Bugun gelen regular outdoorlar hakkinda

El_Takashi

Kıdemli Üye
Kargom ulasti beyler regular 15 taneyi suya koydum.
Yarim su bardagina 15 taneyi attim , yarin bunlari bi tabak icinde islak peceteyle 7 ve 8 olarak 2 tane ayirip , posetle ustunu baglayip bicakla delicem nem yapsin diye...

Sonra karton buyuk bardaklara muhafiza edicem kaliteli cicek topragini aldim onlari da buyuk bi legen icinde su koyarak kafi miktarda disarida buyumesini bekliycem

Fakat sorum su tohumlar patladikdan sonra bardaga gecirirken altinda mi kalcak tohum ve ne kadar derinlikte olcak ?

vamonos

Üye
regular tohumları nerden aldın dostum banada regular lazım fem tohum üretimi için ?

tohumu koy üstüne 0.5-1 cm toprak serp sulayınca kökler meydana çıkmasa yeter

El_Takashi

Kıdemli Üye
Cvp: Bugun gelen regular outdoorlar hakkinda

vamonos' Alıntı:
regular tohumları nerden aldın dostum banada regular lazım fem tohum üretimi için ?

tohumu koy üstüne 0.5-1 cm toprak serp sulayınca kökler meydana çıkmasa yeter

Dostum soylerim de bazilarina karton buyuk bardak yetmiycek ,yogurt kabi ya da baska kavonaz cam ne onerirsin boyutu felan ?

vamonos

Üye
yoğurt kabı olabilir altına delik açmayı unutma,cam olmaz 
mesaj alımını açtım nerden aldığını yazarsan sevinirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1