canna boost accelerator

mazbatalı

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba canna boost accelerator yapraktan kullanan var mı acaba yada topraktan şu an 36. Gundeyim neler yapmam gerekiyor nasıl yapmam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim normalde an gübre kullanıyorum topraktan ama buda elimde var ne yapmam gerekiyor

Metgen7

Kıdemli Üye
Canna boost yapraklara uylanıyor ben youtube zmn nı da tohumsuz bey abi sıkıyor ve tavsiye ederdi Çiçek dönemin de kullanmıştı ben de hep merak etmişsindir

mazbatalı

Yeni üye
Evet ama benim duyumum 15 günde bir uygulanacak dediler ve ceceklere gelmesin hiç dediler o yüzden ona emin olamadım net bilgisi olan biri yardımcı olsa çok güzel olacak

Yesil888

Ordinaryüs
Gönderdigim linki oku, googla sana tercüme eder. Canna boost paranin alabildigi en iyi hizlandirici ve bütün gübreler ile kullanabirsin, .Linkte gerekli bilgi var, takildigin olursa yaz bana.

mazbatalı

Yeni üye
Kanka okudum eyvallah ama benim öğrenmek istediğim yapraktan nasıl vereceğiz benim duyduğum bilgi doğru mu yanlış mı 25 günde bir ver dediler bana ve asla çiçeklere denk gelmesin sadece yapraklara dediler ondan tereddütle kaldım

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka canna boost cicekteki bitkiye her sulamada verilir, ben canna gübre kullanuyorum, ama yapraklardan hic vermedim. Üretici firma cicekteki bitkiye yapraktan da verilibilecegini söylüyör, sömeklere gelmesi veya gelmemesi halkinda bir detayli bilgi vermemis üretici firma. BU konuda bir bilgi yok. Topraktan 10 lt suya 20-40 ml arasi veriliyor. Ben ilk 4 hafta 20 ml sonra 30 ml son 3 hafta 40 ml veriyorum. Sömeklerin iyi sismesi icin ve bitkinin cok cicek yapmasi icin cok iyi bir gübre. Sag alttaki errechnen yazisini tikla önüne orjinal gübre semasi gelecek, bak orada verilesi gereken miktar yaziyor boost icin.

mazbatalı

Yeni üye
Anladım kanka bende verebilir miyim ki her gübre ile verilebilir diyor ama tereddüt ettim advanced nutrients kullanıyorum onlarla karıştıran sıkıntı olur mu ki denemisligin var mı zaten bir daha ki grow da canna dan şaşmam yolladığın link çok faydalı baya bı bilgi edindim keşke daha önce biliyor olsaydım çok teşekkür ederim ilgin için

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka ben AN gübreyi hic bilmiyorum, ama bence sikinti olmamasi gerekir, cünki canna boost bir besin gübresi degil, yani bitkiyi yakmaz. Boost bir hizlandirici. Verdigin besinleri bitkinin daha iyi almasi,bitkinin daha cok cicek vermesi,hastaliklara karsi direncinin artmasi icin verilen bir yan gübre. Ayrica canna sadece %5 sentekitik yani nerdeyse organik.

Yesil888

Ordinaryüs
Seni anliyorum, ama sana bildigim bütün bilgileri yazdim, karar senin. Icin rahat olmasi icin en iyisi verme ,birak bir dahaki growda tamamen canna gübre kullandigin zaman gönül rahatligi ile verirsin.

mazbatalı

Yeni üye
Aynen öyle yapayım ne olur ne olmaz peki senden ricam bana canna nin tarifini verir misin nasıl bı reçete uygulayıp nasıl bı verim aldığına dair

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka ben canna gübre semasina tam uyuyorum, Ama örnegin 10 lt suya 19 ml yaziyorsa ben onu 20 ml veriyorum.Cok menunum hem aldigim hasattan hemde cigaranin kalitesinden. Isik, temiz hava vs. bütün faktörler tam olursa. Kanka terazim yok ama bir bitkiden 2 tane 1 lt kavanoz doluyor yaklasik.

mazbatalı

Yeni üye
Tamam kankam çok teşekkür ederim bizler gibi acemilere sizler gibi sabırlı tecrübeli insanlarin yardımı çok güzel şey tekrar tekrar çok teşekkür ederim ilgin için Allah'a emanetsin

erşan kuneri

Kıdemli Üye
cannaboost amino asit içerikli bir gübre amino asit en etkili yaprak ile sindirilir topraktada kullanilabilir ama yaprak uygulanmasi daha iyi etki gosterir.fazla kullanilmasi bitkinin erken yaslanmasina ve hasat azaltmasina sebep olur.

Ü

Üye silindi 27466

Guest
cannaboost amino asit içerikli bir gübre amino asit en etkili yaprak ile sindirilir topraktada kullanilabilir ama yaprak uygulanmasi daha iyi etki gosterir.fazla kullanilmasi bitkinin erken yaslanmasina ve hasat azaltmasina sebep olur.
Kanka merhaba tamamen organik gidiyorum vegde 3. Haftadan itibaren boost u sadece yapraktan uygularsam sorun Yaşar mıyım ?
gübreler terra aquatica temel humic seawed ve topmax ve 2-3 haftada bir çay demliyorum normalde veg de ayrı bloom da ayrı besin emilimi olması gereken hızda gelişmiyor. Canna boost ile metabolizmayı hızlandırmak İçin yapraktan uygulama ile kullanacam sadece

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: