bu bitki büyür mü?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ortamin nemini %80 cikar, kök gelistirici gübre ver, Büyür merak etme bitkin besinsizlik cekiyor, Elinde gübre semasi yokmu. Semayi uygula kanka, yeni topragin icinde gübre varsa o baska.

Ortamin nemini %80 cikar, kök gelistirici gübre ver, Büyür merak etme bitkin besinsizlik cekiyor, Elinde gübre semasi yokmu. Semayi uygula kanka, yeni topragin icinde gübre varsa o baska.
dış etkenleri değiştirme şansım yok kanka outdoor yapıyorum. gübreye henüz geçmedim toprağın altlarına koyun gübresi ekledim sadece biraz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Pet su sisesini kes yanlarina delikler ac üzerne gecir.icine biraz su püskürt, direk günes almadigizaman, bitkinin nemini alacagi arttirisin, Bitkin daha cok kücük, kökler gelismedi, ihtiyaci olan suyu yapraklari sayesinde havadaki nemden alacak. Tavsiye ederim.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Süper, simdi alttan biraz yaprak buda bitkinin gücü yukariya sömeklere gitsin. Ama kafana göre budama bilmiyorsan hangi yapraklari kesecegini danis bir bilene dotum.

no_smoke

Yeni üye
Bitkinin akıbetini merak eden varsa büyüdü 25-30 cmde çiçeğe girdi **** :D hedef 25 gr :D:D
knka bitkiyi ne zaman dikmiştin? Ben 5 temmuz gibi aynı senin boylarda saksıya aldım ama şuan, senin resimlerdeki kadar gür değiller. Benim bitki balkonda yetişiyor (t)orbacı tohumu muhtemelen photodur diye düşünüyorum. daha cinsiyeti bile belli olmadı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    ****** hahahaha* *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ***** **** ******** ******** **** *** ***** ***** ********* ** ******* ** ***** ** ******** ******* ******** ** ***** ****
  • lavrens lavrens:
    ****** hahahaha* **** ****** hahahaha**** ********** ***** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** ******** ********* ********** ***** *** ******** *** ***** hahahaha* hahahaha*** ****** **** ***** ***** ********** ******** ******* ** ******** hahahaha **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha* **** ****** ********* ********* ********** ***** ********** hahahaha**** ******* **********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** ******** **** ******* ******* ***** hahahaha*** *******
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** **** ***** hahahaha** ******
    ******* **** ******** ***** ***** ******** hahahaha*** ***** ******** hahahaha *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ***** ********** **** ****** ******* ******** **** ***** ******* ** ****** **** **
    +1
    ********* ********* ******** ******** ******** ******* **
    **** ** ***** ***** ***** **** ****** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* **** ******** ***** ***** ******** hahahaha*** ***** ******** hahahaha ********* hahahaha*** ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
    *** ** *** ****** **** *** ***** **
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    * ***** *** **** **** ***** ****** **** ***** ****** hahahaha** **** ****** ***** *** ********** *** ****** **** ******* ******* **** ****
    ***** ********* ******** *** ****** ** ****** ********** *** **** ** ***** **** **** ******** ***** ********* ****** ******* **** *** hahahaha ****** ********
    ******** ********** ** ** ********** *** ***** **** **** ******** ***** ********* ** **** ****** ********* **** **** ********* ***** **** ** *** ****** ******* hahahaha ******** **** ** ****** *** **** **** ***** ******* ****** *** **** *** *** ******** hahahaha ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha ******* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ********** ** ** ********** *** ***** **** **** ******** ***** ********* ** **** ****** ********* **** **** ********* ***** **** ** *** ****** ******* hahahaha ******** **** ** ****** *** **** **** ***** ******* ****** *** **** *** *** ******** hahahaha ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha ******* ****** ****** ******** ******* **** hahahaha ******* *****
    ***** ****** ***** ********* ********* ******* **** *** ******** ***** ******* ****** ****** ********* ****** ****** **** **** *** ****** ****** ****** *******
    ***** ** ******* ****** hahahaha**
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* hahahaha* ******* ******* ********** hahahaha hahahaha **
    +1
    Ü Üfürükçü gargamel: ******* hahahaha* ******* ******* ********** hahahaha hahahaha ** +1