Cigara Yancıları (munchies)

Aemili31

Active Member
Yemek yapmanızı tavsiye ederim. Farklı şeyler deneyin. Farklı mutfaklar inanın hastası olacaksınız ve bu vesileyle çok güzel birer aşçı olabilirsiniz.

JackSikerov

New Member
Bim’de kasanın yanında satılan buono bademli çikolatayı tek geçerim kanka o an yerken cennetteymiş gibi hissediyorum bana mı özel bilmiyorum

CrossClub

New Member
Evinde takildigimiz arkadaşın arkadaşına aldığı doğum günü pastasını buz dolabında gören kisinin BEYLER YAĞMA VAR diye bağırmasınin ardından 4-5 kişi pastaya elle girmiştik.. o gün geldi aklıma.. güzel günler. Şimdi içecek sigara bulamıyor insan.

Icarus1925

Active Member
Ben yanında bira seviyorum her türlü alkolü içerim cigara ile beraber. İçtikten sonra yakın süre içerisinde tatlı kesinlikle yemem. Tatlı yiyince ayıldığımı düşünüyorum :( Biraz süre geçince yerim tatlıyı :)

pisilops

New Member
6 7 yumurta kırıp çırpıyorsun bi tabağın içinde. Göz kararı yumurtaya biraz süt ekliyosun fazla değil. Tekrar bi çırpıyorsun. Dilimlenmiş ekmeğin iki tarafınıda bandırıp kızmış yağa atıyosun. İki ters düz mis gibi yumurtalı ekmek kızartması. Öğrenci adamız balık niyetine yiyoruz

Edit : Tuz

Son düzenleme:

Şoreş34

Member
Cvp: Cigara Yancıları (munchies)

Albeni,Damak,Caramio,Karam,Çokonat,Piko,Ruffles peynir-soğan,Krispi peynir soğan,Güzel bir dana et hamburger de olabilir,Kido muzlu ve çikolatalı puding ve normal muz.Son zamanlarda favorim olanlar bunlar hepsini aynı gün içinde yemişliğim var ?
Naptın kral sen mk :D