BONG

S_T_V 1905

Yeni üye
Arkadaşlar antalya'da yaşıyorum ve çok ilginç tir bong bulamıyorum ..tavsiye edebileceğiniz bir yer yada platform varmıdır ??

S_T_V 1905

Yeni üye
Rica ederim
Cok fazla içmiyorsan toppuff uda öneririm. Ot haznesi küçük ama pratik ve temizliği kolay
onlar bana gelmiyor dostum ..Ben evde koltuğumun yanında akşamları bana eşlik edebilecek bişey bakıyorum ..minimum da 30 olması lazım ..çabuk kırılacağını bile bile ince yapmaya devam ediyorlar bunun yeri yurtdısı ama gelmiyor maalesef ..

Thornado

Kıdemli Üye
onlar bana gelmiyor dostum ..Ben evde koltuğumun yanında akşamları bana eşlik edebilecek bişey bakıyorum ..minimum da 30 olması lazım ..çabuk kırılacağını bile bile ince yapmaya devam ediyorlar bunun yeri yurtdısı ama gelmiyor maalesef ..
Aklında olsun burası yedek parçada satıyor sitede gözükmüyor ama WhatsApp dan sorunca söylüyor. Benim bongun pipe kismi kırıldı gönderdiler

Tommy vercetti

Müptezel
Arkadaşlar antalya'da yaşıyorum ve çok ilginç tir bong bulamıyorum ..tavsiye edebileceğiniz bir yer yada platform varmıdır ??
Dostum bi tane vendor var bildiğim ama site kuralı gereği paylaşamıyorum instagramda gezin biraz bulucağına eminim sipariş üzerine çalışıyor biraz tuzlu ama istediğin şekilde istediğin cam süslerle süslüyo (mari yaptağı, kuru kafa vs) istediğin uzunlukta yapan adam harbi sanatkar biraz araştır bulursun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S stoner189:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** ****** **** ******* ***** ******** hahahaha******** *** **
  • S stoner189:
  • istr istr:
    ****** ****** ****** *** ***** ** ******* hahahaha** ******** ******* ***** ******** ********** ******* ******* ******** ******* **** hahahaha ****** ****** ***** ******** ******* ********** ** hahahaha** ********* ****** ****** *** ****** **** ***
    +1
  • istr istr:
    **** ********* ********** hahahaha* ** ****** *********
    +2
  • NewGardener NewGardener:
    ** ******** *** **** *** ***** ** **** ******* ***** ********** ***** *** ******* *** *** ***** ****** ********** **** **** ******** hahahaha ******** ***** ********* ***** ** ***** ** ***** ** ** * ** ******** *** * ***** *** *** *********
  • istr istr:
    **** ****** ** ****** ********* ******* ***** ****** **** ******* ***** ******** *********
    +1
    ***** ***** * ***** ********** ***** **** *** hahahaha** ** **** ********** ******** *** **** *** ***** ** **** *******
    ******** ***** hahahaha ******* *** ********* **
    *** ****** ********* *** ***** ****** ** ******* ***** ****** * ******* ***** * ***** ********** ***** **** *** hahahaha** ** **** ********
    +1
    hahahahahahahaha
    *** **** hahahaha* *****
    ***** *** ********* **** ********* ** ******* ***** ***** * ** ******* * **** ******* **** ** **** ****** ** ****** ********* *******
  • S stoner189:
    ***** *** *** ******** ****** hahahaha hahahaha***** hahahahahahahaha
    **** **** hahahaha ****** ***** hahahaha*
  • istr istr:
    ***** * ***** ** **** * **** ***** hahahaha hahahaha* ****** ** ***** *** ********* **** ********* ** ******* ***** ***** * ** ******* * **** ******* **** **
    +1
  • S stoner189:
    *** ***** ****** ********* *** ***** ******** ***** ****** ******* *** ****** ****** **** ***** ******* ********
  • istr istr:
    ***** ** ********** ***** *** ********** ******* *** ********* hahahaha hahahahahahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ****** ****** ********** * ***** ** **** * **** ***** hahahaha hahahaha* ****** **
  • S stoner189:
    *** *** ** ******* hahahaha ***** ***** ********* ****** hahahaha* ***** ***** ****** ** ******** *****
  • istr istr:
    istr istr: *** ** ** *********