Cal mag kullanımı

Aliço

Yeni üye
Sa kardeşler öncelikle hepinizin bayramı mübarek olsun, sorum ise şudur ki 4 L su ya 1 er ml micra grow verip üstüne 3 ml cal mag verdim sizce kullanan arkadaşlar makul bir miktar mıdır biraz dozu kaçırmış ıyım

trip1likedo

Yeni üye
hayırlı bayramlar.. litreye 2ml seklınde 2 hafta boyunca kullanılıyor bu sureyi aşarsan da sıkıntı.genç bitkilerde bu oran değişiyor mu bilmiyorum

Aliço

Yeni üye
Cvp: Cal mag kullanımı

trip1likedo' Alıntı:
hayırlı bayramlar.. litreye 2ml seklınde 2 hafta boyunca kullanılıyor bu sureyi aşarsan da sıkıntı.genç bitkilerde bu oran değişiyor mu bilmiyorum

Eyvallah kanka teşekkür ederim sağlıcakla kal

ghotsword

Yeni üye
Arkadaşlar gübre olayına gerek yok diye bir yazı okumuştum ben plagrom light mix toprak aldım sizce gübreye gerek var mı hangi gübre kullanmalıyım

ghotsword

Yeni üye
https://forum.tohumsuz.com/showthread.php?tid=1532&highlight=besin

[font="Open Sans", sans-serif]TaNg in bu linkteki çizelgeyi uygulayacağım tüm ürünleri aldım yerim biraz sıkıntılı tavan arası benim ışık mars hydro 600 w  [/font]

ghotsword

Yeni üye
Cvp: Cal mag kullanımı

Matt' Alıntı:
ghotsword' Alıntı:
Arkadaşlar gübre olayına gerek yok diye bir yazı okumuştum ben plagrom light mix toprak aldım sizce gübreye gerek var mı hangi gübre kullanmalıyım

Gübreye gerek yok ama işin sonunda 6 Gr hasat aldım niye böyle oldu dememek kaydıyla 
Hangi gübreyi nasıl kullanacagin konusunda pek çok çizelge var,sen bunlardan test edilip başarılı olunmus bir çizelgeyi kendine seçeceksin .

Burada bitkinin türü , isiklandirman, havalandırma gibi faktorleri gozardi etmeden tabi.

https://forum.tohumsuz.com/showthread.ph...ight=besin

TaNg in bu linkteki çizelgeyi uygulayacağım tüm ürünleri aldım yerim biraz sıkıntılı tavan arası benim ışık mars hydro 600 w  

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • powered powered:
  • 420x 420x:
    ******* ***** ***** ***** ***** ***** hahahaha** **** * * **** ****** ********* ***** ******** ****
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • 420x 420x:
    ***** ***** ***** **** ********** hahahaha* ****** **
  • muadip muadip:
    **
  • powered powered:
    ****** ** *** **** *** ******** *** *** **** ********** ***** **** ****** ********* *****
  • 420x 420x:
    **** ******* hahahaha **** **
  • muadip muadip:
    +1
  • muadip muadip:
    ** *** ***** ****** ********** *** **
    +1
  • 420x 420x:
    *** **** *** ******** *** *** **** ********** ***** **** ****** ********* ********** hahahaha ** ******** ** ** hahahaha ** **** ***** ******** ******** ** **** *******
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha*** **** ******* *** ****** **** *********
  • powered powered:
  • 420x 420x:
    ***** ***** ******* hahahaha**** ****** **** hahahaha* hahahaha*
  • powered powered:
    * ***** ***** ***** ********* * hahahaha******* ****** **** hahahaha* hahahaha*
    +1
  • muadip muadip:
    hahahaha **** *** ********* *** *** ****** ***** ****

********** ****** **** hahahaha* hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    *** ** ***** ** *** *** *** hahahaha* *** ***** ****** *** ********* ******
    +1
  • 420x 420x:
    hahahaha **** *** ********* *** *** ****** ***** ********* **** ***** hahahaha*** ***** ****** ******** ********** ***** **** ******* ***** ******** ****
  • 420x 420x:
    ** ***** hahahaha ***** hahahaha** ** ***** ** *** *** *** hahahaha* *** **
  • 420x 420x:
    * ***** ***** ***** ********* * hahahaha** **** ****** ******* *****
    +1
  • muadip muadip:
    *** ** ******** ***** * *** **** **** ********* ***** * ** hahahaha*** **** ***** hahahaha*** ***** ****** ******** ********** ***** **** ******* ***** ******** ****
    hahahaha* **** ****** ******* *****
    TroubleStyla TroubleStyla: hahahaha* **** ****** ******* *****