Bu çirkin yaratık nedir?

Ü

Üye silindi 31738

Guest
Arkadaşlar selam. Bitkimin birinde bu canlıdan 2 tane yakaladım. İlk başta canlı olduğunu bilmiyordum elimle sıktım öldürdüm içinde yeşil sıvı aktı.
@Xcd @higthead

bu bir pokemon ismi ise weedoo iç mekan yetiştiriçilerin korkulu ruyası.Weedo esrar bitkisinin kentaminol yapıdaki sıvı besini ile yaşamını sürdürür senin bulmuş oldugun bu pokemon türü henüz gelişimini tamamlamamış olup bebekdir onu bir poke topuyla yakalamalıydın elinle sıkarak yeşil sıvısı ile sinyal göndermesini sagladın ve gelişmiş olan türleri yakında evini başaçaklardır önerim ateş türü bir pokemon edinmen başka türlü yenemessin.(sadece biraz moral olsun arkadaşlara diye böyle bir yorum yaptım lütfen yalnış anlama ilk defa böyle bir canlı gördüm yeni bir tür de keşvetmiş olabilirsin)

THCbody

Üye
bu bir pokemon ismi ise weedoo iç mekan yetiştiriçilerin korkulu ruyası.Weedo esrar bitkisinin kentaminol yapıdaki sıvı besini ile yaşamını sürdürür senin bulmuş oldugun bu pokemon türü henüz gelişimini tamamlamamış olup bebekdir onu bir poke topuyla yakalamalıydın elinle sıkarak yeşil sıvısı ile sinyal göndermesini sagladın ve gelişmiş olan türleri yakında evini başaçaklardır önerim ateş türü bir pokemon edinmen başka türlü yenemessin.(sadece biraz moral olsun arkadaşlara diye böyle bir yorum yaptım lütfen yalnış anlama ilk defa böyle bir canlı gördüm yeni bir tür de keşvetmiş olabilirsin)
Hahahah kanka patladım. Ciddi ciddi okudum birde.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Dışardan veya evdeki bitkilerden gelmiş olabilir daha önce hiç görmedim böle bişi bitkiyi bunlardan temizle ve bitki yetiştirdigin ortamı temiz ve diger ev bitkilerinden uzak tut

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Bu nasıl bir kurt lavrası. Solucan benziyor ama değil. Kıl kurdu gibi bişi ama oda değil.

kral Arthur

Kıdemli Üye
Kanka bir tavsiyede bulunmak isterim bitkilerini bir 10.dakikalik çadırdan dışarı al ardından el dezenfekte sık (sprey yardımı ile bir kaç fıs yap.sonra evlatları geri yuvaya al bir süre kafan rahat edecek sonra tekrar yaparsın

reder

Yeni üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    * ******** hahahaha* ****** ******* ******
  • A ax-b:
    hahahaha **** ****** **********
  • A ax-b:
    *** **** ***** ***** ****** hahahaha ******** *********
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ******* ******* *** * ****** ***** ******* * ****** ****** ******* * ****** * **** hahahaha ****** ******* **** ** *** ****** hahahaha* ** ***** ***** *** ***** ******* ***** ****** ********* ******* *** ********* hahahaha*** **********
    ***** hahahaha ********* **** *** ***** **** ******** * ** ********** ******** ****** ****** *** ******* ***** ***** hahahaha ******* ********* ***** ***** ***** ***** hahahaha
    * **** ** ***** ****** hahahaha ********** * **** **** ** ******* ***** ********* * ****** ****** ***** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha* *****
  • New Rookie New Rookie:
    *** ** ****** ****** ****** ** **
    **** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ***** hahahaha ***
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** *** ********** ****** **** hahahaha* hahahaha*****
    *** ****** ***** hahahaha* ******
  • New Rookie New Rookie:
    *** **** ****** ********* ********** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** ***** hahahaha** ***** *** ******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ******* hahahaha ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ** hahahaha ******** ***** ********** ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ******** ***** hahahahahahahaha **** ***** *****
    ****** **** ********** *** ******** ***** hahahaha ** ****** *** **** *** hahahaha* ****** hahahaha* hahahaha**** ******** ***** hahahaha** ***** *** ******
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ****** **** ********** *** ******** ***** hahahaha ** ****** *** **** *** hahahaha* ******...