Cannabinoid

user.964700

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar. Son zamanlarda 5 haneli köylerde at girmez kuş uçmaz yerlerde kilolarca cannabinoid yakalıyorlar bunun sırrı nedir bilen var mı acaba

Yesil888

Ordinaryüs
Adam atmis gecmis tohumlari, o yakaliklari kenevir cannabinoid degil, cannabinoid kenevirin kafa yapan thc vea cbd ye denir. Yakalanmassam alirim hasat diye düsünmüs.

Yesil888

Ordinaryüs
O sprey konusunda pek bilgim yok ama, su discilerin kullandigi disi uyusturmak icin bir ilac var ya, ondan siktiklarini duymustum.

Almora

Kıdemli Üye
ürünün yapılışını kullanılan malzemeleri bildiğim için bunu açıklamayacağım bazı seylerin öğrenilmemesi gerekiyor.
sende bu kadar meraklı olma knk torbacılık yapıyorsan sigaram zehirrr demek için arayıştaysan uzak dur forumdan

user.964700

Yeni üye
kanki bonz olmuyo mu bu işte
evet kardo bonz bir kaç kere aldım kafası ağır baya ama sigara ucunda güzel gidiyor sadece merak ettiğim şey böyle eline düşmeyecek adamların eline düşmüş bu şey adam köyde torba tutuyor köyü toplasan 100 kişi çıkmaz içinden hayır yani bu kadar kolay yapılan veya bulunan bir şey ise benim niye haberim yok formülü ne bunun yani

onu diyorum işte deepwebte gördüm bir kaç kere beyaz bir toz ama onu gümrükten nasıl geçircen millet lsd yi zor geçiriyorken bu adamlar nasıl gram gram geçiriyorlar bunu yani bence bu madde değil kullandıkları sanmıyorum ama bu madde değilse ne kullanıyorlar acaba
kanki genelde sentezliyorlar dışarıdan almıyorlar

user.964700

Yeni üye
ürünün yapılışını kullanılan malzemeleri bildiğim için bunu açıklamayacağım bazı seylerin öğrenilmemesi gerekiyor.
sende bu kadar meraklı olma knk torbacılık yapıyorsan sigaram zehirrr demek için arayıştaysan uzak dur forumdan

bro senden liste tarif marif bişey isteyen yok kafa ağrıtma yeter sana kalsın bildiklerin bi de forumdan kovuyo ya :)))

Trefalgar

Kıdemli Üye
*** ve türevleri beyazimsi sarımsı bir renkte olur. 5grami 1 kilo esya cikartir. asetonla seyreltip boka sık bok bile kafa yapar.beyni küçültür. Bagimliligi pistir orda burda tarifini arattirir görüldüğü uzere

Grow Muhabbetleri
Help Users
    BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ: ** ****** ********* ** ***** *********