Cümleten selamın aleyküm

Combat

Yeni üye
Öncelikle selam lar yetiştirme hakkında sıfır hatta hayatında hiç bir bitki çiçek yetiştirmemiş biriyim baştan söyliyim o yüzden maruz görün beni bişeyi biliyorsan biliyorsundur ben bilmiyorum aga ne yalan söyliyim gizliden öyle sizin yazdıklarınızı okurken gaza geldim bi yerden 6 tane divine seeds tohumları gelmişti hepsi auto (9 ay önce gelmişti duruyordu öyle ) dedim bi deniyim gorilla #5 i attım suya sonra peçete cacık patlamadı bile pablo Escobar attım oda aynı black opium attım oda aynı auto gagarin attım heh dedim patladı Şuan 20 25 günlük oldu belki . onların harici bende Diyarbakır’da yetiştirdikleri limon hazelerden ayırdığım 300 400 tohum vardı lan her suya koyduğum çatır çatır patladı neyse dedim 2 3 ünü toprağa deniyim sonuç bu limon haze tohumları photo diyoruz sanırım yanlışım varsa kusuruma bakmayın baya baya büyüdü ama tıkandım bi hastalandı çiçek üretimi yapam dostum bana değişik değişik şeyler verdi dedi al abi bunları böyle yap sanki biraz düzeldi ama yok ağa bu işi sizin gibi bilenlerden yardım almadan yapamıcam anlaşıldı o yüzden help me be agalar

Son düzenleme:

Combat

Yeni üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ****** **** ********* ******* *** ***** ******* ******* ** ******* ****** ** ***** ***
    +1
  • Tiny Tiny:
  • Tiny Tiny:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ** **** hahahaha*
  • Tiny Tiny:
    ***** ********* ******* ****** **** ********* ***** ********* ***** ********* ****** *** ** ********
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** ******** ****** **** ********* ******* *** ***** ******* ******* ** ******* ****** ** ***** *** *** ****** ** ****** **** *******

****** *** hahahaha ******* *** ***** *** ******** hahahaha*** ********** ********** ********
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** ** ********* ***** ****** **** *
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ********** ** ***** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • Tiny Tiny:
    ****** *** hahahaha ******* *** ***** *** ******** hahahaha*** ********** ********** ******** **** hahahaha****** *** *
    **** hahahaha****** *** * ***** ********* ********* ******** ********* *** **** ******** ****** ** ********* ***** ***** ********* ***** ** ***** ******* ******** ** *******
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** **** **** ****** *** ****** ******* **** ******* ******* ********* *** **** * *** ****** ** ****** **** *******
    +1
    ***** ***** **** **** ****** *** ****** ******* **** ******* ******* ********* *** **** * **** ********* ** ********* *** ***** ****** ** **** ***** ********** ******* *** ***** hahahaha**
    +1
    +4
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha*** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ******* hahahaha* *** *** **** **** *** ****** ******** ****
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ********* hahahaha ***** *** ********** ***** ****** **** ********* ** ********* *** ***** ****** ** **** ***** ********** ******* *** ***** hahahaha**
    Night owl Night owl: **** ******** ********* hahahaha ***** *** ********** ***** ****** **** ********* **...