Bu yeni sistemi bilen varmı?

TheCapn

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba, sizinle bi sistem paylaşacağım.Sizlerden ricam tahmini yorumlardan ziyade sistemi bilen hakim olan varsa yorumlayabilir mi ?
Bu sistem, tek bir kabinde hiçbir müdahale etmeden, sisteme yüklü olan komutlarla ( ilaçlaması, gece gündüz ayarı vs ) bitkiyi yetiştirmeyi vaadediyor. Detayları görseller ile paylaşacağım.

Ekli dosyalar

• 6B2CE424-D483-4D9E-B32A-721D861F369A.jpeg
    6B2CE424-D483-4D9E-B32A-721D861F369A.jpeg
    147.7 KB · Görüntüleme: 112
  • A520A94D-B8BF-4603-82BF-B9CC9716275D.jpeg
    A520A94D-B8BF-4603-82BF-B9CC9716275D.jpeg
    92.8 KB · Görüntüleme: 113
  • 3DB8DC62-EFA1-48FE-A72A-34822E45FBC7.jpeg
    3DB8DC62-EFA1-48FE-A72A-34822E45FBC7.jpeg
    211 KB · Görüntüleme: 105
  • B0E5A985-7F48-413E-8BCE-BCF8605E78B0.jpeg
    B0E5A985-7F48-413E-8BCE-BCF8605E78B0.jpeg
    79.8 KB · Görüntüleme: 104
  • C0971705-9A15-4C72-A3BB-D268BF4B2E06.jpeg
    C0971705-9A15-4C72-A3BB-D268BF4B2E06.jpeg
    210.5 KB · Görüntüleme: 111
Kankalar otomatik grow sistemi yeni bir mevzu değil ve zaten uzun süredir var hatta bu forumda da yapan kişiler vardı doğru hatırlamıyorsam, büyük ihtimalle bu weedoolab mevzusunun grupta birden açılma sebebi de şirketin kendi reklamını yapmak istemesi sonuçta böyle bir dolap sadece esrar yetiştirmek için kullanılır ve reklamını burdan daha iyi bir yerde yapamazlar.

TheCapn

Yeni üye
Kankalar otomatik grow sistemi yeni bir mevzu değil ve zaten uzun süredir var hatta bu forumda da yapan kişiler vardı doğru hatırlamıyorsam, büyük ihtimalle bu weedoolab mevzusunun grupta birden açılma sebebi de şirketin kendi reklamını yapmak istemesi sonuçta böyle bir dolap sadece esrar yetiştirmek için kullanılır ve reklamını burdan daha iyi bir yerde yapamazlar.
Dostum diğerlerini bilmiyorum ama benim inan reklamla vs alakam yok sadece bilgi edinmek istiyorum.Foruma baktım iyice ama hiçbir şey bulamadım bu konuyla alakalı eğer sen bulursan ve paylaşırsan çok memnun olurum.Az para değil çünkü vereceğim para, eğer yapıp memnun kalmayan vs varsa bilmek istiyorum.

TheCapn

Yeni üye
Hocam doğru diyorsun ama bunun benim için en güzel yanı milletin baktığı zaman bir şey anlamayacak olması odama çok giren çıkan oluyor ailemle yaşıyorum.Hadi parasını geçtim verimli olur mu acaba, çadırdaki verimi verir mi ? Deneyen birini bulsam bu ve ya benzeri bir sistemi konuşacağım ama bulamıyorum forumda araştırmadığım yer kalmadı bulamadım yine.Benim tek derdim verimli olur mu ? Blue Dream autoflower tohum aldım, haftaya birini balkona ekeceğim hatta bu sistemi beklemeden.Sebebi bu sistem kötü çıkar ürün alamam ya da kötü ürün alırım falan en azından balkondaki olur.
Benim derdim bunu alırsam sorunsuz şekilde güzel hasat alır mıyım bu
Bir de size soeum, balkonda 1 blue dream çok koku yapar mı ev müstakil, komşular falan dibimizde değil ve balkon üst katta.

Hocam doğru diyorsun ama bunun benim için en güzel yanı milletin baktığı zaman bir şey anlamayacak olması odama çok giren çıkan oluyor ailemle yaşıyorum.Hadi parasını geçtim verimli olur mu acaba, çadırdaki verimi verir mi ? Deneyen birini bulsam bu ve ya benzeri bir sistemi konuşacağım ama bulamıyorum forumda araştırmadığım yer kalmadı bulamadım yine.Benim tek derdim verimli olur mu ? Blue Dream autoflower tohum aldım, haftaya birini balkona ekeceğim hatta bu sistemi beklemeden.Sebebi bu sistem kötü çıkar ürün alamam ya da kötü ürün alırım falan en azından balkondaki olur.
Benim derdim bunu alırsam sorunsuz şekilde güzel hasat alır mıyım bu
Bir de size soeum, balkonda 1 blue dream çok koku yapar mı ev müstakil, komşular falan dibimizde değil ve balkon üst katta.
Kanka aile evinde kalıyorsan eğer o sisteme vereceğin paranın daha azı ile mini PC grow yapman çok daha mantıklı olur ki sistemi aşağıdaki arkadaşın yaptığı gibi yaparsan gayet güzel hasatlar alırsın (arkadaş 90gr filan almıştı sanırsam bakmadım yeniden)

