Caylak kankanıza bitkiler olmeden acil yardim

Patlayantohum

Yeni üye
1wb9JZ6

Kankalar öncelikle iyi günler çorbacıdan çıkan 4 tohumu 16.06 tarihinde migrostan aldığım topraga karton bardaklara attım 3günde 1 şekilde su veriyorum fakat fan yapraklarında( alttaki oval yapraklar) sararmalar mevcut forumda araştırdım fakat tam bir çözüm bulamadım neyden dolayı böyle ufaklıklar bolkonda büyüyor şuan hertürlü öneriye açığım kankalar

Görsel: http://imgur.com/gallery/1wb9JZ6
(Kankalar görsel yojsa geri bildirim atin)

muhayyer

Yeni üye
Selam aga
Karton bardaktan ve fazla sulamadan oldugunu düşünüyorum, güzel bi toprakla güzel bi saksıya al bakalım, sulamana da dikkat et tam kurumadan (toprak hafif nemli) su verme su fazlalıgı köklere zarar verir. Bu dediklerimi yap 1 haftaya toparlaması gerek ondan sonra durumuna bakılır. 
i forumlar..

Patlayantohum

Yeni üye
Cvp: Caylak kankanıza bitkiler olmeden acil yardim

muhayyer' Alıntı:
Selam aga
Karton bardaktan ve fazla sulamadan oldugunu düşünüyorum, güzel bi toprakla güzel bi saksıya al bakalım, sulamana da dikkat et tam kurumadan (toprak hafif nemli) su verme su fazlalıgı köklere zarar verir. Bu dediklerimi yap 1 haftaya toparlaması gerek ondan sonra durumuna bakılır. 
i forumlar..

Kanka saolasın vpnde sorun yaşıyodum görmedim fazla sulamadan olduğunu düşünüyodum bende saksı çözücem en yakın sürede bide kaliteli torf olmayı düşünüyorum en alttaki fan yaprakları tamamen ölmüştü onları budadım kanka sorun olmaz insallah

salih2135' Alıntı:
Arkadaşlar benim alışveriş yaptığım yerden siparişlerim artık bana ulaşmıyor bildiğiniz tohum satan sağlam yer varsa yonlendirirmisiniz ozellikli dr.kripling tohumlari

Kanka sponsorlu site var zaten anasayfadan rahat bir şekilde ulaşabilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
  • H happyworld:
    ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* ********* ********** ******* ********** ********** ****** ********
    H happyworld: ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* *********...