Cam önü maaliyetsiz grow

Kukuli1

Yeni üye
İyi growlar herkese, bitkiler 2 aylık öylesine deneme amaçlı atmıştım toprağa çorbacıdan topladığım tohumlarla kendimce dişi olduğunu düşündüklerimi ayırdım saksılara gübre falan kullanmadım sadece yumurta kabuğu koydum büyük bi beklentim yok hatta hiç beklentim yoktu,2 aylık olmalarına rağmen çok küçükler farkındayım hava son 1 aydır ısınmaya başladı onun etkisi olabilir cam önünde 0 maliyetle bu kadar oluyor tabi daha iyisi olurdu ama dediğim gibi beklentim olmadığı için çok uğraşmadım 2-3 g verseler yine yeter gözüyle bakıyorum, bundan sonra biraz daha iyi bakmak istiyorum tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Emmy

Müptezel
Disi çıkması iyi olmus ama biraz erken attigin icin hemen cicege girmis tam su an zamanıydı gubre verecek misin

Kukuli1

Yeni üye
Disi çıkması iyi olmus ama biraz erken attigin icin hemen cicege girmis tam su an zamanıydı gubre verecek misin
Bitkilere biraz can gelsin diye gübre vermeyi düşünüyorum buraya kadar geldiler bari biraz daha verim alayım diyorum önerebileceğin var mı el yapımı falan olur ucuz yollu bişeyler de olur kanka

Emmy

Müptezel
Hic bisey yoksa solucan gubresi ver soguk sıkım keci boynusu pekmezi ver 1 lt bir kaşık ama sog olmuş zaten senin bitkiler cam önünde simdi gunde 14 saat ışıkgorurse rveg olacaklar

Nazim_Red

Doktor
İşin zor gibi kanka bol hasatların olsun, attığın yumurta kabukları bir işe yaramıyor 50 tane yumurta kırsan gübrenin içinde ki ml yakalamaz, evdeki çiçeklere belki yararı olur ama bizim bitkiler yoğun tüketim yaptığı için gözle görülür bir yararı olmuyor, sıvı gübre temin et 25-30 tl birsey hiç yoktan azot fosfor potasyum vs biraz vermiş olursun, bundan bir tik daha iyi olur, saksıyı da büyütürken gövdeyi olabildiğince toprak içinde tut

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
  • blackmambaa blackmambaa:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** **** ******** * ***** hahahaha*** ** ******
    ***** **** ****** *** **** ***** ***** ******** ****** ***** ** ******* ***** ********
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ** *** **** ******* *** * ******* hahahaha ***** ****** hahahaha* ******* ****
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    *** hahahaha***
  • Sleepless Sleepless:
    *** ******* ******** ** ** **** ********* hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ****** ** ********* **** ********** ******* ********* ** ***** ****** ***
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ********* ******* ******** ********* hahahaha* *****
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    ******* hahahaha*** *** *******
    ***** ******* ***** *** **** *** *** **** *** ***** ****** ****** ******* ***** *** ******* *** ******* ***** ********
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    **** ******** ******* ****** ******* **
    hahahaha ***** ******* hahahaha*** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
    Sleepless Sleepless: ******* ********* *** ******* *****