Hatta PC grow sistemi ile Photo yaparak 180 gram alan kişiler de var şu günlüğe de bakabilirsin istersen:

Başka PC grow yapan kişilerde vardı forumda ama şuan baktığımda bulamadım işinin ehli veya konuyu bilen birisi varsa yazıp aydınlatır zaten

TheCapn

Yeni üye
Kanka aile evinde kalıyorsan eğer o sisteme vereceğin paranın daha azı ile mini PC grow yapman çok daha mantıklı olur ki sistemi aşağıdaki arkadaşın yaptığı gibi yaparsan gayet güzel hasatlar alırsın (arkadaş 90gr filan almıştı sanırsam bakmadım yeniden)

Hatta PC grow sistemi ile Photo yaparak 180 gram alan kişiler de var şu günlüğe de bakabilirsin istersen:

Başka PC grow yapan kişilerde vardı forumda ama şuan baktığımda bulamadım işinin ehli veya konuyu bilen birisi varsa yazıp aydınlatır zaten
Biraz göz gezdirdim detaylıca araştıracağım dostum çok teşekkür ederim, peki benim sorduğum dolap sistemiyle alakalı bilgin var mı ?

Biraz göz gezdirdim detaylıca araştıracağım dostum çok teşekkür ederim, peki benim sorduğum dolap sistemiyle alakalı bilgin var mı ?
Sadece teoride az çok biliyorum kanka ama dolap sisteminin yukarıda linkini verdiğim arkadaşın yaptığından neredeyse tek farkı biri bilgisayar kasasında birisi tahta bi dolabın içinde, şu arkadaş da mesela normal grow kabini içine otomasyon kurmuş

Birkaç link daha bırakacağım bakarak mantığını anlayabilir ve istediğin ölçülerde dolap alıp yada marangoza yaptırıp iç sistemini kurabilirsin, kapağına da basitçe kilit takarsın ve iş bitmiş olur. Takıldığın nokta olursa forumda konu açıp sorarsın istersen ustalar cevap verir

(Eğer ki verdiğim linkler problem çıkaracak olursa uyarı alırsam silerim)

TheCapn

Yeni üye
Sadece teoride az çok biliyorum kanka ama dolap sisteminin yukarıda linkini verdiğim arkadaşın yaptığından neredeyse tek farkı biri bilgisayar kasasında birisi tahta bi dolabın içinde, şu arkadaş da mesela normal grow kabini içine otomasyon kurmuş

Birkaç link daha bırakacağım bakarak mantığını anlayabilir ve istediğin ölçülerde dolap alıp yada marangoza yaptırıp iç sistemini kurabilirsin, kapağına da basitçe kilit takarsın ve iş bitmiş olur. Takıldığın nokta olursa forumda konu açıp sorarsın istersen ustalar cevap verir

(Eğer ki verdiğim linkler problem çıkaracak olursa uyarı alırsam silerim)
Çok teşekkür ederim dostum uğraştırdım seni de çok sağol

gunz

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba, sizinle bi sistem paylaşacağım.Sizlerden ricam tahmini yorumlardan ziyade sistemi bilen hakim olan varsa yorumlayabilir mi ?
Bu sistem, tek bir kabinde hiçbir müdahale etmeden, sisteme yüklü olan komutlarla ( ilaçlaması, gece gündüz ayarı vs ) bitkiyi yetiştirmeyi vaadediyor. Detayları görseller ile paylaşacağım.
Dostum selamlar, ürünü aldın mı? Bende almayı düşünüyorum şu aralar pro modelini. Eğer aldıysan bilgilendirir misin ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* hahahaha** **** * ** ****** ******
    ******* ******* ****** *** ******* * ***** ** ** ****** **
    ******** *** ** ***** ****** * **** *** *** * **** ** ***** ***** ****** ********
    hahahaha****** hahahaha* ***** **
    ********* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    * **** ** ******* **
    ***** ***** ********** *** ****** hahahaha* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    hahahaha* hahahaha* ****** ******
  • O oziozi:
    ********* ******** ******** **** hahahaha* * * ***** ***** ******* ****** ***** hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ***** ******* ***** ****** *** *** ****** ****** ********* ***** **** ******* *** hahahaha ******* ***** ******* ****** ******* ******** ***** *** **** ***** ******** ******
  • O oziozi:
    ********** hahahaha***** ***
  • A acemiöğrenci12:
    ****** ***** **** *** hahahaha* ***** **** ** *****
  • A acemiöğrenci12:
    **** *** hahahaha* ***** *** ***
  • L Levrekbaz45:
    ****** **** hahahaha** ***** ******** ****** ***** ******* ******* ********* ******* ** ** *********
  • A acemiöğrenci12:
  • deyorke deyorke:
    ******** *** **** ********* **** ******** **** ***** *** hahahaha**** hahahaha***** ***
    deyorke deyorke: ******** *** **** ********* **** ******** **** ***** *** hahahaha**** hahahaha***** ***