Canna ve biobiz marka gübre takvimi olan varsa yazarsa sevinirim şimdiden teşekkürler

Kanka'nın oto çizelgesine göz atabilirsin. An serisi, bende kullanıyorum şimdilik durumdan memnunum. Ama bu çizelgelerin hiçbiri 1e1 takip etmen için değil maalesef. Sana yol gösterici olabilir sadece. Her bitkinin ihtiyacı farklı olduğu için bu çizelgelerde olan miktarlar sana az ya da fazla gelebilir. Çizelgenin ışığında bitkinin vereceği cevaplara göre devam etmen en iyisi olur.

Kanka'nın oto çizelgesine göz atabilirsin. An serisi, bende kullanıyorum şimdilik durumdan memnunum. Ama bu çizelgelerin hiçbiri 1e1 takip etmen için değil maalesef. Sana yol gösterici olabilir sadece. Her bitkinin ihtiyacı farklı olduğu için bu çizelgelerde olan miktarlar sana az ya da fazla gelebilir. Çizelgenin ışığında bitkinin vereceği cevaplara göre devam etmen en iyisi olur.
Başlıkta Canna yazıyormuş şimdi farkettim ben An diye hatırladığım için paylaştım kankam, umarım yine de yardımcı olmuştur.

Saol teşekkür ederim

obeb

Yeni üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** ****** ****** ******* ** ****** ********** ****
  • S SuperKafa:
    ****** ******* ******* ********* ** **** ****** **** **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* **** ******* ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** ******* ****
  • S SuperKafa:
    ****** ****** *** *** ***** **** ****** ******* ******** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
    ****** ******** ********** hahahaha* *
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    *** ******* ******** ********** ***** ********** hahahaha *** *** ** hahahaha ******* ******* ***** hahahaha**** ******* ****** ***** **** hahahaha** ****** ****** ****** ********* ******* ******** *** ***** ***** *** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
  • deyorke deyorke:
    ***** ***** *** ******** **** hahahaha **********
  • deyorke deyorke:
    ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ***** hahahaha* ********** ****** ***** ********* *******
    +1
  • S SuperKafa:
    ********* ******* *
  • S SuperKafa:
    ****** *** ********** ********* ********* ****** hahahaha* ***** *** ****** ***** ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • deyorke deyorke:
    **** *** **** ******* hahahaha ****** ********* ** ******* ********* hahahaha** *** ****** ** **********
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ******** ****** ***** ***** hahahaha* ***** *** ***** ** ******
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • deyorke deyorke:
    *** hahahaha*
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
    ***** hahahaha* ****** ***** ******* ********** ******** ******** **********
  • S SuperKafa:
    ********* ****** *** ******** *
  • S SuperKafa:
    *** ** ***** *
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • deyorke deyorke:
    deyorke deyorke: ****** ********