Bunlar olur mu tecrübeli abiler bakabilir mi ?

G28

Yeni üye
güncel hali bu şekilde usta düşük bütçeli de olsa pervane söyledim 4 tane yarın öbür gün gelir, dediğiniz ışıklara baktım çok bir şey anlamadım ama bir kaç tane örnek buldum yüksek lümenli onları hafta içi çözeceğim

Emmy

Müptezel
Tamam kanka cok iyi olmuş simdi kurumadan su vermiyoruz haftalık guncel paylas bakalim durumlara iceri ufak bi fan koy haka sirkulasyonu olsun

• Like
Tepkiler: G28

G28

Yeni üye
Tamam kanka cok iyi olmuş simdi kurumadan su vermiyoruz haftalık guncel paylas bakalim durumlara iceri ufak bi fan koy haka sirkulasyonu olsun
2 tanesini ayırdım. Fan için böyle bir çözüm buldum şimdilik. Işık süresini kaç saate ayarlamam lazım ? Bir de fanlar sürekli çalışacak mı ?WhatsApp Görsel 2024-05-09 saat 19.01.27_0d3b69ef.jpgWhatsApp Görsel 2024-05-09 saat 19.01.27_01986110.jpg

G28

Yeni üye
Üstad son halleri bu şekilde müsait olduğunda buraya bir bakar mısın ? Olacak gibi mi sence ? Bazılarının alt yapraklarında sararma var diye gübre vermedim bu hafta boş sulama yaptım 1.jpg2.jpg

Emmy

Müptezel
Kanka durumlar iyi masallah simdi gubreleme konusunda ne yaptigini anlat ve egitime baslayacaz hazirla kendini :D

G28

Yeni üye
Kanka durumlar iyi masallah simdi gubreleme konusunda ne yaptigini anlat ve egitime baslayacaz hazirla kendini :D
Biobizz starter pack kullanıyorum hafta da bir sizin dediğiniz gibi tablonun yarı oranında biogrow ve bioheaven veriyorum 1 bardak suyla seyreltip. 2-3 gün sonra kuruyunca boş sulama yapıyorum. Hazır su ile suluyorum ama PH durumu nedir bilmiyorum PH metre siparişi verdim bu hafta gelir inşallah.

Emmy

Müptezel
Kanka ph ölçmeden baya sorun cunku toprakta 6 7 arasi ph olmassa bitki emilim yapamaz ph mt cok onemli sari olansa o çöp turonosol kagidi al en iyisi sen ama bak ph a

Emmy

Müptezel
Kanka simdi bitkinin surgunlerine kesinliklezarar gelmesin biraz iki parmaginla yumusat 3 yeri gövdenin sonra kenara yatir iyice ve 75 80 derece aciyla yan durmasini sagla ve o sekilde bi kanca ile sabitle bu arada fan surekli calisacak iceriye nem vermeyide unutma

G28

Yeni üye
Kanka simdi bitkinin surgunlerine kesinliklezarar gelmesin biraz iki parmaginla yumusat 3 yeri gövdenin sonra kenara yatir iyice ve 75 80 derece aciyla yan durmasini sagla ve o sekilde bi kanca ile sabitle bu arada fan surekli calisacak iceriye nem vermeyide unutma
heh anladım nem makinesi alacağım bu hafta zaten öteki dediğini şimdi yapıp foto atarım

G28

Yeni üye
tam olarak dediğin şeyi yapamadığımın farkındayım sadece hafif yatırabildim. Yerim dar salak gibi kafagöz girdik :( ama derme çatma bir kabin daha yapıyorum 4-4 ayıracağım https://ibb.co/6FG4GfT

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Draggula Draggula:
  • M Mamba70:
  • M Mamba70:
    ***** ********* ******* ****** hahahaha ** ****** ***** ***** ****** **** hahahaha*** ********
  • deyorke deyorke:
  • Draggula Draggula:
  • Draggula Draggula:
  • deyorke deyorke:
  • Draggula Draggula:
    ******* ******** **
  • M Mamba70:
    ***** ********* ******* ****** hahahaha ** ****** ***** ***** ****** **** hahahaha*** ******** ***** **** *** ** **
  • M Mamba70:
    hahahaha** ******
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • M Mamba70:
    +1
  • M Mamba70:
  • deyorke deyorke:
    deyorke deyorke: **** ******