcam sağa sola taşıycam diyosan 13 14 cm lik cam bongları da tercih edebilirsin kanka, taşınabilirlikten de bahsetmişsin konuda onu görmedim

bynarkoz

Yeni üye
Ama ben evde değil dışarıda kullanıcam sağa sola taşıycam diyosan 13 14 cm lik cam bongları da tercih edebilirsin kanka, taşınabilirlikten de bahsetmişsin konuda onu görmedim

Eyvallah kanka o zaman kafamda 15 20 cm yeterli diye düşünüyorum çünkü evde de dışarıda da kullanırım ben bunu kesin.
Tek sorun ben bunu internetten nereden alabileceğim?
Instagram'da falan bir iki profil buldum ama uzun zamandır paylaşım yapmıyorlar hatta bir tanesine yazdım tabii cevap vermedi.

istr

Ordinaryüs
Eyvallah kanka o zaman kafamda 15 20 cm yeterli diye düşünüyorum çünkü evde de dışarıda da kullanırım ben bunu kesin.
Tek sorun ben bunu internetten nereden alabileceğim?
Instagram'da falan bir iki profil buldum ama uzun zamandır paylaşım yapmıyorlar hatta bir tanesine yazdım tabii cevap vermedi.
Kanka reklamama mı girer bilmiyorum ama sanmıyorum. Reklamsa admin kankalarım silsin lütfen
bonkantly dan aldım ben başıma bir iş gelmedi bi seneyi geçiyor

Son düzenleme:

bynarkoz

Yeni üye
Kanka reklamama mı girer bilmiyorum ama sanmıyorum. Reklamsa admin kankalarım silsin lütfen
bonkantly dan aldım ben başıma bir iş gelmedi bi seneyi geçiyor

Eyvallah kanka çok sağ ol. Zannetmiyorum reklam olmaz herhalde sonuçta ben sordum ve sen de bana yardımcıoldun.
Ayrıca **** satayım enflasyon bunları da çarpmış. 26 santim cam 1350 lira. :(

istr

Ordinaryüs
Eyvallah kanka çok sağ ol. Zannetmiyorum reklam olmaz herhalde sonuçta ben sordum ve sen de bana yardımcıoldun.
Ayrıca **** satayım enflasyon bunları da çarpmış. 26 santim cam 1350 lira. :(
kanka baksana adam bongu uludağ premium şişesinden yapmış 700 liraya satıyo sitede, evde dramel* falan varsa azıcık cama delik açacak kabiliyetin varsa sadece bong aparatı veya kapak olarak (cigarayı çekecegin kapak) kendin de istediğin şişeden yapabilirsin. Soda şişesi bile olur beğendim bu fikri
1711411691661.png

Son düzenleme:

Avare

Doktor
kanka baksana adam bongu uludağ premium şişesinden yapmış 700 liraya satıyo sitede, evde dramer falan varsa azıcık cama delik açacak kabiliyetin varsa sadece bong aparatı veya kapak olarak (cigarayı çekecegin kapak) kendin de istediğin şişeden yapabilirsin. Soda şişesi bile olur beğendim bu fikri
Ekli dosyayı görüntüle 19183
Dremell in cam için de uçları var kanka gayet de güzel oluyor;)

bynarkoz

Yeni üye
kanka baksana adam bongu uludağ premium şişesinden yapmış 700 liraya satıyo sitede, evde dramer falan varsa azıcık cama delik açacak kabiliyetin varsa sadece bong aparatı veya kapak olarak (cigarayı çekecegin kapak) kendin de istediğin şişeden yapabilirsin. Soda şişesi bile olur beğendim bu fikri
Ekli dosyayı görüntüle 19183

Aynen çok mantıklı yapılabilir. Ben silikon kuru kafaya sıcak bakıyorum. 1350 lira cama verip kırmak var ama en azından silikon kırılmaz. Satıcı ile de görüştüm bu güzel bir model sulu bong dedi. Şimdi bazı ürünlerde buz koyma özelliği var ama bu modelde yok. Ben de dedim peki su ekleyebilir miyiz? Yani sonuçta buzu içimi kolaylaştırmak için kullanılıyorlar yani bizim pet şişeden yaptığımız gulu gulu maksatlı. Buna su ekleyebiliyormuşuz o da yeter.

4jk

Yeni üye
Aynen çok mantıklı yapılabilir. Ben silikon kuru kafaya sıcak bakıyorum. 1350 lira cama verip kırmak var ama en azından silikon kırılmaz. Satıcı ile de görüştüm bu güzel bir model sulu bong dedi. Şimdi bazı ürünlerde buz koyma özelliği var ama bu modelde yok. Ben de dedim peki su ekleyebilir miyiz? Yani sonuçta buzu içimi kolaylaştırmak için kullanılıyorlar yani bizim pet şişeden yaptığımız gulu gulu maksatlı. Buna su ekleyebiliyormuşuz o da yeter.
Kırılmaz istiyosan Amerikan glass bak, en iyisi o bu kulvarda. Tr de yok sanırım

bynarkoz

Yeni üye

Fotoğrafını yükleyemedim nedense çıkmıyor ama sen modeli anlamışsındır kanka silikon kuru kafa

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ********** *****