Bu cbd ' yi en etki eden kullanım yöntemi ?

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Sa kankalar elime şöyle bir cbd yağı geçti. Önce biraz çarşafa yedirdim. İçine tütün kırıp sardım. Ama yağ olan bölge zor yandığı için yandan yanmaya başladı ve doğru düzgün yağ çekemedim. Bu yağı en etki edecek şekilde nasıl kullanabilirim

SpaceX

Üye
AÇIKLAMA
Jacob Hooy'dan CBD Yağı 5% 10 ml, lif kenevirinden kannabidiol (CBD) bazlıdır.

kullanım:

CBD+ Yağı oda sıcaklığında kullanılmalıdır.

Kullanmadan önce çalkala. Günde 2-3 kez dilin altına birkaç damla damlatın. maks. Günde 10 damla. Yağı yutmadan önce 1 dakika ağızda bırakın.

Dozu yavaşça oluşturun, bu kişi başına değişir.

Günlük önerilen miktarı aşmayın.

Uyarı:

Hamilelik ve emzirme döneminde kullanmayın.

Bir gıda takviyesi, çeşitli, dengeli bir diyet veya sağlıklı yaşam tarzının yerine kullanılmamalıdır.

Bir doktoru tedavi ederken veya ilaç kullanırken, kullanmadan önce daima doktorunuza veya eczacınıza danışın.

Depolama tavsiyesi:

Kilit altında ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

içindekiler:

10 ml = yaklaşık 240 damla.
30 ml = yaklaşık 720 damla.
100 ml = yaklaşık 2400 damla.

CAN Sertifikasyon işareti:

Jacob Hooy'un CBD ürünleri CAN kalite işareti ile onaylanmıştır.

CAN'ın CBD kalite işareti, ürünlerin etiketlenmesini, katı kalite gereksinimlerini karşılamasını ve AB onaylı kenevir çeşitlerinden gelmesini sağlar.

Tedarikçi:

Jacob Hooy & Co BV
Rijksweg 119
1906 BG Limmen

https://puurenkracht.nl/cbd-olie-5-10-ml-jacob-hooy

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Kanka en etkili yöntem dil altı damlatıp 1-2 dakika ağızda çevirip yutmaktır. Her 5 kg için bir damla
Kanka kilo derken 70 kiloyum 14 damla mı kullanacam yani. Ben ılık suyun içine 2 mg damlatıp içmeye başladım gerçekten bayağı etki etti. Vücudumda hiç ağırlık yok. Sadece beynim ve gözlerime vurdu. Gözlerim ilk defa bu kadar kan çanağı oldu. Senin taktiğide deniycem

Dene kanka aynen vücut kilosu bölü 5 eşittir damla sayısı. İyileştirici gücü yüksek bir nimet. Dediğim gibi dil altına damlatıp bir iki dakika dil altında çevir öyle yut kanka

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Kanka nerde satıldığını bilmiyorum bende kanser hastalarının bulunduğu bir gruba katıldım sosyal medya ' da orda elinde fazla ilaç olanlar paylaşıyordu. Biri elinde fazla olduğunu ihtiyaç sahibine göndereceğini paylaşmıştı. Benim de müptezel damarım tuttu. öyle temin ettim

Kanka nerde satıldığını bilmiyorum bende kanser hastalarının bulunduğu bir gruba katıldım sosyal medya ' da orda elinde fazla ilaç olanlar paylaşıyordu. Biri elinde fazla olduğunu ihtiyaç sahibine göndereceğini paylaşmıştı. Benim de müptezel damarım tuttu. öyle temin ettim
Kanka fotosu varmı? Dalgayla beraber kayınca iyi yapar ama sen tedavi amaçlı yap güzel düzene sokuyor insanı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1