CANNA gübre icin yardimlarinizi bekliyorum

halBukin

Yeni üye
Merhabalar elimde Canna vega,start, flores cannazym, rhizotonix ve an calmag var. Ph ölçerim yok su anda ve bulunduğum şehirdeki suyun ph'ı 8 Ph ölçerim haftaya gelecek. 4 adet bruce banner bakıyorum. Şu anlık biri 25. Günde diğerleri 14. Gündeler. 25. Günde olanı gübreledim an serisiyle ama bitti. Canna serisi gübreler geldi. İlk kullanımım olacak. Sizce ph olcerimi bekleyeyim mi yoksa gubreleyeyim mi ve ek olarakta Canna kullanan deneyimli abilerimin ve kardeşlerimin yardim ve yorumlarını bekliyorum.

Yesil888

Ordinaryüs
Starta gerek yoktu, geri verebilirsen ver. PH ölcer sart, cannazym PH yi düsürür, ama genede ölcmeden olmaz. Sen cicekte gerekli essegim büyügünü ahirda unutmussun. :) Cicege giriste boosta baslaman lazim, bosst al kanka,

halBukin

Yeni üye
Starta gerek yoktu, geri verebilirsen ver. PH ölcer sart, cannazym PH yi düsürür, ama genede ölcmeden olmaz. Sen cicekte gerekli essegim büyügünü ahirda unutmussun. :) Cicege giriste boosta baslaman lazim, bosst al kanka,
Ustam boost yerine big bud ve nirvana ek olarakta biobizz top max var kafama takılan şey şimdilik sade sulamayla devam mi edeyim yoksa vereyim mi gübre?

Yesil888

Ordinaryüs
Ustam boost yerine big bud ve nirvana ek olarakta biobizz top max var kafama takılan şey şimdilik sade sulamayla devam mi edeyim yoksa vereyim mi gübre?
O elindeki diger gübreleri hic bilmiyorum, ben canna tam seriden gidiyorum, gübre semasindaki miktarlar her sulama da vermen gereken miktarlar, ben bos sulama yapmiyorum, sadece 14 günde bir, alttan 1 su bardagi su cikana kadar bos sulama, oda saksida biriken tuzu temizlemek icin.

halBukin

Yeni üye
O elindeki diger gübreleri hic bilmiyorum, ben canna tam seriden gidiyorum, gübre semasindaki miktarlar her sulama da vermen gereken miktarlar, ben bos sulama yapmiyorum, sadece 14 günde bir, alttan 1 su bardagi su cikana kadar bos sulama, oda saksida biriken tuzu temizlemek icin.
Hangi gübreleme şemasını kullanıyorsun ustam öğrenebilir miyim ? Canna diye bir ustamız var onun paylaştığı şemayı gördüm ve internetten cannanin kendi feeding chartina baktim senin gübre semanıda öğrenirsem ıyi olur benim için.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G Groww:
    *** * *** hahahaha***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** * **** **** ***** **** ********** ********* * **** ** **** *** ****** ****** ***** ** ******* hahahaha*** ** ******** hahahahahahahaha**
  • G Groww:
    hahahahahahahaha*** ****** *** ****** ******* ** **** **** ******
  • içiciadam içiciadam:
    **** *** hahahaha** **** *** ******* ********* ********* ****** ******** ***** ******** hahahaha*** *** * *** hahahaha***
  • H Holland*:
  • içiciadam içiciadam:
  • H Holland*:
  • G Groww:
    ****** * ***** ***** *** ****** * ***** ******** ** *** ****** ** *** ********* hahahaha *** **** ********** ********* ****** ********** ***** **** ********** **** ********* ****** ******* *** ****** ********* ******** ***** *** ****** ********* ** **** ********** ******** ***** ******** ******
  • H Holland*:
  • H Holland*:
    ****** hahahaha* hahahaha* hahahaha*** **** ****
  • G Groww:
    +1
  • H Holland*:
    ** ******* ***** ********* ** ********* **
  • H Holland*:
    ******* ********* hahahaha***
  • içiciadam içiciadam:
    ******** **** ******** ***** hahahaha***** ******** ********* ** ** ******* ***** ********* ** ********* **
  • içiciadam içiciadam:
  • H Holland*:
    hahahaha****** ***** ********** ****** ******
  • H Holland*:
    *** ** ********* ******* hahahaha ****** hahahaha **** ******** ***** hahahaha***** ******** ********* **
  • D despotdes:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ***** ***** ******* ****** **** ********* *** ***** ****** *** **** ******* ***** ***** *** ** ********* ******* hahahaha ****** ***
  • H Holland*:
    ****** ***** **** ********** hahahaha ********* ** ******
  • N Newholland:
    ******* ******* ***** ******* ******** **** ********** ****** ****** ********** ********** ********** **** ********* ********** hahahaha ***** ******* * **** ***** ***** **** ** ** ********** ** ** ****** *** ** ** ******** ********* hahahaha***** hahahaha ****** **** ******** ** ** * **** *** *** ****** ********** * **** **** ********** *** *** ******* hahahaha*** *** ******** ******** hahahaha** hahahaha**** ********** ** **** ******* **** ***** *** ****** *** ****** ****** ******** ** **** ******* ** ***** hahahaha** hahahaha * hahahaha***** ***** ********* ********** *******
  • H Holland*:
    hahahaha* ******** ******
  • H Holland*:
    ******** ****** **** ** hahahaha* ***** ***** ***** ******* ****** **** ********* *** ***** ****** *** **** ******* ***** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ** *** **** ****** *** * ***** ******* ****** ****** *** ****** ***** ****** **** ***** ****** ********* ******* ******* ******* ***** ******* ******** **** ********** ****** ****** ********** ********** ********** **** ********* ********** hahahaha ***** ******* * **** ***** ***** **** ** ** ********** ** ** ****** *** ** ** ******** ********* hahahaha***** hahahaha ****** **** ******** ** ** * **** *** *** ****** ********** * **** **** ********** *** *** ******* hahahaha*** *** ******** ******** hahahaha** hahahaha**** ********** ** **** ******* **** ***** *** ****** *** ****** ****** ******** ** **** ******* ** ***** hahahaha** hahahaha * hahahaha***** ***** ********* ********** *******
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: ******* *** **** ****** *********