Carbon ve fan önerisi olan var mı ?

Woppy

Ordinaryüs
Öncelikle knklar merhba 1.20×1.50×2.00 ne kendi yapımım kabinim var suan carbon kullanmıyorum tahliye olarak 110m3 fan kullanıyorum kanal tipi ama havalandırma yetersiz geliyor icerde 300w cob var 28 30 derecelere cıkıyor ben 2 ürün buldum sizce bu ürünler yeterlimi ?
Şuan elimde olan ürün bu gayet basarılı gram sesyok fiyatıda uygun

https://www.fantilator.com/blauberg-ducto-100-sessiz-plastik-kanal-fani-110-m3h

Almayı düşündüğüm ürün bu

Carbonda bu arkadsla görüştüm 480m3 olanını almayı düşünüyorum cokmu olur 330m3 yeterlimi ona göre 220m3 lüğüde var fanın.

mokokoo

Üye
Öncelikle knklar merhba 1.20×1.50×2.00 ne kendi yapımım kabinim var suan carbon kullanmıyorum tahliye olarak 110m3 fan kullanıyorum kanal tipi ama havalandırma yetersiz geliyor icerde 300w cob var 28 30 derecelere cıkıyor ben 2 ürün buldum sizce bu ürünler yeterlimi ?
Şuan elimde olan ürün bu gayet basarılı gram sesyok fiyatıda uygun

https://www.fantilator.com/blauberg-ducto-100-sessiz-plastik-kanal-fani-110-m3h

Almayı düşündüğüm ürün bu

Carbonda bu arkadsla görüştüm 480m3 olanını almayı düşünüyorum cokmu olur 330m3 yeterlimi ona göre 220m3 lüğüde var fanın.

ben bu gram ses yok olayını hiç anlamıyorum ya galiba herkesin ses algısı degişik almak istedigin fan a 39 db yazmışlar benim kullandıgım 20 db ben sesli diye sardım sarmaladım

Woppy

Ordinaryüs
110 M3 olanı sesi yok knk şimdi debi cogaldıkca illaki ses olacak okadarda önerliere acıgım varmı önerin ?

higthead

Jolly Green
@Woppy Dostum o olculerde kabıne 500mt3 luk fan kullanman lazım sp slient serisi favorim reb1 anahatarıda al duruma gore kısar acarsın.. Karbon fıltrede o lınktekı arkdaşın üretimleri inanılmaz güzel bende ve bırcok kısı kullanıyor. Kullandıkları karbon mıktarları cok yuksek hosuma gıtıı.

Ü

Üye silindi 22921

Guest
@Woppy Dostum o olculerde kabıne 500mt3 luk fan kullanman lazım sp slient serisi favorim reb1 anahatarıda al duruma gore kısar acarsın.. Karbon fıltrede o lınktekı arkdaşın üretimleri inanılmaz güzel bende ve bırcok kısı kullanıyor. Kullandıkları karbon mıktarları cok yuksek hosuma gıtıı.
Link varmı kanka

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Dostum karbon filtre taktığın zaman bu fanın performansı %50 düşecek. Daha güçlü bir fan almanı öneririm. Bunu da girişe takarsın.
Kanka ben 380 sp slient td alsam 437 de growkentten karbon filtre alsam. İkisi uyumlumu birbirine

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Giriş çapları aynı ise uyar. 10cm,15cm veya 20cm diye yazar özelliklerde.
Giriş çapları aynı ise uyar. 10cm,15cm veya 20cm diye yazar özelliklerde.
Kanka yazmıyor bunda galiba

Buna sarı siteden 467 m3 almayı dusunuyorum bundan
Karbon filtre 160.330.467.660mt3İlan No: 908054962 https://www.sahibinden.com/ilan/iki...bon-filtre-160.330.467.660mt3-908054962/detay

higthead

Jolly Green
12.5 çap uyumluymus. Bu ikisini kombin yapmayı dusunuyorum 150 150 de. Bide giriş fanı arıyorum 190 m3.

Dostum giriş fan için önerebileceğim hem bütcesel çok uygun.

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Dostum giriş fan için önerebileceğim hem bütcesel çok uygun.

Eyvallah bro 200m3 değilmi bu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • istr istr:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • istr istr:
  • R RainGrow:
    ******** ******** ****** ** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • R RainGrow:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ******* hahahaha* ******* *** **** ********* **
  • istr istr:
    ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* *** **** ********** ******* *** ***** ** ******* hahahaha* ******* *** **** ********* **
  • istr istr:
    ********* ******** ******** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ** **** ******* **** ****** ****** ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* *** **** ********** ******* ***
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ***** ** ********** ****** ****** ***** ***** **** ********** **
    +1
    **** ******* hahahaha ***** ****** ****** ****
    * ****** ******* ******** ********* ****** ********* ****** ********** ********* *** ********** hahahaha ****
    **** ** ******* ***** ****** ****** ****** ***** ********** * ***** ***** ***** hahahaha * ***** hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ****** ** ******** ********** ***** ****** ********* **** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** **
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
    hahahahahahahaha
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
    M Mamba70: ***** **** ** ***** ***** * *****