bunlar dişi mi yardımcı olur musunuz ?

mysarıı

Yeni üye
emin miyiz knka ? ya ben degenetica dan tohum aldım hiç biri patlamadı çok degişik bi şekilde başka arkadaşım aldı onun aldıkları da patlamadı sonrasında başkasından aldım bunları oda nerden geldigini ne oldugunu bilmiyor bunlar patlamayı bırak büyüdü bile öbürleri 15 gün oldu hala patlamadı :)

Sponsor diyaloglarina girmek istemiyorum sonra banliyorlar brom milyon tane tohum Bankası var onlara da bak. Çiçeğin dişi ama sıkıntı yok sömek dallarını çıkarmış. Gövdeden çıkan minik yaprakların kız olduğu söylüyor

mysarıı

Yeni üye
Sponsor diyaloglarina girmek istemiyorum sonra banliyorlar brom milyon tane tohum Bankası var onlara da bak. Çiçeğin dişi ama sıkıntı yok sömek dallarını çıkarmış. Gövdeden çıkan minik yaprakların kız olduğu söylüyor
teşekkür ederim knka umarım dogrudur boşa elektrik yaksın istemiyorum :)

mysarıı

Yeni üye
10 günü geçtiyse toprağı aç narin ce bir bak. Benimkilerde filizlenmemisti 10 günde. Açtım baktım. Patlamış ama kafalarını topraktan cikartamamislar. Ben çıkardım. 1hafta apalladilar stres yaptılar normale döndü şimdi.
Resimdeki lere gelince kesin tahmin etmesi zor. Dişiye benziyor ama kesin olarak çiçeklenmeye yani 12-12 ışığa alınca anlarsın.
baktım içine patlamamışlar bile

Turkish man

Doktor
Bilader burada kim dişi demişse bu çiçeğin ya gerçekten dişi olduğunu biliyor yada yalan söylüyor. Ben kaç kez grow yaptım bu şekilde bir çiçeğin dişi erkek olduğu henüz belli olmaz. Pistilleri çıkmamış dişi yazmışlar. Bekle ve gör...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!