Bu mantara bakarmısınız beyler

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19929
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 19929

Guest
Bilen tanıyan varmı arkadaşlar, sanki daha önceki araştırmalarımdan saykodelik diye düşünüyorum ama sizinde görüşlerinizi almak istedim

Ü

Üye silindi 19929

Guest
O zmn bu iyiye alamet kanka çünkü saykodelik olanlar ağaç köklerinde falan olmuyormuş diye biliyorum

Ü

Üye silindi 19929

Guest
Psilosybe mexicana ya çok yakın görüntüsü heralde benim aklımda o kalmış

OggyO

Yeni üye
Liberty caps e benziyor ama değil uçlarının sivri olması lazım genelde yağmur alan hayvanların otlandığı yüksek ovalarda yetişir en çok psilosibin içeren mantarlardan biri kuru halde 1.5 gr ile şirinleri görebilirsin

Bunlarda mesele sadece halüsilasyon görmek de değil **** bakarsın halisülasyon der geçersin ama zaman yavaşlıyor bakın saniyeler değil saliseler 1 saat gibi geliyor düşüncelerin içinde düşünceler binlerce alt kollara ayrılıyor sonra contayı sıyırıyorsun o kadar düşünce ve yavaşlık sana kendini bile unutturuyor bir anda kimim lan ben diyorsun sonra kim olduğunu hatırlıyorsun. Berbat bir şey emin ol yaşamak istemezsin. Bilmediğin etmediğin mantarı yeme ölmesen bile sana rezil bir 3 4 saat yaşatır. Tabi öle de bilirsin!

N

nnDMT25

Guest
liberty caps mantarina benziyor ama degil! liberty caps boyle olur, emin olmak cok zor liberty caps benzeri zehirli mantarlar bulunuyor dikkatli ol1607945963713.png

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • P puslu77:
    *** hahahaha *** ** ** *** ********* ********** *********
  • P puslu77:
    ** ** ** ******** *** ****** ***** **** *** **** *** **** ******** hahahaha*** ** ******
  • P puslu77:
    ******* ********** ****** ** ******** * **** * ******* *** **** ******** **** ******** ****** *** ***** *******
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • lavrens lavrens:
  • K Ksksjssjjsj:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • V vdeniz:
    ****** ** ******* hahahaha ****** hahahaha*** ***** ** ******* *** ********** ********* ********** ******** ** ****** ***** ********* **** ****** ***** ******* ********** ******** ****** *** ***
  • K Ksksjssjjsj:
    ********** *** **** **** ***** hahahaha**** ****** ** hahahaha **** **** hahahaha* hahahaha ********* * ****** ***** **** ** ** ***** ***** ** ********* ******* ****** ****** ****** **** **** **** ****** hahahaha***
  • H happyworld:
  • K Ksksjssjjsj:
    hahahahahahahaha* hahahaha**********
  • K Ksksjssjjsj:
    **** hahahaha *** ******* hahahaha hahahaha ****** ******* *********
  • K Ksksjssjjsj:
    *** **** **** ********* * ****** ***** **** *** hahahaha*** hahahaha***
  • H happyworld:
    ********** ******* ** hahahaha
  • K Ksksjssjjsj:
  • K Ksksjssjjsj:
    ******** hahahaha* **** ***** ***** *******
  • B Bekibekir:
  • K Ksksjssjjsj:
  • B Bekibekir:
  • V vdeniz:
    ****** ******* *** ****** hahahaha** ********* ***** **** **** ***** ***** ****** ****** ********
  • V vdeniz:
    ***** ******** ******* ***** ** hahahaha***
  • K Ksksjssjjsj:
    hahahaha*** ********** ** ** **** *** ***** ** ********** *** ****** ****** ***** ******** hahahaha**** hahahaha*****
  • H happyworld:
    **** *** **** ******* ******* ***** ******* ****** ******* ****** ****** **** ***** ******* ***** hahahaha** *** ***** ******* ***** ******** hahahaha*** ******* ******* ******* ****** ****** *********
  • K Ksksjssjjsj:
    ** hahahaha ******
    K Ksksjssjjsj: ** hahahaha ******