Butun Tohumsuz ailesi lutfen yardım day 66 Auto BlueDream sömek belirtisi 0 Auto Mu ?

DantesWorld

Yeni üye
66. gun bugun bitkimde herhangi bir renk degişikliği yok takvime uyuyorum ph a uyuyorum her şey okey ışığım 240qb auto diye aldım bunlar acaba photo falan mı yoksa sabırlı mı olmalıyım son 10 gundur pistil artısı haric hiç bir şey yok yani uzama durdu bitki sömeğe girdi anladığım kadarıyla ama somek yapma muhabbeti dengi genetiklerde 10 15 gun once başsladı tonla pistil var cogu grower auto bu dert etme iyi hasat alırsın oyle duruyor bitki sağlıklı diyor sizde bir yorum yapar mısınz sağlık acıdan genel acıdan auto photo acısından cunku hiç rutinin dışına çıkmıyorum.
https://ibb.co/jVkR3fR sömekler daha beyaz ışıktan oyle cıkmıs olabilir ama bazı fotoğraflarda anlasılıyor bir stresi varsada ustadlar aydınlatırsa sevinirm

VendettaX

Ordinaryüs
strech uzama 3 haftaya kadar olur sonra durur uzama 2 haftaya orta derece şişer son 2-3 hafta inanılmaz derecede sisecek ve içi dolacak pistillerin dolduğu bölümden sonra fosfor ve potasyumu bitkilerini tanıyarak ver kanka dikkatli şekilde bitkilerin harika görünüyor eline sağlık kanka

DantesWorld

Yeni üye
Bitki veg büyüme flow çiçeklenme strech uzama 3 haftaya kadar olur sonra durur uzama 2 haftaya orta derece şişer son 2-3 hafta inanılmaz derecede sisecek ve içi dolacak pistillerin dolduğu bölümden sonra fosfor ve potasyumu bitkilerini tanıyarak ver kanka dikkatli şekilde bitkielr harika eline sağlık kanka
çok teşekkur ederim ben hastalık olarak yeni oldugum için cok anlayamadım bir sıkıntı yok değil mi

DantesWorld

Yeni üye
strech uzama 3 haftaya kadar olur sonra durur uzama 2 haftaya orta derece şişer son 2-3 hafta inanılmaz derecede sisecek ve içi dolacak pistillerin dolduğu bölümden sonra fosfor ve potasyumu bitkilerini tanıyarak ver kanka dikkatli şekilde bitkilerin harika görünüyor eline sağlık kanka
ama o uzama sonrası 2 hafta geçti ben ondan biraz garipsedim 66. gun oldu

VendettaX

Ordinaryüs
çok teşekkur ederim ben hastalık olarak yeni oldugum için cok anlayamadım bir sıkıntı yok değil mi
Arkadaşım çok güzel bitkilwr yetiştirmiş başaralı sağlıklı bitkiler ufak tefek eksik fazlalık her growda olur bitkiyi ,%100 olarak taniyamadan xaten hasat etmiş oluyoruz bir iki eksik olur genel olarak çok beğendim naçizane görüşüm budur gayet iyi böyle devam iki hafta sonra nasıl olur ne hale gelirler tahmin edilemez bir zamanda bitkiler çiçekler büyür colalar balyoz gibi dolacak ,15 gün sonra felan son budamayi yapabilirsin belki altlardan lollipop onun dışında hiç elleme lütfen çok güzeller bitkinin dalında altlardan ezik küçük somek dalları dahil olmak üzere bı budama sonrası bı 20 gün daha ekle mis gibi izlersin 1 hafta daha ekle hasat vakti gelmiş olmalı bende thc reset için 5 gün kadar sigarayı bırakıyorum son sigaraların bu sebeple biraz duygusalim .d

VendettaX

Ordinaryüs
Strech dönemi sağlam geçmiş sorun yok gibi moruq sen daha iyi bilirsin defalarca baktım güzel is cikarmissin fakat en önemli nokta bitkinin son 20 günde asıl haline rengine kokusuna geldiği günlerde umarım sorunsuz ve eksiksiz gidersin son dönem bütün enerjiyi çiçeklere veren canabis hacim olarak hergun gözle görülür şekilde büyüyebilir kanka biliyorsun ışık döngüsünü bence saat olarak azaltıp 20 saatse çiçek ortasında budadikdan sonra lux değerini arttırmak için ışığı iyice yaklastir 20cm belki bı tik altina bile inebilirsin sorun olmaz sanırım qb ısı yayıyor diyolar

