Bunun sebebi nedir ?

pineappleexpress

Kıdemli Üye
ışık yetersiz. cfl ise çok uzak. her ne ise çok uzak aslında veya yetersiz güçte. bitki strech yapmış. biraz daha böyle uzarsa değil boynu bükük toprakla öpüşür. ışığını yakınlaştır kankam. veya acil daha güçlü bişey koy. bir de bi çubuk ve ip yardımıyla destekle eğilmesin.

Komedishow

Kıdemli Üye
ışık yetersiz. cfl ise çok uzak. her ne ise çok uzak aslında veya yetersiz güçte. bitki strech yapmış. biraz daha böyle uzarsa değil boynu bükük toprakla öpüşür. ışığını yakınlaştır kankam. veya acil daha güçlü bişey koy. bir de bi çubuk ve ip yardımıyla destekle eğilmesin.
Kanka 300 w led var elimde ama suan takmayi mantikli bulmadım,açıkçası suanki nem ihtiyacından dolayi onu taktığımda 80 90 lari göremeyeceğim eminim,cfl 60 w,boynunu bukunce sıcaklık değmeyecek kadar yaklaştırdim.simdiye kadar iyiydi olmadi aksama led i takarim.Zaten geçici burada duruyorlar kabinin kurulumunu daha yapamadim nem ihtiyacı 60 civari oldugu zaman alacağım oraya.saolasin yorumun için

pineappleexpress

Kıdemli Üye
yok kanka haklısın ben olsam ben de takmazdım bi 10 günlük olana kadar. 60w cfl 6-7 cm civarından yeterli olacaktır bence ısı sıkıntısı yaşatmadan. ne demek kankam, bol ve sağlıklı hasatlar dilerim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**** ******** hahahaha ****** *** ******** hahahaha* *** *** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* hahahaha**** ******** **** ***** *** hahahaha ***** ****** **** **** ****** ** **** *** *** **** ******** ***
    ***** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ****** *** ***** hahahaha** ******** **** **** ******** ******** **** ***** *** hahahaha****** *** ***** ***** ****** ****** ******** ******* ***** ***** ******** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
    ******** ******* *** ******** *** ***** ******** hahahaha*** ***** ******
  • R Reacher:
  • R Reacher:
  • buranere buranere:
    ********* ***** ******* ***** hahahaha hahahaha * ** ***** hahahaha** ***** ****** ******** ***** ** **** hahahaha ********** ********** ***** ****** ******
  • buranere buranere:
  • buranere buranere:
    ***** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
    ***** ********* ******* ********** **** ******* ***** ********* **** ******** ***** ** ***** ** ********* ** ******** ********** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
  • D doğadostu1004:
    ******* *** *
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
    ******* hahahaha
    D doğadostu1004: ******* hahahaha