Bu Kankanız Artık Sanatçı

ragnarbrock

Yeni üye
Kankalar.Cigaraya Takıldığımdan beri sanata olan ilgim arttı.Gerek puzzle.Gerek. resim vs.İleride Pablo Picasso doğucak kankalar.

Beşiktaş,Ortaköy,Sarıyer bu civarlarda hem cigaramı içicem hemde boğazı Kağıda döşüycem.

ragnarbrock

Yeni üye
sen habıre konumu açıcan boyle aga twitterın gıbı kullanıyon he burayı :D
Sayfanız Aslında benim sayemde dönüyor.TT sini yükseltiyorum.Retwetoppopuler oluyor.Sayfa güncel kalsın.Vallaha kötü bir niyetim yok.İstersen numaramı bile yazarım eğer sen istersen.Bende sizdenim be aga dışlamayın beni.Vallaha kendimi ihbar ederem haa. :)

IcBlue

Doktor
hevesini takdir ediyorum kankam ancak gerçek bir sanatçı olarak ifade biçimini biraz ofansif buldum. hobi ressamlığı ve sanatçılık birbirinden çok başka dünyalar. kankanız artık sanatçı derken sanatçı sıfatını kazanabilmek için yıllarca eğitim görmüş, piyasada yer edinmek için götünden ter damlatmış, her gün bu sıfatı taşıyabilmek için yeni birşeyler üretmek zorunda olan, mesleği sanat olan insanlara haksızlık ediyorsun. kafam yeterince yüksekse doktor da olabilirim demekten çok bir farkı yok yani aslında bu söylediğinin. mobilyacıların kendini iç mimar sandığı, brandacıların kendine grafiker diye kart bastırdığı bu dönemde sanatın gerçekten nerde durduğunu ayırt edebilmek çok önemli. ben de yemek yapmayı severim mesela ama bir şef değilim yine de munchiese düşünce tabağa ne koysan şefmişsin gibi hissettiriyor :D hayvanlar hakkında çok fazla şey bilirim ama zoolog da değilim, ki mantar kafasıyla hayvanlar aleminin sırlarını bana fısıldadığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam :D sen de sanatı sev, sanatla ilgilen, özellikle yüksek kafayla kesinlikle ilgilen çünkü on numara aktivite ama sanatçı olma kankacım, hiç değilse rüştünü ispatlayana kadar olma yani, belki gerçekten seversin ve meslek edinirsin. umarım gönlünce olsun.

ragnarbrock

Yeni üye
büyük sanatkâr ve zanaatkâr weeding kek arkandayız
esrarın bol olsun

büyük sanatkâr ve zanaatkâr weeding kek arkandayız
esrarın bol olsun
Eywallah Kankam Sağolsaın.31 martta nickimi degistirebiliyorum.Yaw Kanka Kanka bana demedi Cezamiz ne zaman biter Alkolden zaten Ehliyeti Kayseride Bıraktık.Bide burası Kısıstlamasın.

yakında sizlere kafan güzelken bilim kurgu romami yazacam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • R RainGrow:
  • Ş ŞekerBank:
    **** hahahaha* ******** *** *** ****** ** ******** ******
  • TabldotLife TabldotLife:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    +1
  • R RainGrow:
    ****** ****** ** ** *** hahahaha* ********* ******* ** ** ********* ** **** **** ** ****** ****** ***** ******** *** ********** ******* **** ** ** hahahaha* ********** ****** hahahaha* ********** ** ****** hahahaha* hahahaha ******* ******** ********** *** ****** ***** ******* ***** ******* ******** ********* ** ********* ****** ** ****** ***** *** ******* ******* ****** ***** ******* ** *** ******** ********* hahahaha ** ** ** ******* ****** **** hahahaha ****** hahahaha ******* *** **** ** ****** **** ** ****** ** **** ********** **** hahahaha ** ******* ********** ****** **** ***** *** ********* hahahaha**** hahahaha* ********** ***** ****** ******** ***** ******* ** ***** ********** **** ******* ** ***** ***** ********* *******
  • B bongalov:
    ***** ********* **** ** ***** ******* ******* ***** **** **
  • B bongalov:
    *** *** hahahaha* *******
  • R RainGrow:
    ****** ***** ** ** ** ********* *** ***** *** *** *** **** **** ******* hahahahahahahaha**** ***** *** *** ***** ***** *******
  • R RainGrow:
    ****** ** ****** ****** ****** hahahaha hahahaha** ** hahahaha** **** ***** **** ***** ********* **** ** ***** ******* ******* ***** **** **
  • BABASULTAN07 Chat bot:
    hahahaha* *** **** *** *****
  • BABASULTAN07 Chat bot:
    hahahaha* *** ****** *** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha*** hahahaha ********** ******** ****** ****** **
  • B bongalov:
    ******* ******* ***** ******* *** **** ***** **** hahahaha *******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • lavrens lavrens:
  • R RainGrow:
    ***** ****** ****** ** ** ******* ** ****** ***** ********* *** ********* ********* ****** ******* ******* ***** ******* *** **** ***** **** hahahaha *******
  • B bongalov:
  • lavrens lavrens:
    ***** *** ******* ********** ****** ********* ***** ****** ****** ******** *********
    +1
  • B bongalov:
    * ***** ******* ****** ***** **** *** ********* ******** ********** ** ********* ****** ****** ******** *****
    +1
  • R RainGrow:
    **** hahahaha*** ******** ** ******* hahahaha*
    +1
  • Ş ŞekerBank:
    hahahahahahahaha ******** ** ********* *****
  • Ş ŞekerBank:
    Ş ŞekerBank: ********* ****** ***** *** * **** *****