bu kızlarımın sorunu ney

vovex

Üye
Kankalar 7 hafta sonunda çiçeklenmeye aldım gübre olarak solucan gübresine ek sensi bloom a-b kullanıyorum ışık 600w hps. Sıcaklık 25-26 derece sizce sorunu nedir sadece alt fan yapraklarında var

Ekli dosyalar

• EAB3669C-A772-4E73-A165-C0CE2AE35C62.jpeg
    EAB3669C-A772-4E73-A165-C0CE2AE35C62.jpeg
    425.1 KB · Görüntüleme: 35
  • B3B6C541-3756-4CC3-B33A-485DD4BF8A25.jpeg
    B3B6C541-3756-4CC3-B33A-485DD4BF8A25.jpeg
    336.1 KB · Görüntüleme: 34
  • 69825FAF-DC20-48F6-AF25-6C55C0A1C1C3.jpeg
    69825FAF-DC20-48F6-AF25-6C55C0A1C1C3.jpeg
    433.9 KB · Görüntüleme: 34
Ü

Üye silindi 24689

Guest
Kankalar 7 hafta sonunda çiçeklenmeye aldım gübre olarak solucan gübresine ek sensi bloom a-b kullanıyorum ışık 600w hps. Sıcaklık 25-26 derece sizce sorunu nedir sadece alt fan yapraklarında var
Kiizlar asirii belemisler hemen gübreyi kes, PH ayarli su ver

vovex

Üye
Kiizlar asirii belemisler hemen gübreyi kes, PH ayarli su ver
Uzamalarıda durdu normalde gübreli suyu verdikten sonra 5cm den fazla uzuyorlardı her seferinde. Bi konuda okumuştumda saksı litresinin yarısından fazla ph ayarlı suyla flush atıp yine gübreli devam edebilir miyim

Kanka

Administrator
Yönetici
çok bı sıkıntı yok gıbı kanka bıdakıne fotoları ısık kapalı tel flaşıyla cek kanka

vovex

Üye
Ü

Üye silindi 24689

Guest
Gece su verdim yapraklar kendilerini toparlamış bu fotoğraftakilerde sadece alt fan yaprakları böyle çok hafif üst yapraklardada görülüyo
2-3 Gün gübre verme sadece PH ayarli su. Hasar görmüs yapraklain hasarli kisimlarini kes ve devam kanka. Evet bir sikinti yasamis bitkiler ama büyük degil.

vovex

Üye
2-3 Gün gübre verme sadece PH ayarli su. Hasar görmüs yapraklain hasarli kisimlarini kes ve devam kanka. Evet bir sikinti yasamis bitkiler ama büyük degil.
Son 2 sulamayı gübresiz yapıyorum sadece tekinde calmag verdim. Direk yaprağı koparsamda olurmu yoksa direk makaslamı o yerleri kesiyim.

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Son 2 sulamayı gübresiz yapıyorum sadece tekinde calmag verdim. Direk yaprağı koparsamda olurmu yoksa direk makaslamı o yerleri kesiyim.
Yapraklalarin yesil kismini birak,kesme sadece makasla hasarli bölümler. Koparma kopartirken gövdeden kabukta siyrilabilir. Kes. Gübre yanigi o gördüklerin. Bir daha gübreye basldiginda su andaki degerlerin % 25 azini ver ve takip et. Sikinti olmaz ise yavas yavas artirabilirsin gene gübreyi

vovex

Üye
Yapraklalarin yesil kismini birak,kesme sadece makasla hasarli bölümler. Koparma kopartirken gövdeden kabukta siyrilabilir. Kes. Gübre yanigi o gördüklerin. Bir daha gübreye basldiginda su andaki degerlerin % 25 azini ver ve takip et. Sikinti olmaz ise yavas yavas artirabilirsin gene gübreyi
Teşekkür ederim kanka. İlk growum olduğu için gübre ayarını tam bilmiyorum normalde sadece organik yapıcaktım bi etkisini göremeyince an den devam ediyorum onuda göz kararı koyunca böyle oldu.

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Teşekkür ederim kanka. İlk growum olduğu için gübre ayarını tam bilmiyorum normalde sadece organik yapıcaktım bi etkisini göremeyince an den devam ediyorum onuda göz kararı koyunca böyle oldu.
Gübreyi azalt dedigim gibi devam kanka, Zarar cok cok az. Bitki toparlamis zaten kendisini

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha ********* ******** **** hahahaha*
    hahahahahahahaha*** ******** ******** **** ***** **** ******* ********
  • deyorke deyorke:
    *** ***** ** ******** ***** ******** ****** ** ******* ** ****** ****** *** ******* *******
  • K keyifpezevengi:
    hahahahahahahaha*******
  • K keyifpezevengi:
    ******** ***** ***** **
    *** ***** *** ** *** ** * ***** ***** ******* hahahaha*****
  • deyorke deyorke:
    *** ******* ******** ** ** **** ***** ****** ** hahahaha***** ***** ***** **
  • K keyifpezevengi:
    ***** ********* **** hahahaha** *** ******** ***** ********
  • K keyifpezevengi:
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha*****
  • deyorke deyorke:
  • K keyifpezevengi:
  • deyorke deyorke:
    **** ***** *
  • deyorke deyorke:
  • K keyifpezevengi:
    hahahahahahahaha
  • K keyifpezevengi:
    *** **** **
  • K keyifpezevengi:
  • deyorke deyorke:
    *** ****** ***** ******** hahahaha ****
  • K keyifpezevengi:
    hahahahahahahaha
  • K keyifpezevengi:
    ***** ********* ******* ****** ******** **** ******** ****** **
  • deyorke deyorke:
    *** ****** **** *** ***** hahahaha ** ***** **** **********
    deyorke deyorke: *** ****** **** *** ***** hahahaha ** ***** **** **********