Bu hangi tür oluyor?

Ne zaman ektiğin önemli kanka sativa photo gibi görünüyor. Outdoor da 6 mt ye kadar uzayabiliyorlar :) Çiçeklenme zamanına sen karar vereceksin. Bitkinde başka sorunlar da var gibi. Foruma bi göz gezdirmeni tavsiye ederim.

Siriusluu

Yeni üye
Tarla tohumu olduğunu nasıl anladın bro 70 30 olunca tarla siğarasımı oluyor ?
Galiba erkek çıktı çözemedim

Siriusluu

Yeni üye
Ne zaman ektiğin önemli kanka sativa photo gibi görünüyor. Outdoor da 6 mt ye kadar uzayabiliyorlar :) Çiçeklenme zamanına sen karar vereceksin. Bitkinde başka sorunlar da var gibi. Foruma bi göz gezdirmeni tavsiye ederim.
Kanka bikaç arkadaşta aynısını dedi. Bitkide bir sıkıntı var ama çözemedik dediler. Sitede takılıyorum hep gübre fazla vermedim onla alakalı sanırım. Maddi durumlar sıkıntılı 50 tllik gübre bile alamayacak durumdayım. Çatıda duruyor bitki inşllah uzamaz daha. Bu arada 120 g0n oldu ekeli kanka. İnşallah erkek değildir zor şartlarda bu hale geldi.

B

Bozuk

Guest
Fotoyu sonra koymş yukarda dişiymiş Şimdi strese girip hermma olmuş Erkek değil sen neresine Baktın ? Çift cinsiyet . belki keselerin içinden kıl çıkar elleme şuan daha erken bişey demek için başka bitkin yok zaten döllenecek

Siriusluu

Yeni üye
Anası babası, dedesi, en az 2-3 nesli bol güneş ve sınırsız toprak görmüş babayiğit bir genetik. 2-3 lamba koyup evcilleştirmek zordur bu türleri. Sen onu değil, o seni eğitir. Ana evindeki rahatlığı bulamazsa herma olur. Olmuş da...
Aynen kanka **** babasını dedesini birkaç sene tüttürdük. Bravo anlıyorsun bu işten kanka. Peki herma azda olsa iş görürmü yoksa 0 thcmi?

2MoreWeeks

Doktor
Bundan başka bitkin yoksa problem değil. Diğerlerini dölleme kabiliyeti var.

Az ne kelime cayır cayır iş görür. Vazgeçme sakın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T Turco:
    * *
    M merto1835: ***