Cob led hkk. İçeri lütfen

Arkadaşlar 200x200x200 kabin içerisinde 5x auto ekicem. Aliexpres ten yxo marka cob led sipariş verecektim toplamda 1000w olacak (extra olarak bende 900w beyaz  projektör lambası var bu yeteri sadece). fakat led değerlerine baktığım zaman karşıma 4 seçenek çıkıyor birisi 6500k _ 3500 K, 450-455nm 370-380nm hangisini almalıyım

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180925-152824.png
    Screenshot_20180925-152824.png
    95.6 KB · Görüntüleme: 75

Murti.b

Yeni üye
370-780 nm çiçeklenme dönemine uygun.
450-455 nm gelişim için. 
Örn. 12 tane 370-780nm,  8 tane 450-455nm beraber kullanabilirsin her dönemde.

xCashflow

Yeni üye
Dostum yerinde olsam cob lede hic bulasmazdim heleki 5 tane alcam diyosun ben 2 tane aldim 100 wattlik demir sogutucuya monte ettigim halde yeterince sogutma saglayamadim yeterli fan ve sogutma demirin baya buyuk olmasi lazim sonuc 2 si bozuldu iyi arastir tekrar dusun derim

Cvp: Cob led hkk. İçeri lütfen

xspower' Alıntı:
Dostum yerinde olsam cob lede hic bulasmazdim heleki 5 tane alcam diyosun ben 2 tane aldim 100 wattlik demir sogutucuya monte ettigim halde yeterince sogutma saglayamadim yeterli fan ve sogutma demirin baya buyuk olmasi lazim sonuc 2 si bozuldu iyi arastir tekrar dusun derim

Kardeşim 5 adet değil toplam 20 adet alacağım... Zaten suan elimde 900 w projektör aydınlatma ışığı mevcut (150x6x).. Aleminyum profil kestirmeye düşünüyorum uzunluk 1,5m genişlik 20 cm olacak sekilfe 2 adet profil  her bir profile 500w cob le ve projektör ledlerini harmanlamayı düşünüyorum... Fakat sadece 900w projektör lambası yeterli ise onuda kullanabilirim örnek aşağıdaki linktedir... Lütfen inceleyiniz

https://youtu.be/aywao-iqgXs

xCashflow

Yeni üye
Cvp: Cob led hkk. İçeri lütfen

Yekta52' Alıntı:
xspower' Alıntı:

Kardeşim 5 adet değil toplam 20 adet alacağım... Zaten suan elimde 900 w projektör aydınlatma ışığı mevcut (150x6x).. Aleminyum profil kestirmeye düşünüyorum uzunluk 1,5m genişlik 20 cm olacak sekilfe 2 adet profil  her bir profile 500w cob le ve projektör ledlerini harmanlamayı düşünüyorum... Fakat sadece 900w projektör lambası yeterli ise onuda kullanabilirim örnek aşağıdaki linktedir... Lütfen inceleyiniz

https://youtu.be/aywao-iqgXs

büyük profil kestirirsen hava akışı olucak fan falan tasarımınıda yaptırırsan  güzel olur kanka

köfteci

Yeni üye
soğutucu olarak üretilen alüminyum profiller var onlardan istediğin ebatta kestirip fan olayını düzgün kurabilirsen ısınma problemi yaşamazsın termal macun sürmeyi unutma.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    **** ***** *** hahahaha hahahaha ******* * ***** ****** ********** hahahaha ** ***** ***** ** **** ********* ******* hahahaha* ******** ***** ** ****** ***** ******** **
  • O Ogkushh07:
    ******** ******** ******** ********** ******* ** ***** ** **** ** **** ** ***** ******
    ***** *** ***** ***** **** ***** **** **** ********** ******* ******* ******* **** ***** **** **
  • M Mr.Alc:
    hahahaha* hahahaha* ***** **** ** ****** *********
    *** **** ****** ***** ***** *** **** ********** ****** ***** ********* ********* ******** *********
  • G ganjasevdalısı:
    ****** **** ********* ******* **** ***** ********* **
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ****** ****** ** hahahaha
  • M Mr.Alc:
    hahahaha* ***** **** ***** ** **** **** ******** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ***** **** hahahaha* ********* ****** *********
  • O obeb:
    ****** ****** hahahahahahahaha hahahaha hahahaha ****** ****** *****
    ***** *** ***** ******** ********** *** **** * **** **** hahahaha **** hahahaha* ***** **** ***** ** **** **** ******** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
    **** ********** **** ** ****** ***** ****** ****** hahahahahahahaha hahahaha hahahaha ****** ****** *****
    * hahahaha* ***** ******** ****** ******* *** **** ** ***** ** ****** *****
  • O obeb:
  • O obeb:
  • O obeb:
    hahahaha* ***** ******* ******* *********
    ** **** *** ***** ******* ******* **** ****** **** ******* * * **** **** ** ****** ******* ********
    **** **** ***** ******* **** ***** ****** *** hahahaha*
  • O obeb:
    ** **** *** ***** ******* ******* **** ****** **** ******* * * **** **** ** ****** ******* ********
  • O obeb:
    hahahaha ********* * ****** ******* hahahaha*** **** ******* ****** hahahaha ********* **********
    **** **** ***** ******* **** ***** ****** *** hahahaha*
    *** ****** hahahaha ***** **** *** ****** ******* ** ******* *******
  • O obeb:
    *** ****** hahahaha ***** **** *** ****** ******* ** ******* *******
    +1
    O obeb: ********* ***** ********** ***** *** ****** hahahaha ***** **** *** ****** ******* ** *******... +1