CANNA BOOST SPREY

GanjaPac

Yeni üye
Selam hobidaşlarım...
Elimde canna BOOST var yaprak spreyle yapılıyor, tohumsuzun videosu var bu gübre için ama istediğim cevabı alamadım.Anladığım kadarıyla sprey yaptıktan ertesi günü normal suyla yapraklar yıkanıyor. Ama kaç günde bir vermek gerekir haftada 1 veya 2 mi? Tohumsuz ilk 2 hafta veriyoz sonra vermiyoz demiş. 2.haftadan sonra versek kızlar yanarmı vs işi bilen arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum sağlıcakla kalın...

1kedi7beni

Yeni üye
Cvp: CANNA BOOST SPREY

GanjaPac' Alıntı:
Selam hobidaşlarım...
Elimde canna BOOST var yaprak spreyle yapılıyor, tohumsuzun videosu var bu gübre için ama istediğim cevabı alamadım.Anladığım kadarıyla sprey yaptıktan ertesi günü normal suyla yapraklar yıkanıyor. Ama kaç günde bir vermek gerekir haftada 1 veya 2 mi? Tohumsuz ilk 2 hafta veriyoz sonra vermiyoz demiş. 2.haftadan sonra versek kızlar yanarmı vs işi bilen arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum sağlıcakla kalın...

Gübre tablosunda yazan miktarlarda ve gübre tablosunda yazan haftalarda veriyorsun kanka sprey yapınca bir şey değişmiyor sadece su olarak toprağa dökmüyorsunda üstüne sprey yapıyorsun.

GanjaPac

Yeni üye
Cvp: CANNA BOOST SPREY

Tohumsuz videosunda ilk 2 hafta veriyoz sonra vermiyoz diyo. CANNA NİN GÜBRE TABLOSUNDA BÜTÜN HAFTALAR VERİN DİYO KAFAM KARIŞTI :)

Ü

Üye silindi 257

Guest
gübre tablosunda yazan toprağa dökeceğin miktardır,yapraktan vereceğin miktar daha az olmalı.çiçeklenmenin ilk 2 haftasında yapraktan gübreleme yapmalısın sonrasında yapma demelerinin nedeni yaprakdan direk olarak uyguladığın gübre daha geç bitkiyi terkediyor.bu yüzden 2 haftanın sonrasında yaprakdan gübreleme yapma.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    B bongalov: ******** *******