Budları nasıl şişiririz ?

C

Canna

Guest
Resim görmeden zor yorum, küfde olabilir, resim yükle dostum.

TotheMOON

Yeni üye
Gübre tuzlanması kanka sulama yaparken drenajlardan fazla suyun akmasına izin vermezsen oluyo. Flush atmakta fayda var aksi halde bitki yanabilir.
Kanka flushi ph olcerim yok direk damacana su ile versem olur mu ? Ya da çeşme suyu ile versem sıkıntı yaratır mı ? Ben yarı çeşme yarı damacana su katıyorum hiç sorun olmadı simdiye kadar ama

SentetikZenci

Müptezel
Kanka flushi ph olcerim yok direk damacana su ile versem olur mu ? Ya da çeşme suyu ile versem sıkıntı yaratır mı ? Ben yarı çeşme yarı damacana su katıyorum hiç sorun olmadı simdiye kadar ama
Aynı şekil git kanka yarı çeşme yarı damacana eğer tek çeşme yada tek damacana gidersen ph dengesi bozulabilir

TotheMOON

Yeni üye
Kanka
Aynı şekil git kanka yarı çeşme yarı damacana eğer tek çeşme yada tek damacana gidersen ph dengesi bozulabilir
Tamamdır kankam 11 litre saksı 33 litre su veriyorum doğru muyum ? Suyu direk toprağın içine mi vereyim bu beyazlasan yerleri de yani saksının dışını da yikiyim mi ?

TotheMOON

Yeni üye
Kanka

Tamamdır kankam 11 litre saksı 33 litre su veriyorum doğru muyum ? Suyu direk toprağın içine mi vereyim bu beyazlasan yerleri de yani saksının dışını da yikiyim mi ?
Son olarak suyu direk bosaltayim mi yoksa yavaş yavaş mi döküyoruz,birde
Resim acilmiyor, asagidaki linkten yükle,otomatik silmeyi uzat
https://ibb.co/NW0xNBg buyur knkim

C

Canna

Guest
Evet dostum bu tuz, topragi yikamadan önce o tuzlari temiz su ile temizle sonra topragi yika.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VendettaX VendettaX:
  • G ghostt7:
    ****** ** ******* ******** ***** ***** *** ***** ********* **
  • G ghostt7:
    ******* ********* ********** **
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ******* **** ******** ********* ********** ****** ***** ******** ******** ******* ***** hahahaha ******* * ********* ***
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* * **** ** *** ******* hahahaha* ******** ******* ********* ****
  • G ghostt7:
    ****** ******* ******** hahahaha *** ***** ********* ** * ******* ****** ***** ** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ********** ***** hahahaha*
  • G ghostt7:
    hahahaha ******* *** ***** ******* ******* ********** ***** ***** ***** ****** hahahaha** ******* **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ** **** *** hahahaha ********* ********** ***** hahahaha**
  • G ghostt7:
  • esfanet esfanet:
    ******** ******* **** ********** ****** ***** ******** ******** ****** ***** ***** ******* ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ********** ********** * * ** ***** ****** ****** ******** hahahaha*******
    +1
  • A ax-b:
    ******* **** ****** **** hahahaha ****** ******* * *** ******* *** ******** ** ****** ******
  • C clackster:
  • C clackster:
    hahahahahahahaha ****** *****
  • C clackster:
  • C clackster:
    **** **** **** ****** **
  • C clackster:
    hahahaha ** ***** ***** ** *** **** ** **** ********* ******** ******** ***** ********
  • C clackster:
    ******* ********** **** ********** ** ********** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ****** ********* hahahaha ********** ***** ****** ********* ******** ********
    Houp53 Houp53: ******** ***** ********** ****** ********* hahahaha ********** ***** ****** *********...