Bunların derdi ne ?

Bu tatar

Üye
Fazla sulama yapıyorsun bitkilerin çevresi kadar sulaman lazım kovalardaki toprak komple çamur gibi duruyor köklerin nefes alması gerekiyor, nem yükseltmek için 2.5 veya 5 lt pet şişeyi kesip az delik açıp üstlerine koymanı öneririm nem yüksek olduğu sürece daha hızlı gelişecekler

Bence en büyük problem toprak toprağı değiştir farkı goreceksin tohumlar outo mu photo mu nasıl stres yasatmissin bir aylık diyorsun bir haftalık gibi duruyorlar

Hiç yetiştirmedim test etmedim bana soruyorsan daha çok erken gelişirler sen eğitim ver biraz daha fazla hasat alirsin

Ama bence çok fazla ümidin olmasın thc oranı yüksek değildir ama tatmin edici düzeyde bir bitkidir sonuçta çeşit ve ürün bakimindan kısıtlı imkanlarla yapılıyor tekrardan kolay gelsin bol hasatlar

Ü

Üye silindi 33754

Guest
Bende ilk defa test ediyorum umarım güzel bi kafa raporu verir
Bende iki çeşit var kanka yeni aldım grand dady pruple auto ve og kush aynı pakette geldi hangisi hangisi ayırt edemiyorum sana zahmet grand dady pruple auto tohumu rengi beyazımsımı siyahımsımı kanka şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Bende iki çeşit var kanka yeni aldım grand dady pruple auto ve og kush aynı pakette geldi hangisi hangisi ayırt edemiyorum sana zahmet grand dady pruple auto tohumu rengi beyazımsımı siyahımsımı kanka şimdiden teşekkürlerEkli dosyayı görüntüle 17265
Kanka tohumun renginden genetiği belirlemek imkansız, rasgele atacaksın karışmış artık yapacak bişey yok.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
  • I isoT:
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
  • T tayfurishere:
  • I isoT:
  • Night owl Night owl:
    ********* ********** ***** ******* ********* ** ****** ***** ******* ****** ******* ***** *****
  • I isoT:
    ** *** hahahaha** **** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • I isoT:
  • D despotdes:
    *** ***** ********** ******** ******* ******** ***** ****** hahahaha* ********** ***** ******* ********* ** ****** *****
  • I isoT:
  • D despotdes:
    *** ** *** hahahaha* ***** ***** ********** ******** ******* ******** ***** ****** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
    * ******* ***** ** hahahaha **** ********
  • G ghostt7:
    *** **** ***** hahahaha* ****** **** *** ****
  • G ghostt7:
    ***** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** **** ***** *** **** ********** *** ***** **
  • G ghostt7:
    ***** ******* **** ******** ** ******** *
  • D despotdes:
    ********* ******** ****** *** *** ******* *** * hahahaha** ********* ******
    D despotdes: ********* ******** ****** *** *** ******* *** * hahahaha** ********* ******