Cinsiyet meselesi

vaporsub

Yeni üye
Beyler kızlar 6 haftalık çiçeklenmeye yeni girdiler. Birtanesinde taşaklara benzeyen şeyler çıktı. Biraz daha bekleyeyimmi sökmeden, yoksa dire sökeyimmi.

edit: 2. Bitki

Son düzenleme:

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Sevgili dostu keseler yavaş yavaş patlama noktasına gelmek üzere acilen mesajı alır almaz 1,ve 2 . resimdeki erkekleri atıyorsun son kız kalıyor.

vaporsub

Yeni üye
3 fotoda aynı bitki dostlar. Sadece 3. Foto en tepesinden cekilme. Sanırım yakın çektiğim için tohumlar büyük çıkmış daha bugün baş verdiler çok küçük taşaklar. 2. Bitkinin fotolarını ekliyorum şimdi

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
3 fotoda aynı bitki dostlar. Sadece 3. Foto en tepesinden cekilme. Sanırım yakın çektiğim için tohumlar büyük çıkmış daha bugün baş verdiler çok küçük taşaklar. 2. Bitkinin fotolarını ekliyorum şimdi
Geçmiş olsun üsten birş eyler görünüyordu ama yediremedim kardeşine hepsini atıyorsun dostum üzgünüm :(

Ü

Üye silindi 25562

Guest
12/12 perıyoduna aldıgın zamandan kaçıncı günündesın bugun kanka ? kendı bıtkımı senınkıyle kıyaslamak ıstıyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    **** **
    ***** ******* ****** ****** *** ****** **
  • needrich10 needrich10:
    ***** ***** hahahaha* *** *** **** hahahaha ** ****** **** ********** hahahaha** *** ********** ****** ******* ********* **** ***** ****** ** *****
  • needrich10 needrich10:
    ** ********** ******* ***** ******* ** ****** ** ****** *** ***** hahahahahahahahahahahaha***
  • B bayfrodo33:
    ***** ******** hahahaha ******* **** ** ******** **** * ***** ******* ***** hahahaha* *** *** **** hahahaha ** ****** **** ********** hahahaha** *** ********** ****** ******* *********
  • needrich10 needrich10:
    ** *** ****** ***** hahahaha ******** hahahaha ******* **** ** ******** **** * ***** **
  • needrich10 needrich10:
    +1
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ********* ****** ** hahahaha** ******** hahahaha ******* **** ** ******** **** * ***** **
  • B bayfrodo33:
  • MusT+ MusT+:
  • C cio53:
  • B bayfrodo33:
    ***** ** ***** ***** hahahaha** ***** ***** **** **** ********* ***
  • O obeb:
    hahahaha**** ********* ******** ***** ***** hahahaha ***** ****** ********* ***** ********** ******** ***** ******** **
  • B bayfrodo33:
    **** **** ***** ******** *** hahahaha*** hahahaha****** ********** ***** ***** *** *******
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • O obeb:
    ****** ***** *** ****** hahahaha**
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • D doğadostu1004:
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • clackster clackster:
  • O obeb:
  • O obeb: