Budama için yardım bitkim kırıldı

Deca

Üye
beyler bitkim 5. Haftayı bitirmek üzere önümüzdeki hafta çiçeklenmeye alıcam fan yapraklarını temizledim muhtemelen 1 hafta falan streste olacaktır o geçince 12/12 ye başlıyorum budama nasıl olmuş birde sağdaki bitkinin ana dalı ile yan dalı esnetirken yarıya kadar yarıldı bantladım destekledim tekrar eski haline gelip iyileşir mi

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kankacım budama ve lsdyi gördüğüme göre çok güzel yapmışsın. Bantladığın yeri göremedim ama bitki toparlayıp dahada güçlenecektir merak etme. Bidaha aynı şey başına gelirse aloa vera bitkisini ortadan yarıp kırılan yere sülük gibi sarıp üstünü bezle bağlayabilirsin daha ciddi sonuçlar alırsın. Bantlama olayında da sıkıntı yok ama bantı geri sökmek ve bıraktığı izi temizlemek zor olur. Bitkiye kimyasal yapışkan değdirmeye gerek yok ama olsun bitkin sağlıklı çabuk toparlar. Kırılan yeride takip et en güçlü dal o olacak göreceksin

AwaKe4

Müptezel
beyler bitkim 5. Haftayı bitirmek üzere önümüzdeki hafta çiçeklenmeye alıcam fan yapraklarını temizledim muhtemelen 1 hafta falan streste olacaktır o geçince 12/12 ye başlıyorum budama nasıl olmuş birde sağdaki bitkinin ana dalı ile yan dalı esnetirken yarıya kadar yarıldı bantladım destekledim tekrar eski haline gelip iyileşir mi

Sorun olmaz knka desteklediysen daha iyi olur orayı @ahmetabi nin dediği gibi güzel budama yapmışsın lst ler de iyi şimdi yukarı çıkacak filizlere zaman verme vakti. İyi growların olsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****