Bubble Gum Auto - Lsd Auto | First Growth - 190 g. hasat gerçekleşti. Kafa raporu !!

Vybz Kartel

Müptezel
gümrük riski şu zamanda daha riskli kanka mobydick xxl istiyorum bende ama gümrük gözümü korkutuyor :)
bol ve güzel hasatın olsun kanka. bitkiler mermi gibi maşşallah
Kanka Slovenya menşeli bir firmadan alıcam, geçen yıl almıştım, Allah kerim, ne olursa olsun. Bana kalırsa belirli ülkelerden gelen kargolara bakılıyor. En çok gelmez :)

Seninde hasatın bol olsun kanka...

thrasher

Kıdemli Üye
Kanka Slovenya menşeli bir firmadan alıcam, geçen yıl almıştım, Allah kerim, ne olursa olsun. Bana kalırsa belirli ülkelerden gelen kargolara bakılıyor. En çok gelmez :)

Seninde hasatın bol olsun kanka...
aynen aliexpressten gelen bi kaç motorsiklet parçasını açıp bakmışlardı. kimseye güven kalmadı artık :)

C

Cibril

Guest
64. Günden selam kankalar. Fena gitmiyor diyelim. Sömekler daha şişmedi ama 3 haftası daha var normalde, bakalım ne olacak.

Bir tespitim oldu, daha erken ama, Bubble Gum genetiğinin Bubble gum olduğuna şüpheliyim, kafasına bişey diyemem, 55. gün budadığım alt dalı denedim az bişey, güzel olacak gibi. Ama geçen yıl başka yerden Bubble Gum genetiği almıştım ( SPARİŞİM ) , outdoor yapmıştım, 2. ayında bildiğin Big Babol sakızlar gibi kokuyordu, hatta daha mis sakız kokuyordu, şaşırmıştım.. Bu genetikte sakız namına bir koku yok henüz.
LSD auto için bişey diyemem, bilmediğim bir genetik.
Hasatta belli olacak inşallah, umarım beni yanıltır..

Bubble Gum Büyük resimler : https://ibb.co/rMFVQ6Q , https://ibb.co/G2prDVY
LSD Auto Büyük resimler : https://ibb.co/XtgJNVZ , https://ibb.co/72MPYg8

Ekli dosyayı görüntüle 4629 Ekli dosyayı görüntüle 4630

Ekli dosyayı görüntüle 4631 Ekli dosyayı görüntüle 4632
Dostum harika grow yapıyorsun ,avrupai bir havası var ,güzel şekilde vermişsin. Herşey güzel gidiyor gibi, inşallah güzel de bir kafa yakalarsın. Bol hasatlar sana...

Ü

Üye silindi 19835

Guest
64. Günden selam kankalar. Fena gitmiyor diyelim. Sömekler daha şişmedi ama 3 haftası daha var normalde, bakalım ne olacak.

Bir tespitim oldu, daha erken ama, Bubble Gum genetiğinin Bubble gum olduğuna şüpheliyim, kafasına bişey diyemem, 55. gün budadığım alt dalı denedim az bişey, güzel olacak gibi. Ama geçen yıl başka yerden Bubble Gum genetiği almıştım ( SPARİŞİM ) , outdoor yapmıştım, 2. ayında bildiğin Big Babol sakızlar gibi kokuyordu, hatta daha mis sakız kokuyordu, şaşırmıştım.. Bu genetikte sakız namına bir koku yok henüz.
LSD auto için bişey diyemem, bilmediğim bir genetik.
Hasatta belli olacak inşallah, umarım beni yanıltır..

Bubble Gum Büyük resimler : https://ibb.co/G2prDVY, https://ibb.co/rMFVQ6Q
LSD Auto Büyük resimler : https://ibb.co/XtgJNVZ , https://ibb.co/72MPYg8

Ekli dosyayı görüntüle 4629 Ekli dosyayı görüntüle 4630

Ekli dosyayı görüntüle 4631 Ekli dosyayı görüntüle 4632
Maşallah.. Güzel bir final seni bekliyor, ben çok beğendim dostum eline sağlık. En çok kafa raporunu merakla bekliyorum. :)
Işıkların şu an kaç cm mesafede ve % kaç güçte çalıştırıyorsun?

Vybz Kartel

Müptezel
Maşallah.. Güzel bir final seni bekliyor, ben çok beğendim dostum eline sağlık. En çok kafa raporunu merakla bekliyorum. :)
Işıkların şu an kaç cm mesafede ve % kaç güçte çalıştırıyorsun?
Çok sağol.. :) inşallah kanka.. . Yılbaşı raporu verebilirim gibime geliyor, belki az daha erken.

Işıklar 50 cm , %100 güç ile çalışıyorlar. Çiçeklenmenin ilk haftası 55 sonra 50 cm e indim kaldım öyle.

El_Takashi

Kıdemli Üye
Sağol kanka...

İnşallah kankam. Bereket versin der, içeriz :)
Kanka birşey sorucam günlüğünde 2 ml verdiğin gübrelere her bitki başına 2.5 lt su vermişsin bu neden ? ve sence çok değil mi ? ayrıca dranaj oldu mu ?
ben AN markası kullanıyorum bugun 13.gün ilk gübreyi yaptım 1 lt grow-mıkro-bloom-b52-callmagg-pirana verdım bı sorun teşkıl eder mı ?

