buraya büyük yazmayin mk

wassabi

Yeni üye
Öncelikle esrarın illegal olduğu ülkelerde yaşayan arkadaşlar için bu fikrim; biraderle tartışırken o diyor  evin-içi problem ben diyorum dışarıya ekmek daha problem. Tam bunları konuşurken aklıma çok güzel bi fikir geldi görüntüyü engelleyemeyebilir fakat koku sorununu kısıtlayacağı kesin.

Balkonda yetiştirdiğimiz saksının kafasına dikdörtgen prizma cam kestirsek hava çıkışı için karbon filtre kullansak. Forumda bi kankamızın el yapımı karbon filtre konusu var. Onu bu cam kafesle birleştirirsek ortaya çok güzel bişey çıkabilir. Pencere camı kestireceğimizi de göz önünde bulundurursak bitki de bi ışığın kırılmasından mütevelettik bi yanık da olmayacak. Teorimi çürütebilecek düşüncesi olanları meydanlara davet ediyorum.

Lutenitsa Kush

Yeni üye
RE: BALKONCULAR İÇİN FANTASTİK ÖTESİ BİR FİKİR

Güneş camın arkasından mercek vazifesi görür bitkileri yakma olasılığı var ayrıca nem ve sıcaklık çok yüksek olacağından bitkiyi gereksiz strese sokabilir. Benim bu konularda bilgim kısıtlı ripley daha iyi bir yorum yapacaktır dumanın bol olsun

wassabi

Yeni üye
Cvp: BALKONCULAR İÇİN FANTASTİK ÖTESİ BİR FİKİR

Lutenitsa Kush' Alıntı:
Güneş camın arkasından mercek vazifesi görür bitkileri yakma olasılığı var ayrıca nem ve sıcaklık çok yüksek olacağından bitkiyi gereksiz strese sokabilir. Benim bu konularda bilgim kısıtlı ripley daha iyi bir yorum yapacaktır dumanın bol olsun

Pencere camının mercek görevi göreceğini sanmıyorum. Ne denli bi koku olacağını kestiremiyorum. 2 Bitkinin kokusu en üst katta (4.katta) oturuyorum mahalleye yayılıacak kadar olur mu acaba?

Bravery21

Yeni üye
Cvp: BALKONCULAR İÇİN FANTASTİK ÖTESİ BİR FİKİR

wassabi' Alıntı:
Lutenitsa Kush' Alıntı:

Pencere camının mercek görevi göreceğini sanmıyorum. Ne denli bi koku olacağını kestiremiyorum. 2 Bitkinin kokusu en üst katta (4.katta) oturuyorum mahalleye yayılıacak kadar olur mu acaba?

Güzel soru koku ne düzeyde yayılır ?

R

Ripley'sOG

Guest
Eğer böyle bir düşüncen var ise cam yerine şeffaf naylon kullanmak daha mantikli.Mantik kismini sana bırakıyorum aklina takılan olur ise sorabilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ********* **** ***** ******* ***** ****** ***** *** hahahaha ****** ******** ******* * ******* *** hahahaha***
    +2
  • 420x 420x:
    ********* ***** ***** **
    +1
  • 420x 420x:
    ****** ********* **** ***** ******* ***** ****** ***** *** hahahaha ****** ******** ******* * ******* *** hahahaha********* *** ***** **********
  • 420x 420x:
  • NewGardener NewGardener:
    **** **** ** ********** ***** hahahaha ***** ******** hahahaha**
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    *** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
  • lavrens lavrens:
    **** ***** ******* ***** ****** ***** ******** ******** ****** **** ****** ** ****** ********* ***** ***** hahahaha ********** ***** ****** ******** ********* ***** ****** ***** hahahaha**** ***** ** ********* **** ***** ******* ****** ****** *** ***
    +1
    ******** ***** ****** ******* ******* ***** ***** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
    +1
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ****** * * ****** *** ******* **** *** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* ********* ******* *** ****** **** ********* **
    +1
    ***** hahahaha* ** ***** ** ****** *** ***** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
  • 420x 420x:
    ******** ***** ****** ******* ******* ***** ***** * ** hahahaha *** **** ******* ** ***** *********
  • lavrens lavrens:
    ********** ****** ***** * * ****** ********* ******* * ******** ******* ***** ******* **** **** ***** **** ******* ******
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ***** ** ***** ** **** ***** ********* ****** ****** ***** *** **** ********* * **** *** ********* * *******
    ********* **** ********* ***** ****** **** ******** * * ****** *** ******* **** *** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* ********* ******* *** ****** **** ********* **
    +2
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** ******* * ** ********* *** **** ******** *** *********
    +1
    ********** hahahaha*** **** ********* ***** ****** **** **
    ******* ****** ******* * ** ***** **
  • 420x 420x:
    ***** ** ***** ** **** ***** ********* ****** ****** ***** *** **** ********* * **** *** ********* * hahahaha** ***** ***** ** ***** **** *** hahahaha hahahaha*** ********* **** ********** ******
    420x 420x: ***** ** ***** ** **** ***** ********* ****** ****** ***** *** **** ********* * **** ***...