Budama ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum

Merhabalar herkese, bu benim first rodeom.

11lt iki saksida photo ak47 fem büyütüyorum. Lst ,topping ve scrog yapıldı. Bir dolu bir boş sulama ile devam etmekteyim. Şuan çiçeklenmenin 2.haftası bitti ve budamamı yaptım. Toprak cannaplus+perlit Gübreler Budcandy-budfactorX-sensizym-calmag-bigbud=biobizz bloom-micro kullanıyorum. Siz değerli üstadların görüşlerini veya bilgilerinden yararlanmak ve bu evreden sonra nasıl bir yol izlemem gerektiğini öğrenmek isterim. Teşekkürler.
Numberone 73.gün
NumberThree 65.gün

https://ibb.co/6wyfhjh
https://ibb.co/d5N7cS1
https://ibb.co/Z1LW6VB
https://ibb.co/s17hf2x

higthead

Jolly Green
Dostum fem leri niye 11 lt saksıda yaptın. 20 ye yapsaydın tadından yenmezdi neyse ilk 2 fotodaki bitkini biraaz sağa sola aç dalları.

Shepard

Müptezel
Bitkilerin sağlıklı görünüyor higthead' in dediği gibi sömek dallarını yatırabiliyorsan aynı seviyeye getirmeye çalış ona göre ışık mesafeni daha rahat ayarlarsın sömeklerin güzel dolar. ak47 görüntüsü her zaman çok güzel oluyor

Ü

Üye silindi 20701

Guest
1 neden boş sulama gidiyon 2 neden auto gibi eyitim vermek istemedin demişsin onu anlamadım autoya topin yapınmaz lst iki bitkiyede yapılır ve çok iyi sonuç alınır nedemek istedini anlayamadım

1 neden boş sulama gidiyon 2 neden auto gibi eyitim vermek istemedin demişsin onu anlamadım autoya topin yapınmaz lst iki bitkiyede yapılır ve çok iyi sonuç alınır nedemek istedini anlayamadım
Şöyle ki @Seytan. Mari arkadaşımız daha önce yetiştirdiği için bu bitkiyi yardımcı olmuştu en başlarında sonradan ortadan kayboldu :) o bana bitki kısa kalması amacıyla böyle bir yol izlememin daha iyi olacağını söylemişti.. sulama konusunda da aynı şekilde devam etmemi söylemişti haftada iki kez yapıyorum bi dolu bi boş olarak..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Madkusa Madkusa:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
  • Madkusa Madkusa:
    **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • Madkusa Madkusa:
    ** *
  • Narkotik Narkotik:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** **** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ** ********* ********** hahahaha* ** ******
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha* ******** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ***** ****** ******** *** *** ********* ********** **** ********* ****** ***** **** ** **** hahahaha **** ******* **** **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
    NewGardener NewGardener: ***** ****** ******** *** *** ********* ********** **** ********* ****** ***** **** ** ****...