Bu Autoları nasıl Hayata döndereceğim

sylee

Yeni üye
jack here auto tohumlar 4 adet. 1 gün suda beklettm 2 gün pecede çimlendi sonra perlitl market torfundan toraklı büyük boy kartın bardaga aldım cam kenarına koydum bugğn tam 5 gün gün oldu biri hiç çıkmadı öldğ bunlarında hali bu eve biraz büyütüm outdoor yapacaktm ısıgım yok ne yapmam lazım acil

jack here auto tohumlar 4 adet. 1 gün suda beklettm 2 gün pecede çimlendi sonra perlitl market torfundan toraklı büyük boy kartın bardaga aldım cam kenarına koydum bugğn tam 5 gün gün oldu biri hiç çıkmadı öldğ bunlarında hali bu eve biraz büyütüm outdoor yapacaktm ısıgım yok ne yapmam lazım acil

Ağa çok susuz kalmış sula bunları

Ne kadar derine gömdün tohumları ? Ortalama 1/2 santim iyidir. 2. olarak beyaz yer aşağı bakacak şekilde gömmen lazım. Eğer 2 sini de doğru yaptıysan geriye kalan 3. seçenek sıcaklık. 20 derecelerin altında kalıyorsa bitki enzimler yavaşlar iyice büyüyemez bitki. Bunlara dikkat edip nemi %80 lerde tutarsan büyüyeceklerdir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S Salviaman:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    +1
  • T thebegin31:
    hahahaha*** hahahaha ****** hahahaha*** hahahaha
  • T Chat bot:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ** ******** ******* **** *** ** *** hahahaha ****** hahahaha* ***** ****** ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** ***** ***** **** ********* ******* ******** **** ****** ***** **** ****** ****** ******** **** ****** **** ***** *** ****** ******
    ***** ********* ** **** ** hahahaha**** ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ********** **
  • Houp53 Houp53:
  • K kara531:
  • Houp53 Houp53:
  • K kara531:
    ***** **** ******* hahahaha **** *** *** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ***** hahahaha*** hahahaha******* ******
    **** ****** ****** ****** ***** ********* ********** **** hahahaha ******* *** *** *** ****** **
  • Houp53 Houp53:
    **** ********* hahahaha **** ********
  • Houp53 Houp53:
    ** ***** ** ****** ****** ******** ******* ***** **** **** ** *** hahahaha* **** *******
  • Houp53 Houp53:
    ***** ***** * ****** *** ***** hahahaha hahahaha**** ** hahahaha *** **** ******** ****
  • Houp53 Houp53:
    Houp53 Houp53: ***** ******* ****** ** ******