Bubble Gum Auto - Lsd Auto | First Growth - 190 g. hasat gerçekleşti. Kafa raporu !!

Vybz Kartel

Müptezel
full profesyonel gidiyosun alttan ısıtmalar felan helal olsun sana bunlardan benim büyük beklentim var :Dalttan su çıkmasını şuan çok takma kafana o iş bitkiler büyüyünce olur şimdi gerektiği kadar su ver 2-2,5 litre yetecektir diye düşünüyorum
İnşallah kanka :)

Tamamdır kanka. İlk gübrede öyle yapayım artık. Doğru dedin, büyüyünce alttan su gelmesini sağlayacaktık :(

LSD auto dan umudum yok ama @krataN , pişman oldum onu aldığıma daa, ektiğime deee. Neyse oldu artık. Çok garip ilerliyor... Bakalım ne olacak. Allah verse de çiçeğe girse hemen, içsek :D

Son düzenleme:

Yesilimsii

Yeni üye
3 genetik ile maceraya başladık senin 10gün gerinden geliyorum takipteyim kanka. elimdeki 3 genetikten benimde suan favorim bubble gum.
hasatın bol olsun

Vybz Kartel

Müptezel
3 genetik ile maceraya başladık senin 10gün gerinden geliyorum takipteyim kanka. elimdeki 3 genetikten benimde suan favorim bubble gum.
hasatın bol olsun
Bubble Gum genetiği hoşuma gitti kanka. Bir sonraki denememde farklı genetikleri koymayacağım kabine. 2 tane ise ikisi de aynı genetik olacak. Elimdeki tohumlardan ya 2 tane Hindu Kush yapacağım, yada 2 tane Orginal Glue.
Hasadın bol olsun..

Vybz Kartel

Müptezel
Lst eğitimine devam ediyorum. Aynı zamanda her gün bir tane olmak üzere ışığı engelleyen büyük fan yapraklarını buduyorum.

Kelle uçurduğum için az pişman oldum ama, artık çok geç :) . İndica genetiği olduğundan yanlış yaptım diye düşünüyorum.. Sadece lst yeterli olacaktı. Acemlik işte, hata yapa yapa, doğru yapa yapa tecrübe kazanacağım... Belki de doğru yaptım :)

@Yrgsy kankamın Buradaki tespitini biraz geç okudum :) .

Topping ve Lst eğitiminin sonuçlarını göreceğiz hep birlikte kankalar.

25. Gün resimleri

Bubble Gum ve Kabin :

bubble-2.jpg bubble-1.jpg kabin-1.jpg

LSD auto :

lsd-2.jpg lsd-2.jpg

Vybz Kartel

Müptezel
an serisi overdrive öneririm oyun sonlarına doğru hasatını arttıracaktır an serisinin en sevdiğim ürünü . takipdeyim

Doğru dedin de kanka. Canna Gübreleri kullanıyorum. PK 13/14 var bende. Bazı kankalarım Canna boost ile PK 13/14 daha uyumlu diyor. Canna kullanıyorsan PK 13/14 kullan diyorlar. Sonuçta Overdrive ile Canna PK 13/14 aynı içeriğe sahipler.

Bazı kankalar da PK 13/14 ün hafiften yaktığını, Overdirve ın daha iyi olacağını söylüyor.. Overdrive almak mesele değil de, İki arada bi derede kaldım...

Vybz Kartel

Müptezel
Selam kankalar. Bugün 28. Gün ve ilerlemeden memnunum.

Bubble Gum bitkim efsane ilerliyor. Kelle uçurma ve lst eğitimine olumlu yanıt verdi ve kısa zamanda kendini topladı. Lsd Auto bitkim aynı performansı gösteremedi. Hala büyümesi yavaş ve hasatı az olacak diye tahmin ediyorum.

Çiçeklenmenin ilk belirtileri başladı. Sanırm 30. gün tam olarak görebileceğiz :)

Bir sonraki gübrelemede bloom a başlamalı mıyım acaba? Son ( üçüncü ) gübreleme 27. Gün (dün) yapıldı. Gübre takvimim konu açılışında mevcut.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum @silas34 , @RabbitKanka , @Ripley'sOG , @Half-Life , @krataN ve etiketlemediğim diğer kankalarım.

