Bunun nesi var

Yesil888

Ordinaryüs
Işık nasıl fazla geliyor 10 10.30 gibi güneş almaya başlıyor 1 2 gibi gölge oluyor 4 ten sonra 2 3 saat daha güneş alıyor tamam
Kanka üst yapraklar yanlardan yukari kalkmis, bu isik fazla geliyor demektir. Evet 18+18+18+Me ile basla 1 lt ye 2 gr, ayrica yaninda forceful amino ver 1 lt 1 ml. Bitkin 25 cm filan olunca NPK gübrsini 1 lt 3 gr cikart. Cicege verene kadar ayni dozda git.

Yesil888

Ordinaryüs
Bir cok sekilde, yapraklarin yesili; yesil,acik yesil, beyaz renge döner, damarlari beyazlasir, yapraklar canli yesil degil mat yesil olur. Bu belitilerin hepsi veya biri olur, bunar ilk belirtilerdir. Eger bu asamada calmag vermezsen yapraklar sararmaya baslar.

Bir cok sekilde, yapraklarin yesili; yesil,acik yesil, beyaz renge döner, damarlari beyazlasir, yapraklar canli yesil degil mat yesil olur. Bu belitilerin hepsi veya biri olur, bunar ilk belirtilerdir. Eger bu asamada calmag vermezsen yapraklar sararmaya baslar.
Sağol üstad teşekkürler calmag yolda geliyo gübre geldi şimdi ben 1 litre suya 1 çay kaşığı katıpta mı vereyim bide benim saksıların altında delik yok sıkıntı olur mu

Altını delemedim ama yanlardan delebildiğim kadar alttan deldim bide kanka bu çiçeklerin 2 tanesinde hem pisteller var hem tohum kesesi gibi şeyler var foto atıyorum bi bakıver nolur erkek olmasın ya

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka tam kestiremedim, su dallarin dipinden cikmis, keseciklerin yakin resmini yüklesene. Üzerinde pistil yoksa o keseciklerin polen kesesi olabilir. Yani bitki herma olmus olabilir. Ama dedim ya tam göremedim.

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka pistil cikan kesecikler polen kesesi olmaz. Ama sen genede o kesecikleri takip et, saramaya baslarlarsa ve polen kesesi ise olgunlasiyor patlayacak demektir. Cok süpheli kesecikleri islak mendil ile tut kes.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
    C Cetegrian: ********** ******