Buda benim gunlugum

erdemli83

Yeni üye
Evet arkadaşlar kızım 5. Haftayı bitirdi fistullerde yeni yeni kahverengi lesme başladı alt yapraklarda sararma var sebebini bilmiyorum ustalar bakıp yorum yaparsa sevinirim bu başlık altında haftalık resim paylaşacağım

http://imgur.com/gallery/mbKvaER

Rosen

Yeni üye
Kanka çiçeklenmede bitki bütün besin ve vitaminleri çiçeklenme için kullandığından dolayı alttaki yapraklar besin bulamadığı için sararıyor.

erdemli83

Yeni üye
Cvp: Buda benim gunlugum

Bugün alt someklerden birini kesip firinlayip içtim kafası gayet iyi usulüne göre hasat edilip kuruyunca zehir olur bu haftaya flush yapmayı düşünüyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ******* ****** ********** ******** ********* ***** ****** ****** ****** ** ******* *** ******** ****
  • 420x 420x:
    **** *** ***** **** ***** *** **** hahahaha* ** ********* ********* *** * *** ********** ******* **
  • 420x 420x:
    * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** ****** *** ***
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ******** **** *** ******* ****** ******* ****** **** hahahaha*** ** ******* *** ******** ****
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ********* hahahaha ***** ******** hahahaha* hahahaha*
  • T Tropikal.MR:
    ****** ********* **** ***** ******* ***** ****** ***** *** hahahaha ****** ******** ******* * ******* *** hahahaha***
    +2
  • 420x 420x:
    ********* ***** ***** **
    +1
  • 420x 420x:
    ****** ********* **** ***** ******* ***** ****** ***** *** hahahaha ****** ******** ******* * ******* *** hahahaha********* *** ***** **********
  • 420x 420x:
    **** **** ** ********** ***** hahahaha ***** ******** hahahaha**
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    *** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
  • lavrens lavrens:
    **** ***** ******* ***** ****** ***** ******** ******** ****** **** ****** ** ****** ********* ***** ***** hahahaha ********** ***** ****** ******** ********* ***** ****** ***** hahahaha**** ***** ** ********* **** ***** ******* ****** ****** *** ***
    +1
    ******** ***** ****** ******* ******* ***** ***** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
    +1
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ****** * * ****** *** ******* **** *** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* ********* ******* *** ****** **** ********* **
    ***** hahahaha* ** ***** ** ****** *** ***** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
  • 420x 420x:
    ******** ***** ****** ******* ******* ***** ***** * ** hahahaha *** **** ******* ** ***** *********
  • lavrens lavrens:
    ********** ****** ***** * * ****** ********* ******* * ******** ******* ***** ******* **** **** ***** **** ******* ******
    lavrens lavrens: ********** ****** ***** * * ****** ********* ******* * ******** ******* ***** ******* **** ****...