Vybz Kartel

Müptezel
Kanka birşey sorucam günlüğünde 2 ml verdiğin gübrelere her bitki başına 2.5 lt su vermişsin bu neden ?
Kanka unutma ki benim de ilk growum ve öğrenme aşamasındayım.

Suyu15. Günde 400 ml, 20. gün 1 litre, 25. Günlerinde felan 2,5 litre veriyordum. 30 dan sonra tüm saksıyı ıslamaya başladım. Şuan 67. Gündeler ve 5-5,5 litre veriyorum saksı başına, saksılarım 15 lt. 5 litre su verdiğimde alttan 1 bardak su geliyor. Litre başına koyduğun gübre ml önemlidir. Vereceğin su miktarını da yavaş yavaş arttırmalısın.

Senin gübrelere gelince, umarım çok az koymuşsundur gübreyi litre başına ve sulamayı da 300-400 ml yapmışsındır. Daha küçükler bitkilerin, abartmadıysan sorun teşkil etmez. silas34'ün şuradaki konusunu okumanı tavsiye ederim TILKA

S

silas

Guest
Büyüteçle amberleşmeyi görene kadar bekle gübreli git, amberleri görünce sade sıya başla. calmagı son 2-3 hafta vermene gerek yok.

hauserka

Yeni üye
Kanka unutma ki benim de ilk growum ve öğrenme aşamasındayım.

Suyu15. Günde 400 ml, 20. gün 1 litre, 25. Günlerinde felan 2,5 litre veriyordum. 30 dan sonra tüm saksıyı ıslamaya başladım. Şuan 67. Gündeler ve 5-5,5 litre veriyorum saksı başına, saksılarım 15 lt. 5 litre su verdiğimde alttan 1 bardak su geliyor. Litre başına koyduğun gübre ml önemlidir. Vereceğin su miktarını da yavaş yavaş arttırmalısın.

Senin gübrelere gelince, umarım çok az koymuşsundur gübreyi litre başına ve sulamayı da 300-400 ml yapmışsındır. Daha küçükler bitkilerin, abartmadıysan sorun teşkil etmez. silas34'ün şuradaki konusunu okumanı tavsiye ederim TILKA

Kanka oncelikle tebrikler masallah guzel bi hasat seni bekliyor

Su konuda birsey soracagim, konunun basinda 22. gun bitki basina 4 litre sulama yaptigini yazmissin. Gene 27.gun 2.5 litre vermissin. Silas34un paylastigi o donem verilmesi gereken miktarlara gore cok fazla gozukuyor? Bu bi problem yasatmadi mi bitkilere?

thrasher

Kıdemli Üye

Vybz Kartel

Müptezel
Kanka oncelikle tebrikler masallah guzel bi hasat seni bekliyor
Sağol kanka... Az kaldı çok şükür :)

22. günde 4 litre sulama yanlış bir hareketti kanka. Silas34 ün geniş konusu o zaman yoktu, acemilik de vardı..
Büyük bir sıkıntı yaratmadı. Sonrasında normale döndüm ve alıntı yaptığın postumda yazdığım gibi devam ettim. Azar azar sulayıp, azar azar miktarı arttırdım. .
Günlüğümdeki postlarda yaptığım yanlışları tek tek yazdım kanka, bitkilerin başına gelenler, hatalar vs.

M

mariJu

Guest
Hasat ettin mi kanka senin ki ne durumda suan ettiysen kac gr aldin etmediysen beklentilerin kac gr

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    ***** ********** ********* ******** ****** **** **
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ****** ** ****** ***** ***** ***** ****** ***** ******* **** ******** ********* hahahaha ****** **** *** **
  • H happyworld:
    *** ******* *** ********** ****** ***** ****** ******* ******* hahahaha*
    +1
  • H happyworld:
    ***** ***** ****** ******* *** ********** ****** ***** ****** ******* ******* hahahaha*
    hahahaha** **** **** ********** **
  • H happyworld:
    ***** ****** *** hahahaha ******* *** *** ******* ********* ********** ******** ********* **
    hahahaha ***** ******* ********* **** ******* ********* ** ****** ****** ***** **
    +1
  • E Emre77:
    ******** ** hahahaha* ***** ****** ******* hahahaha* ***** ***** ****
    ***** *** ***** *** hahahaha hahahaha ***
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** ***** ****** ****** hahahaha ***** ******* ********* **** ******* ********* ** ****** ****** ***** **
  • A akrepco:
  • A akrepco:
    ********** ****** **** **** ********** hahahaha* *** *** ****** ** hahahaha ** hahahaha ****** ****** ***** ******* ******* ** ***** **** *** ***
  • A akrepco:
    ***** *** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********** ****** **** **** ********** hahahaha* *** *** ****** ** hahahaha ** hahahaha ****** ****** ***** ******* ******* ** ***** **** *** *** ****** ***** ****** ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ******* hahahaha
    +1
  • A akrepco:
  • U umutsuzlar:
    ***** *** ***** *** hahahaha hahahaha *** ****** **** ***** hahahaha********* * *** ***** ***** ****** **** ***** ******** ********* * *** ****** ****** ********** ******* ******* ****** ******** ****** **** **** hahahaha* ******* ******* **** * ***** ********** hahahaha**
  • fenomenbey fenomenbey:
    fenomenbey fenomenbey: ******** ********