Cob led anlayan buyursun

Atlantigue

Yeni üye
Merhaba herkese sağlıklı günler dilerim.

Kısaca ben cob led işine giriyorum çünkü elimdeki ışıkla bitkiler büyümüyor :(

Soğutucu profil sipariş ettim 1-2 güne elime ulaşır ama doğru cop led bulamadım bulduklarım da driver istiyor böyle olunca çok pahalı oluyor ya da ben öyle sanıyorum aklım fazlasıyla karışmış durumda corona durumu yüzünden çin den sipariş veremiyorum çırpınıyorum yardım edin :)

Yapmak istedigim şu ; https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=5701

Şundan 2-3 tane alsam iş görür mü ; https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/led-bant-armatur-orjinal-54watt-120cm-4320-lumen-beyaz-isik-akim-korumali_pdp_519999418

Son olarak şu ; https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-bahce-200w-fullspectrum-tum-sezonlar-dob-teknolojisi-ile-110lumen-watt-765959370/detay

Elimde bulunan malzemeler

Termal macun
Soğutucu profil
Pc fan
Lehim aleti

Son olarak tohumlar torbacı tohumu ben yinede denemek istiyorum.Teşekkürler :)

onrozyrk

Yeni üye
Cvp: Cob led anlayan buyursun

Dostum cok tecrubeli degilim ben de yeni basliyorum ama fikrimi belirtmek isterim sahibinden adli siteden paylastigin 200w led tek bitki icin cok iyi isini gorur hatta iki bitkide de kullanabilirsin diye dusunuyorum.

civildak

Yeni üye
Sahibinden ki ilandan ben aldım 200w olanı tek bitki için gayet yeter ürün kaliteli 2 bitki için yanına bi 100w lık daha alıcam

Atlantigue

Yeni üye

onrozyrk' Alıntı:
Dostum cok tecrubeli degilim ben de yeni basliyorum ama fikrimi belirtmek isterim sahibinden adli siteden paylastigin 200w led tek bitki icin cok iyi isini gorur hatta iki bitkide de kullanabilirsin diye dusunuyorum.

Teşekkür ederim dilediğim gibi olmazsa ilk tercihim olucak.

whoops' Alıntı:

Aslında tam istediğim ürün ama benim soğutucu profile uymaz sanırım boyut olarak fazla gelicek led ama turuncu ışık saçan kısmı yeterli oluyor diğer kısımları havada kalıcak acaba bunun bir zararı olur mu bilgin varsa paylaşır mısın ?
civildak' Alıntı:
Sahibinden ki ilandan ben aldım 200w olanı tek bitki için gayet yeter ürün kaliteli 2 bitki için yanına bi 100w lık daha alıcam

@whoops un attıgı link çok ilgimi çekti açıkcası bu konuyla ilgili tam bilgi edindikten sonra olmazsa satıcıyla iletişime geçicem.

Tnhnvak1

Yeni üye

Dostum aliexpresten kendinden drivelı 220 V ile çalışan Cob ledler satılıyor diğer malzemelerin var zaten onlardan kullanabilirsin

Tnhnvak1

Yeni üye

Dostum aliexpresten kendinden drivelı 220 V ile çalışan Cob ledler satılıyor diğer malzemelerin var zaten onlardan kullanabilirsin

Sahibinden de bi arkadaş satıyordu kendinden drivelı bi arkadaş linkini atmıştı forumda bulabilirsin aliyi beklemek istemiyorsan

Atlantigue

Yeni üye

Tnhnvak1' Alıntı:

Sahibinden de bi arkadaş satıyordu kendinden drivelı bi arkadaş linkini atmıştı forumda bulabilirsin aliyi beklemek istemiyorsan

Aliexpresten şuan alışveriş yapmıyorum zaten en kısa sürede halletmem gerek sahibinden de öyle bir led malesef yok bitmiş olabilir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********