BUNUN NEDEN OLDUĞUNU BiLEN

Deadfeny

Yeni üye
Arkadaşlar bu neden böyle oldu
Tehşiş koymak adına ne yanığı bu
Göbrr mi güneş yanığımı anlamadımF4564ACF-491F-4A85-BA2D-70EF52D04AA6-min.jpeg

Son düzenleme:

convik

Doktor
Knk hava sıcaklığı artınca başıma bu geldi benimde aklımdan o geçti yanız güneş bekletemiceksek nasıl büyücek
hocam bitkin bu mevsime ve sıcaklığa göre küçük gibi görünüyor. 2 aylık veg görmüş iyice serpilmiş bitki haliyle 3-4 boğumlu 8-10 yapraklı bitkiden sıcağa daha dayanıklı olacaktır. bitki doğal ortamında bu mevsimlerde bu sıcaklıklara bu boyutta maruz kalmaz. büyük ihtimal o sebeple dayanamadı.

Ama benimki tahmin belki gübreden de yanmıştır. abartı bir şeyler verdin mi son zamanlarda?

Deadfeny

Yeni üye
hocam bitkin bu mevsime ve sıcaklığa göre küçük gibi görünüyor. 2 aylık veg görmüş iyice serpilmiş bitki haliyle 3-4 boğumlu 8-10 yapraklı bitkiden sıcağa daha dayanıklı olacaktır. bitki doğal ortamında bu mevsimlerde bu sıcaklıklara bu boyutta maruz kalmaz. büyük ihtimal o sebeple dayanamadı.

Ama benimki tahmin belki gübreden de yanmıştır. abartı bir şeyler verdin mi son zamanlarda?
Haftada 1 3 20 gübre bez saksı yeni aldım kökler kötü durumdaydı saksıdan çıkardım pH su bakmadım tohum siğaradan çıkan kaliteli dil alakası var mı bilmiyorum söyliceğiniz herşey teçrübe edinmek adına çok önemli benim için sayğılar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****