DantesWorld

Yeni üye
Strech dönemi sağlam geçmiş sorun yok gibi moruq sen daha iyi bilirsin defalarca baktım güzel is cikarmissin fakat en önemli nokta bitkinin son 20 günde asıl haline rengine kokusuna geldiği günlerde umarım sorunsuz ve eksiksiz gidersin son dönem bütün enerjiyi çiçeklere veren canabis hacim olarak hergun gözle görülür şekilde büyüyebilir kanka biliyorsun ışık döngüsünü bence saat olarak azaltıp 20 saatse çiçek ortasında budadikdan sonra lux değerini arttırmak için ışığı iyice yaklastir 20cm belki bı tik altina bile inebilirsin sorun olmaz sanırım qb ısı yayıyor diyolar
diger 2 bitkide bir şeyler verifcek ya sadece 1 bitkiye focuslarken valla canımdan can gidiyor diğerleri potansliyelini kullanamıyor ısık kucuk oldugu icin kabine göre sağolasın bu arada yorumların için dost

Ü

Üye silindi 30843

Guest
aynı sorun bende de var WW auto 71. gün 250w hps canna serisi gübreleme şema dışına çıkmadım güncel durum böyle aynı yorumlar banada yapıldı hala 1 ayı var diyolar https://ibb.co/T2hHn1V

VendettaX

Ordinaryüs
Son 2 3 haftası çok şişer hacim kütle bakımından ben tricomlar yarışı şeffaf olunca pk dayarim 4 parmak yanyana hacime ulaşıyor kanka büyür o

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    ***** ***** ****** ****** *** ******** ***** ** ***** *** hahahaha hahahaha* ***** ******* ****** ** hahahaha** ****** **** *****
  • D despacito:
  • Sleepless Sleepless:
  • D despacito:
    ********* *** ***** ******** hahahaha** ***
  • kkush kkush:
    ** ** *** ** ******** *** ******* *** ********* * ***** * *** ********* ******* * **********
    +1
  • D despacito:
    ******* ******* ***** ****** ****** ***** ***** ***** hahahaha ***** *** ********** ******** ****** ****** * **** hahahaha***** ***** *** **** ********** ****** ****** ** ****** ********
  • D despacito:
    ** ** *** ** ******** *** ******* *** ********* * ***** * *** ********* ******* * hahahaha**** **** ***** *** *** ***** ********* hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
    ********** ********** **
  • G ganjasevdalısı:
    **** ******** ********* **** ******** ********** ******** *** ***** **** ****** ********** hahahaha ********* ***** ****** ****** ***** ***** ***** hahahaha ***** *** ********** ******** ****** ****** * **** hahahaha***** ***** *** **** ********** ****** ****** ** ****** ********
  • kkush kkush:
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ***** ********* ******* ********* ********* **** ********** ** ****** ******** *******
  • D despacito:
    ********** ********** **** ****** **** **** ******** *** ****** ********* ** ****** ********** *****
  • Rioo Rioo:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** hahahaha ****** ********** ******* ** hahahaha*** hahahaha
  • kkush kkush:
  • D despacito:
    ** ******* ** *** hahahaha ** *** **** ********* ********** *** ****** ** ** ********* **********
  • D despacito:
    *** ** ******** **** ** ******* *** * ****** *** *** ******** ****** ** ****** *** **** ******* **** hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
  • D despacito:
    *** ** ******** **** ** ******* *** * ****** *** *** ******** ****** ** ****** *** **** ******* **** hahahaha***** *** *** ***** ****** *******
  • kkush kkush:
    *** ******** hahahaha*** ******* ******* hahahaha* *** hahahaha* *** *** ***** ****** *******
  • D despacito:
    ***** ** ********* ***** ******** **** ******* ****** ****** **** ***** ** ******** ******** ******* ****** hahahaha**** ******* ******** ********* **** ****** *** ******* ********* *** ** ****
    D despacito: ***** ** ********* ***** ******** **** ******* ****** ****** **** ***** ** ******** ********...