Bubble Gum : Resim 1 , Resim 2 , Yaprak Resim

LSD Auto : Resim 1 , Resim 2 , Yaprak Resim

Kabin Genel : Resim 1 , Resim 2

Son düzenleme:

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka şu kellesını uçurduğun varya onun uzayan dallarını kırmadan yanlara doğru açsana hem alttakı sömeklerle ışığa eşit mesafede olsun hemde dalın sömek kısımları ışık alsın

Kanka

Administrator
Yönetici
aynen açtıktan sonra baktın bırdaha uzadı 1 daha aynı yönlere yatır aç kanka o dallarıkı altlarla eşit orantıda gitsin güzel bi grow cıkar

Vybz Kartel

Müptezel
Selam kankalar. Bugün 31. Gün ve bir stress ile karşılaştım. Forumda araştırdığıma göre ışık stresi veya rüzgar yanığına benziyor.

Vantilatörün birini kapattım, karşılıklı 2 vantilatör dönerek çalışıyordu ( bir tanesi bayağı güçlü ve 2. kademedeydi) . Tek vantilatör en düşük seviyede devam ediyorum. Işık mesafesini de 60 cm den 65-67 cm e çektim.

Resimlere bakarak yorum ve önerilerinizi bekliyorum değerli kankalar. Acaba 2 adet TS1000 fazla mı geliyor 2 bitki için. Yoksa 2 vantilatör çalıştırıp yaktım mı bitkilerin üst kısımlarını? @silas34 , @RabbitKanka , @krataN

Yada lst eğitiminde 2 günde bir güncelleme yaptığımdan mı ? ( 1 dal da olsa bazen dürtüyor beni, hafif oynuyorum )

Bugün sulama yaptım 2 şer litre. 1 lt / 0,5 ml revive , 1 lt / 0,5 cal mag verdim. Keşke reviveyi fazla verseydim... Acaba şimdi 1 er litre tekrar mı versem. 1 lt / 3 ml revive şeklinde kankalar.

Bubble Gum : Bitki , yaprak1, yaprak2, yaprak 4

LSD Auto :
Bitki , yaprak1, yaprak2

Son düzenleme:

Vybz Kartel

Müptezel
Kendi günlüğümü inceleyince, sorunun çiçeklenmeye girerken, üst dallara yaptığım LST eğitimi yüzünden vede her akşam budadığım 2-3 yaprak yüzünden strese girdikleri kanaatine vardım.

Gübre verdikten 4 gün sonra strese girmezler herhalde. Gübrelemeden 2 gün sonra da gayet sağlıklıydılar. Bu nedenle gübreyi de eledim.

Işığı tekrar eski seviyesi olan 60 cm ayarladım ( ışık stresi olsa şimdiye kadar neden strese girmedi dedim, ışığı da eledim )

Vantilatör tek devam edeceğim, 90*90 kabine iki vantilatör çok, diğeri de yedek kalsın..

1 er litre / 3 ml Revive verdim bitkilerime. 5 gün dokunmayacağım, sadece ışık mesafesi olan 58-60 cm'i korumaya çalışacağım....

Kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz...

Sağlık olsun...

Son düzenleme:
Selam kankalar. Bugün 31. Gün ve bir stress ile karşılaştım. Forumda araştırdığıma göre ışık stresi veya rüzgar yanığına benziyor.

Vantilatörün birini kapattım, karşılıklı 2 vantilatör dönerek çalışıyordu ( bir tanesi bayağı güçlü ve 2. kademedeydi) . Tek vantilatör en düşük seviyede devam ediyorum. Işık mesafesini de 60 cm den 65-67 cm e çektim.

Resimlere bakarak yorum ve önerilerinizi bekliyorum değerli kankalar. Acaba 2 adet TS1000 fazla mı geliyor 2 bitki için. Yoksa 2 vantilatör çalıştırıp yaktım mı bitkilerin üst kısımlarını? @silas34 , @RabbitKanka , @krataN

Yada lst eğitiminde 2 günde bir güncelleme yaptığımdan mı ? ( 1 dal da olsa bazen dürtüyor beni, hafif oynuyorum )

Bugün sulama yaptım 2 şer litre. 1 lt / 0,5 ml revive , 1 lt / 0,5 cal mag verdim. Keşke reviveyi fazla verseydim... Acaba şimdi 1 er litre tekrar mı versem. 1 lt / 3 ml revive şeklinde kankalar.

Bubble Gum : Bitki , yaprak1, yaprak2, yaprak 4

LSD Auto :
Bitki , yaprak1, yaprak2
ışık 67 68 cm uzak bro cek onu 50 de sabit tut oynama ışıkla 2 de olsa 5 de olsa mars 1000 50 cm uzağına gidersen yazık edersin potansiyeline

Grow Muhabbetleri
Help Users
    F FirstGrowing: ******** *** *** ******